صفحه 172 از 172 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,715 , از مجموع 1715

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط marcusmaxentus نمایش پست ها
    من هم طبق همین قانون مدرکمو همین امروز آزاد کردم گواهی اصلی پایان تحصیلات رو گرفتم
    میشه راهنمایی کنید بگید به کی و کجاها مراجعه کردید اسم های کارمند ها رو بگید منم برم پیش همون ها کلا توی وزارت بهداشت چرخیدم همه انکار میکنند در صورتی که توی همین سایت خیلی هستن از وزارت بهداشت فارغ شدن و مردکشون رو گرفتن با وجود داشتن معافیت تحصیلی ارشد و نرفتن سربازی اگر میگفتن پیش کیا رفتن مشکل ماهم حل میشد

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaafiat نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنید بگید به کی و کجاها مراجعه کردید اسم های کارمند ها رو بگید منم برم پیش همون ها کلا توی وزارت بهداشت چرخیدم همه انکار میکنند در صورتی که توی همین سایت خیلی هستن از وزارت بهداشت فارغ شدن و مردکشون رو گرفتن با وجود داشتن معافیت تحصیلی ارشد و نرفتن سربازی اگر میگفتن پیش کیا رفتن مشکل ماهم حل میشد
    والا دقیقشو نمیدونم ولی بهم گفتن باید معافیت تحصیلی بیاری یعنی بدون کارت پایان خدمتم میشه قانون جدیده
    راهش ثبت نام تو یه دانشگاه صوری هست اونم تو مدرک بالاتر بعد ثبت نام گواهی اشتغال به تحصیل رو برای اداره دانش آموختگان دانشگاهی که میخوای مدرکو بگیری میزنن که توش عطف به نامه شماره فلان نظام وظیفه نوشته شده باشه بعد نامه رو بهشون میدی بعلاوه یک قطعه عکس در عرض چند دقیقه اگه دانشنامت آماده باشه بهت تحویل میدن

Junior Member

با سلام بر دوستان،
    هدف از ایجاد این موضوع اعتراض به عدم تحویل مدارک و ریز نمرات دانش آموختگان آقای وزارت بهداشت است.

وزارت بهداشت تحویل مدارک و ریز نمرات دانش آموختگان این وزارت خانه را منوط به ارائه ی چندین مورد (لینک) از جمله کارت پایان خدمت یا معافیت کرده است. در حالیکه مطابق با ماده ی 10 قانون نظام وظیفه (لینک) و ماده ی 50 آیین نامه ی اجرایی قانون خدمت نظام وظیفه (لینک)، ارائه ی هر یک از موارد ذکر شده در ماده ی 50 آیین نامه ی اجرایی توسط دانش آموختگان مراکز آموزش عالی به منزله ی رسیدگی به وضع مشمولین است. و مطابق بند د ماده ی 10 قانون نظام وظیفه، مدرک تحصیلی قابل تحویل به دانش آموخته است. این مسئله در سال 88 هم مجدداً به وزارت بهداشت بخشنامه شده است.

این در حالی است این قانون سال ها است توسط وزارت علوم اجرا می گردد. (بخشی از دانش آموختگان وزارت بهداشت که معاف از طرح نیروی انسانی هستند هیچ گونه تفاوتی با دانش آموختگان وزارت علوم ندارند).
    اوج بی عدالتی فراهم آوردن فرصت سپردن وثیقه برای دانش آموختگان وزارت بهداشت که معاف از طرح نیروی انسانی نیستند، است. مطابق با آیین نامه، این دسته از دانش آموختگان بدون ارائه کارت نظام وظیفه، و با سپردن وثیقه می توانند بدون سپری کردن طرح نیروی انسانی مدارک خود را تحویل بگیرند.
    به عبارت دیگر، دانش آموختگان وزارت بهداشت که از طرح نیروی انسانی معاف نیستند می توانند بلافاصله تحصیلات خود را در خارج از کشور ادامه دهند، اما دانش آموختگان معاف از طرح از سوی وزارت بهداشت ملزم به سپری کردن خدمت نظام وظیفه به مدت 21 ماه شده اند.

از دوستانی که از عدم اجرای قانون مربوطه متضرر می گردند دعوت می شود راه حل های قانونی خود را در اینجا پیشنهاد دهند.
    با تشکر.

Junior Member

سلام من لیسانسم رو وزارت علوم خوندم و ارشد وزارت بهداشت حالا به من میگن چون از مدر لیسانست 2 سال گذشته نمی تونی کاریابی ثبت نام کنی از طرف دیگه چون دانشگاه ارشدت وزارت علوم نیست نمیشه گفت بعد از فارغ تحصیلی ارشد اقدام کن
    مسخره نیست وافعا ؟
    ینی کسی که ارشد بهداشت قبول میشه حتی قبل از 6 ماه هم چون الان دانشجو هست نمیتونه ....
    برای گرفتن ریز نمرات چطور تون که ان شالله مشکلی نخوتهم داشت ؟
    لیسانسم زیست شناسی سلولی . ارشذم ژنتیک انسانی هست که طرح اجباری نداره
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoha1370 نمایش پست ها
    سلام من لیسانسم رو وزارت علوم خوندم و ارشد وزارت بهداشت حالا به من میگن چون از مدر لیسانست 2 سال گذشته نمی تونی کاریابی ثبت نام کنی از طرف دیگه چون دانشگاه ارشدت وزارت علوم نیست نمیشه گفت بعد از فارغ تحصیلی ارشد اقدام کن
    مسخره نیست وافعا ؟
    ینی کسی که ارشد بهداشت قبول میشه حتی قبل از 6 ماه هم چون الان دانشجو هست نمیتونه ....
    برای گرفتن ریز نمرات چطور تون که ان شالله مشکلی نخوتهم داشت ؟
    لیسانسم زیست شناسی سلولی . ارشذم ژنتیک انسانی هست که طرح اجباری نداره
    ممنون
    سلام
    متاسفانه با شرایط موجود برای گرفتن مدرک ارشدتون باید حتماً کارت پایان خدمت داشته باشید. که در حقیقت تخلف وزارت بهداشت از قانون هم محسوب میشه. ما داریم این مسئله رو پیگیری میکنیم. لطفاً به دوستانتون هم اطلاع بدید.
    اگه میتونید شماره تماس و ایمیلتون رو برای من ارسال کنید تا در ارتباط باشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)