صفحه 169 از 169 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,688 , از مجموع 1688

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member AMin_AM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Candidate at Tehran University

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط corey_taylor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من هم مثل شما مدرک رسمی نگرفتم. برای اپلای ریز نمرات کفایت می کنه؟
    بستگی داره به سیاست های دانشگاه مقصد و عموما دانشگاه ها قبول میکنند.باید ایمیل بزنید و از دپارتمان مربوطه بپرسید.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

مشکل منم دقیقا همینه. دانشگاه امریکا از من ریزنمرات فارسی و انگلیسی رسمی میخواد. ولی من الان دو ماه فارغ التحصیل شدم و نمیتونم تا i20 نداشته باشم درخواست معافیت تحصیلی کنم و مدرکمو آزاد کنم(چون من پسرم و قاعدتا سربازی هم دارم). دوستان پیشنهادی دارن؟ من دو هفته وقت دارم تا مدارک براشون بفرستم.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان
    من الان در حال گزروندن دوره آموزشی سربازی هستم، و یک نامه اشتغال به خدمت هم گرفتم! از پادگان
    و در دارم معافیت تحصیلی میگیرم و ....
    سوالم اینه که، با این گواهی اشتغال به خدمت میتونم برم مستقیم از دانشگاههام مدرکمو بگیرم؟ هردو مدرکمم شبانه بوده و بدهی و ... ندارم.
    یا اینکه باید فرایندو طی کنم و از طریق نشاع و معافیت تحصیلی و .... ؟

Only hard effort can overcome hard luck

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم. من دانشجو ترم 4 ارشد هستم، ایشالا تا ابان تو ترم 5 دفاع میکنم و همون موقع برای فال 2018 اپلای میکنم.
    1. آیا برای دریافت ریز نمرات بعد از فارغ التحصیلی نیازی به سربازی رفتن و پرداخت هزینه تعهد آموزش رایگان هست؟ ریز نمرات رو برای اپلای کردن لازم دارم.
    2. من از اونجایی که سربازی نرفتم و میخوام وثیقه بذارم براش، و از اونجایی که 10 میلیون پول ندارم ارشدم رو بخرم، آیا میتونم دانشنامه هم با وثیقه آزاد کنم ببرم دانشگاه مقصد؟
    چون این تاپیک خوندم که ظاهرا میشه با پرداخت وثیقه و داشتن نامه پذیرش از اون دانشگاه مدرک رو برای اون دانشگاه برد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1218828
    آیا این درسته؟ با توجه به قدیمی بودن تاپیک یه ذره شک کردم.
    3. اگه نمیشه، برای بردن دانشنامه به دانشگاه مقصد به جز پرداخت پول تعهد آموزش رایگان و کاریابی چه راهی دارم؟ آیا با نگرفتن دانشنامه پروسه اپلای کنسله؟

ممنون پیشاپیش

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان.
    من کارشناسی شبانه بودم و ارشدم روزانه بوده و تازه فارغ التحصیل شدم و دارم میرم سربازی برای ماه های اینده. یه سوال داشتم :

من وقتی رفتم سربازی آیا میتونم از محل خدمت سربازیم نامه ای بگیرم و در طول خدمتم ببرم واسه دانشگاه کارشناسی م که شبانه بودم، مدرک رو ازاد کنم و دانش نامه و ریز نمرات رو بکیرم؟ آیا چنین چیزی داریم و میشه؟
    یا اینکه حتما باید سربازیم تموم بشه و با کارت پایان خدمت برم

تاکیید میکنم فقط برای مقطع کارشناسی که شبانه بودم میخوام این کارو کنم

تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام
    من هرچی سعی کردم که سرچ کنم و حواب سوالم رو پیدا کنم نتیجه نداشت و همیشه این پیام رو دریافت میکنم : "جستجوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جستجو کنید"

سوالم این هست: پروسه دریافت ریز نمرات رسمی انگلیسی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر چجوری هست؟ آیا ریزنمرات رسمی رو به شخص دیگری میدن؟ من سالها پیش فارغ التحصیل شدم و مدارک رو آزاد کردم و الان هم ایران نیستم که خودم حضوری برم.

با تشکر
    Nothing is impossible

Moderator

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط tdk50x نمایش پست ها
    سلام
    من هرچی سعی کردم که سرچ کنم و حواب سوالم رو پیدا کنم نتیجه نداشت و همیشه این پیام رو دریافت میکنم : "جستجوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جستجو کنید"

سوالم این هست: پروسه دریافت ریز نمرات رسمی انگلیسی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر چجوری هست؟ آیا ریزنمرات رسمی رو به شخص دیگری میدن؟ من سالها پیش فارغ التحصیل شدم و مدارک رو آزاد کردم و الان هم ایران نیستم که خودم حضوری برم.

با تشکر
    سلام
    لطفا این تاپیک را مطالعه فرمایید.
    موفق باشید

سلام دوستان،
    من کارشناسی علوم ازمایشگاهی از دانشگاه دولتی(وزارت بهداشت)، منطقه دو هستم،تازه فارغ التحصیل شدم، سربازی هم دارم. قصد دارم برای ارشد اپلای کنم
    1- برای آزاد کردن مدارکم ،مرحله به مرحله چی کار باید بکنم؟
    2- پروسش چقدر طول میکشه؟
    3- جریان عوض کردن سهمیه قبولی از 2 به یک چیه؟
    ممنون میشم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)