صفحه 190 از 190 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,892 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member NooRii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری- گرایش حسابرسی- دانشگاه تخصصی علوم اقتصاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام دوستان. من نمیدونم این سوال رو دقیقا کجا باید مطرح کنم. ممنون میشم اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره راهنمایی کنه
    من برای دانشگاه Thompson rivers در کانادا برای مقطع ارشد MBA اپلای کردم. لیسانس حسابداری از دانشگاه علوم اقتصادی دارم (علوم اقتصادی یه دانشگاه دولتی بود که چندسال پیش با خوارزمی ادغام شد) الان دانشگاه این ایمیل رو زده برای من

we are trying to establish the accreditation status of the University of Economic Sciences Golestan Comprehensive University System. We will need to receive an official letter from Iran Ministry of Science, Research and Technology MSRT to confirm that this institution was recognized at the time of award. Please advise the student of this requirement for recognition status.

کسی تجربه همچین چیزی رو داشته؟ که تاییدیه وزارت علوم رو درخواست کنن؟ کسی میتونه راهنمایی کنه به من که کجا بابد برم؟ اصلا وارت علوم همچین تایدیه میده؟؟؟

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام. من فارغ التحصیل سال 86 دانشگاه دولتیم. بعد تصویه دانشنامه و ریزنمراتو تحویل گرفتم. ولی تازه متوجه شدم تو صفحه ریزنمراتم مهر و امضاها فتوکپی هستش. پدرم رفته دانشگاه اونها هم گفتن ما مدارکو تحویل دادیم.ممنون میشم راهنماییم کنید دوباره چطوری میتونم اصل ریزنمراتمو بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)