صفحه 188 از 190 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط vafavafa نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ۶ ماه معافی موقت گرفتم
    ایا با این میتوانم مدارکم رو ترجمه کنم؟
    مدرک لیسانس و ریزنمرات لیسانس رو در اختیار دارم
    ایا خود ترجمه لیسانس رو مجاز هستم؟
    مدرک فوق که دست دانشگاست
    با این معافی موقت میتونم مدارکم رو برای دانشگاه های امریکا بفرستم؟؟؟؟
    اگر با اون معافیت میتونین مدارک رو در وزارت علوم تایید کنین میشه ترجمه کرد. چون برای ترجمه ی مدارک اصلی (دانشنامه + ریزنمرات)، دارالترجمه صحت مدارک تایید شده از وزارت علوم رو میخواد.

Junior Member

از طریق سامانه سجاد باید پیگیر شم؟؟؟
    سامانه سجاد ۶ ماه معاف موقت رو میپذیره؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 89 وارد دانشگاه شدم و تاریخ فارغ التحصیلی روی مدرک موقت 1394 زده شده چون من تابستون 93 واحدها رو تموم کردم، فقط موند پایان نامه .
    روی همین مدرک نوشته که من 4 سال تعهد خدمت رایگان دارم.
    من همین تاریخ ها رو وارد سامانه سجاد کردم. حالا در قسمت آزاد کردن مدارک، 10 ترم رو به من نشون میده و من نگرانم 5 ترم رو با من حساب کنه در حالی که در کارنامه آخرین ترم تابستون 93 است.
    لطفا راهنمایی کنید.

با سلام،
    کسی اینجا مدرک ارشد اش رو از دانشگاه تربیت مدرس گرفته؟ یه دانشگاهی ازم مدرک ارشد رو خواسته، ممنون می شوم اگر کسی TMU بوده لطف بگه چجوری مدرک ارشد رو گرفته. مرسی

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام،
    کسی اینجا مدرک ارشد اش رو از دانشگاه تربیت مدرس گرفته؟ یه دانشگاهی ازم مدرک ارشد رو خواسته، ممنون می شوم اگر کسی TMU بوده لطف بگه چجوری مدرک ارشد رو گرفته. مرسی
    دریافت مدارک از تربیت مدرس فقط با سیستم گلستان انجام میشه. وارد سیستم بشید و در قسمت پیشخوان خدمت درخواست مدارک تحصیلی رو بزنید. دانشنامه و ریزنمرات هم فقط بصورت پستی بعد از این که اسکن مدارک مورد نیاز رو در پیشخوان خدمت آپلود کردید براتون ارسال میشه. هر موردی هم بود در گردش کاری که براتون ایجاد میشه میتونید مشاهده کنید.

Junior Member

سلام. من دانشجوی سال اول علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهانم. من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی ام رو دارم ولی اصل ریزنمرات رو موقع ثبت نان دادم به دانشگاه و الان بهشون نیاز دارم. شنیدم که به این راحتی این مدارک رو نمیدن. میخواستم بدونم راهی برای گرفتنشون هست و اینکه از کدوم قسمت دانشگاه باید بگیرمشون؟

سلام سوالی داشتم و ممنون میشم کسی جواب بده چون خیلی جاها پرسیدم و جوابای مختلفی شنیدم و واقعیتش خسته شدم :
    1- برای اپلای ( فقط اپلای و گرفتن پذیرش نه ثبت نام یا ویزای سفارت...) داشتن و ارسال دانشنامه موقت لازمه و یا فقط ریزنمرات انافیشیال که از دانشگاه گرفتم به صورت ترجمه کافی هس؟
    2-در صورت لازم بودن دانشنامه موقت، من میخوام برا دکترا اقدام کنم و یادمه که وقتی ارشد قبول شدم نامه زدن به دانشگاه لیسانسم که برم دانشنامه موقتمو بگیرم. یعنی خودم نمی تونم بگیرم دیگه نه؟ با این حساب بعد فارغ شدن ارشد نمیشه دانشنامه موقت ارشد گرفت و باید ایران جایی دکترا قبول شیم. این درسته؟ پس چطور میشه دانشنامه موقت ارشد رو گرفت؟ میشه بدون ارایه دانشنامه موقت ارشد و فقط ارایه دانشنامه موقت لیسانس برا دکترا پذیرش گرفت؟
    تمامی سوالتم برای اپلای اروپا و کانادا هس و نه امریکا !
    اگه کسی بتونه جواب کامل بده بهم تا 10 شب دعاش میکنم چون خیلی خسته شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1256 نمایش پست ها
    سلام سوالی داشتم و ممنون میشم کسی جواب بده چون خیلی جاها پرسیدم و جوابای مختلفی شنیدم و واقعیتش خسته شدم :
    1- برای اپلای ( فقط اپلای و گرفتن پذیرش نه ثبت نام یا ویزای سفارت...) داشتن و ارسال دانشنامه موقت لازمه و یا فقط ریزنمرات انافیشیال که از دانشگاه گرفتم به صورت ترجمه کافی هس؟
    2-در صورت لازم بودن دانشنامه موقت، من میخوام برا دکترا اقدام کنم و یادمه که وقتی ارشد قبول شدم نامه زدن به دانشگاه لیسانسم که برم دانشنامه موقتمو بگیرم. یعنی خودم نمی تونم بگیرم دیگه نه؟ با این حساب بعد فارغ شدن ارشد نمیشه دانشنامه موقت ارشد گرفت و باید ایران جایی دکترا قبول شیم. این درسته؟ پس چطور میشه دانشنامه موقت ارشد رو گرفت؟ میشه بدون ارایه دانشنامه موقت ارشد و فقط ارایه دانشنامه موقت لیسانس برا دکترا پذیرش گرفت؟
    سلام، به دانشگاهی که اپلای می کنید بستگی داره، معمولا در مراحل اولیه unofficial translation کافی هست. و حتی اگر دانشگاهی مدارک با ترجمه رسمی نیاز داشت می تونید توضیح بدید که الان بهش دسترسی ندارید و در صورت نیاز دانشگاه، در اولین فرصت برای مدارک رسمی اقدام خواهید کرد.
    در مورد سوال دوم، از طریق سایت یا مراجعه حضوری به اداره امور دانش آموختگان محل تحصیل میتونید درخواست صدور مدرک موقت بدید. اگر روزانه بودید، برای دریافت دانشنامه و مدرک اصلی، به مدرک موقت نیاز خواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1256 نمایش پست ها
    سلام

اگر مشمول خدمت سربازی هستین:
    1- بستگی به دانشگاه و دپارتمانی که می خواید اقدام کنید داره. ممکن هست بخوان و ممکن هم هست نخوان. اگر نیاز به اثبات تموم شدن درستون باشه می تونید نامه‌ پایان معافیت تحصیلیتون رو ارائه بدین.
    2- دریافت هر مدرکی از جمله گواهی موقت پایان تحصیل نیازمند تعیین تکلیف وضعیت سربازی و برای دانشگاه های دولتی تعهد خدمت هست. بنابراین اگر مشمول هستین احتمالا نمی تونید گواهی موقت رو دریافت کنید. در نتیجه همه چی بستگی به دانشگاه مقصدتون داره که قبول کنن یا نه.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی داروسازی در شرف دفاع هستم برای express entery کانادا میخوام اقدام کنم اما طرح مشکل ساز شده برام.
    1-خرید طرح با پذیرش PhD از خارج از کشور ممکن هست میخواستم بدونم کسی هست این کارو انجام داده باشه؟
    2-کسی هست بدون طرح رفتن و بعد از دفاع برای express entery اقدام کرده باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)