صفحه 166 از 190 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام دوستان نمیدونم قبلا کسی این مورد من واسش پیش اومده یا نه اما ی بار دیگه اجازه بدید مطرح بشه ممنون که با شکیبایی جوابمو میدید
    دانشگاه به من ریز نمراتی که داده(ریزنمرات لیسانس مهندسی مکانیک) بصورت ترمیک نیست بلکه لیست وار زیر همدیگه نوشته شدن درسا و معلوم نیست چه درسیو در چه ترمی پاس کردم.ایا دانشگاه های المان و کانادا که میخوام اپلای کنم گیر نمیدن به این شکل؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech - UTDallas

سلام دوستان

من بعد از چند سال خواستم کارنامه از امیرکبیر بگیزم... کلی دردسر کشیدم تا پیدا کنم که پروسه چیه... این لینکش اگر آیندگان به دنبالش بودن:

http://edu.aut.ac.ir/iCMS/au/?f=p1&s=an.view&id=1&l=1
    تا حدی که بلد باشم کمک میکنم، اما قبل از پ خ یه جستجو بکنید شاید جواب سوالتون را تو فروم پیدا کردید......

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

با سلام
    چنتا سوال درباره ریزنمرات و دانشنامه ایی که بعد از آزادسازی مدرک از دانشگاه های سراسری (من خودم علم و صنعت و شریف خوندم) میگیرید داشتم که ممنون میشم مخصوصا کسانی که خودشون مدرکشونو آزاد کردن جوابمو بدین.
    به طور کلی چه اطلاعاتی تو این ریزنمرات و دانشنامه هست؟ مخصوصا آیا تعداد دانشجوای و رتبتون توی هر کلاسی که گرفتین و اسم استاد درسم نمایش داده میشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaliverpool نمایش پست ها
    با سلام
    چنتا سوال درباره ریزنمرات و دانشنامه ایی که بعد از آزادسازی مدرک از دانشگاه های سراسری (من خودم علم و صنعت و شریف خوندم) میگیرید داشتم که ممنون میشم مخصوصا کسانی که خودشون مدرکشونو آزاد کردن جوابمو بدین.
    به طور کلی چه اطلاعاتی تو این ریزنمرات و دانشنامه هست؟ مخصوصا آیا تعداد دانشجوای و رتبتون توی هر کلاسی که گرفتین و اسم استاد درسم نمایش داده میشه؟
    ممنون
    با سلام.
    هركدوم از اين مدارك شامل اطلاعات مربوط به خودشون هستند.
    در ريز نمرات كه هر ترم چه واحدهايي رو برداشتيد با چه نمره اي و مسائل مربوط به نمره و معدل هر ترم و كل و تاريخ ها هست.
    در دانشنامه هم مشخصات خودتون و دانشگاه و رشته اي كه خونديد و با معدل درج شده.
    نه تعداد دانشجو و نه رتبه در هر كلاس تو دوتا مدرك بالا نيست اما يه گواهي هست به نام گواهي رتبه در گروه كه در حالت عادي به كسي نميدند و بايد براش درخواست بديد كه ميگه چند نفر تو گروه بودند و فرد متقاضي نفر چندم گروه با چه معدليه و اطلاعات از اين دست.اما اسم استاد رو جايي نميگند.
    و در آخر خدمتتون عارض بشم كه اطلاعات مندرج در اين مدارك ربطي به دانشگاه سراسري و آزاد و غيره نداره.فرمت اطلاعات كاملا يكي هستند اما براي ما كه روزانه بوديم همه رو مينويسند و آخرش هم يه جمله اضافه ميكنند كه اين مدرك قابل ترجمه نميباشد!!و اينه كه متمايز ميكنه و تا پولش رو نديم و كلي دردسر بابت آزاديش نكشيم اين ٥ كلمه رو از مدركمون حذف نميكنند!!
    موفق و موئد باشيد.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

سلام دوستان
    من با یه استادی تو بوستون صبحت کردم و قبول کرده، گفت که اپلای کن، زنگ زدم دانشگاه تبریز برای گرفتن ریز نمرات لیسانسم، گفتن که از دانشکده به صورت غیر رسمی و به زبان فارسی بگیرید (چون هنوز مدارکم آزاد نشده). آیا ترجمه غیر رسمی این ریز نمرات برای اپلای کردن کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saaamaaan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استادی تو بوستون صبحت کردم و قبول کرده، گفت که اپلای کن، زنگ زدم دانشگاه تبریز برای گرفتن ریز نمرات لیسانسم، گفتن که از دانشکده به صورت غیر رسمی و به زبان فارسی بگیرید (چون هنوز مدارکم آزاد نشده). آیا ترجمه غیر رسمی این ریز نمرات برای اپلای کردن کافیه؟
    با سلام.اميدوارم كه حتما بورس خوبي دريافت كنيد.
    اما مدرك غير رسمي رو كه نميشه ترجمه رسمي كرد!
    شما به دانشگاه مقصدون كه همون بوستونه پيام بديد و بگيد ايا ميشه با مدرك غير رسمي اپلاي كرد يا نه.و اگه گفتند نه قضيه رو براشون باز كنيد و توضيح بديد شرايطتون رو ببينيد چي ميشه.
    موفق و موئد باشيد.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

دوستان سلام
    من امروز سعی کردم ریز نمرات ارشدم را از طریق سیستم دانشگاه تهران سفارش بدم، اما با مشکل روبه رو شدم. در قسمت تقاضای مدرک باید ادرس محل ارسال را بزنم. قاعدتا باید ادرس دانشگاه مورد نظر را وارد کنم، اما سیستم قبول نمی کنه؟ از دوستان کسی هست که اخیرا از دانشگاه تهران سفارش نمره داده باشه؟ سیستم از اول دی ماه تغییر کرده.

ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه.
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saaamaaan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه تبریز ریز نمره انگلیسی میده. باید برید اموزش کل فکر کنم 50 هزار تومنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

سلام من از یه دانشگاه تو استرالیا پذیرش گرفتم ولی گفته قبل اینکه بتونی آفر رو اکسپت کنی باید ریز نمره و دانشنامه تو ایمیل کنی. ریز نمره رو دارم، ولی دانشنامه رو میخوام پولی آزاد کنم. بعضیا میگن همین طور میری دانشگاه بهت میگه پولو بریز بعد مدرکو میدن. بعضیا میگن باید نظام وظیفتو حل کنی معافیت بگیری بعد. اینا زمان بره و من باید سریع این آفر رو اکسپت کنم تا بتونم برا ویزا اقدام کنم. چیکار میتونم بکنم؟ ممنون

باید ریز نمرات ارشد را هم ارسال کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)