صفحه 170 از 190 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام به همگي
    من بورس مجارستان اپلاي كردم و پذيرش كانديشنال به علت نبودن مدرك ارشدم( چون موقع پذيرش دانشجو بودم) گرفتم،. و نامه ي پذيرش من منوط به داشتن مدرك كارشناسي ارشده. ازون طرف هم گرفتن مدرك كارشناسي ارشد وابسته به اشتغال به تحصيل يا يه جور معافيته. ميشه راهنماييم كنيد كه چيكار بايد بكنم؟

Junior Member

سلام میخواستم بدونم میشه وقتی مثلا ترم 4 ی رشته هستیم ریز نمرات رسمیمونو تا ترم جاری از دانشگاه بگیریم و ببریم وزارت علوم برا تایید ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mhoss نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم میشه وقتی مثلا ترم 4 ی رشته هستیم ریز نمرات رسمیمونو تا ترم جاری از دانشگاه بگیریم و ببریم وزارت علوم برا تایید ؟؟
    سلام،
    دوست عزیز
    شما بدون دانشنامه نمیتونی ریزنمرات رسمی بگیری
    با دانشنامه میاد
    بدون دانشنامه اصلا نمیدن
    دانشگاه دولتی بهتون چند تا مدرک میده :
    1- گواهی موقت بعد فراغت
    2-کارنامه انگلیسی (رسمی) با دانشنامه ---> بدون دانشنامه نمیدن
    3-کارنامه انگلیسی (رسمی) بدون دانشنامه ---> بعد فارغ التحصیلی------- فقط برای ارائه به دانشگاه خارج از کشور
    4- کارنامه انگلیسی غیر رسمی ---------> غیر قابل مهر شدن وزارت خانه ها..فقط برای ارائه به استاد خارجی خوبه
    5-دانشنامه به همرا ریزنمرات--------> قابل ترجمه و مهر شده توسط وزارت خانه

برای هر پنج قلم باید فارغ التحصیل بشی
    مگر یک کارنامه غیر رسمی انگلیسی بخوای

با تشکر
    ویرایش توسط nadia65 : July 17th, 2017 در ساعت 12:58 PM
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nakisa89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو دکترا ایران هستم الان پذیرش گرفتم و نیاز به اصل مدرک ارشد دارم که برای دانشگاهی که پذیرش گرفتم بفرستم و چون دانشجو ام مدرک ارشد رو نمیتونم از طریق کاریابی ازاد کنم
    دوستانی هستن که تجربه مشابه داشته باشن؟؟ به غیر از خرید مدرک ارشد راه دیگه ای وجود داره؟؟؟
    دوست عزیز سلام
    متاسفانه مشکل شما رو دوست من هم داره
    زمانیکه میخواین مدرکتونو باز کنید بررسی میکنند الان جایی در حال تحصیل نباشید
    شما شماره دانشجویی دارید
    پس اصلا از روش کاریابی ممکن نیست (چه ارائه مدرک انجام تعهد کار چه عدم کاریابی)
    نمیدونم میتونید برای خریدن تعهد خدمت الان اقدام کنید یا باید انصراف بدید و از سیستم دانشگاه خارج بشین..اینو بپرسید تلفنی از اموزش کل خود دانشگاهتون
    دوست من این ریسک را نکرد قصد داره دکتراشو داره زودتر تموم کنه که دکترای دومش رو خارج بخونه
    اما ارتباطش با استاد خارجیش هنوز داره

سلام دوستان،
    من می خوام برای بورس از دانشگاه سوئد تو رشته ی برق واسه ارشد اقدام کنم. ولی مدرکم آزاد نشده و نمی خوام تا زمانی که از گرفتن بورس مطمئن نیستم پولی خرج کنم واسه مدرک. یه ریز نمراتی هم دارم از دانشگاه ولی زیرش نوشته هیچ ارزشی ندارد، مدرک موقتم هم دارم اما ریز نمره ی وزارت علوم که مهر شده رو ندارم. می شه اول با همینا اقدام کرد بعد که جواب بورس اومد من پول بدم اصلشو بفرستم یا قبول نمی کنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط romina_k_vala نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من می خوام برای بورس از دانشگاه سوئد تو رشته ی برق واسه ارشد اقدام کنم. ولی مدرکم آزاد نشده و نمی خوام تا زمانی که از گرفتن بورس مطمئن نیستم پولی خرج کنم واسه مدرک. یه ریز نمراتی هم دارم از دانشگاه ولی زیرش نوشته هیچ ارزشی ندارد، مدرک موقتم هم دارم اما ریز نمره ی وزارت علوم که مهر شده رو ندارم. می شه اول با همینا اقدام کرد بعد که جواب بورس اومد من پول بدم اصلشو بفرستم یا قبول نمی کنن؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    ان رو باید توی سایت دانشگاه مقصد توی قسمت Graduate school چک کنید یا اینکه از منشی همونجا بپرسید
    اما به صورت خیلی خیلی خیلی کلی (سه بار روی خیلی تاکید کردم!) برای مراحل اولیه اپلای همون مدارک موقتتون رو اگه ترجمه کنید همون با مهر مترجم کفایت میکنه
    (میتونید از مترجم بخوایید اون جمله هیچ ارزشی نداره رو ترجمه نکنه براتون (خیلی وقت ها قبول نمیکنند همچین کاری رو مترجم ها)...یا اینکه بعدا توی اسکن مدارک (اگه قرار به اپلود مدارکه) اون جمله رو توی ترجمه بپوشونید )
    منظورم این نیست کار خلافی رو انجام بدید!! منظورم اینه به هر حال شما تا نهایی شدن اپلای تون شاید نخوایید هزینه کنید و مدارکتون رو ازاد کنید و نهایتا هم در صورت اکسپت شدن خب شما اصل مدارک رو خواهید داشت و ترجمه رسمی میکنید
    عدد و رقمی رو تغییر ندادید و به نظرم اشکالی نداره اگه اون جمله اشکالی ایجاد میکنه توی ترجمه نباشه (نظر شخصی)

منظورم از مراحل اولیه اپلای ارتباط با استادها یا همون اپلود اولیه مدارک برای تکمیل پرونده ست
    و بعد نهایتا برای ثبت نام اصلی شما مدارک اصلی رو با ترجمه رسمی براشون میفرستید

اون دانشگاه مقصدتون نمیدونم چقدر در این مورد سخت گیره ولی بعید میدونم از روی اسکن مدارکی که میخوایید اپلود کنید مثلا تشخیص بدن که مهر وزارت علوم داره یا نداره یا ....
    در نهایت بهترین راه برای مطمین شدن چک کردن سایت دانشگاه یا پرسیدن از خود منشیه مربوطه ست
    یا اینکه توی فروم مربوطه اون دانشگاه (اگه توی این سایت هست) از دوستانی که راه مشابه رو رفتن بپرسید

بعضی از دانشگاه ها مدارک رو برای نکمیل پرونده با همون مهر مترجم هم قبول میکنند . بعضضی ها هم تاکید کردن که باید مهر وزارت خارجه و دادگستری و وزارت علوم هم باشه

موفق باشید

سلام طبق چیزی که توی ویکی سایت خوندم نوشته طبق نامه جدید نظام وظیفه (کدوم نامه با چه تاریخی و شماره نامه ای ) حتی با گواهی اشتغال به تحصیل که شماره نامه معافیت در آن ذکر شده باشد ، می توان دانشنامه و ریزنمرات رسمی را ( بعد از امور مربوط به آموزش رایگان ) تحویل گرفت . اما من الان یکهفته است دارم با دانشگاه و وزارت بهداشت (رشته ام وزارت بهداشتیه ) سروکله میزنم میگم من معافیت تحصیلی ارشد دارم و میخوام مدرک رو بگیرم و تمام هزینه هاش رو هم یکجا پرداخت میکنم اما میگن کدوم نامه نظام وظیفه ؟؟؟؟
    لطفا اگر در این باره اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

ببخشيد من ميخوام اپلاى كنم ولى فارغ نشدم هنوز. دانشگاه مقصد هم از من ريز نمرات رسمى با مهر وزارت امور خارجه ميخواد، الان من هزينه تعهد رايگان رو پرداخت كنم، نميتونم تا ترم ٧ ريز نمرات رسمى بگيرم؟ يا بايد فارغ بشم؟
    چيكار بايد بكنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaafiat نمایش پست ها
    سلام طبق چیزی که توی ویکی سایت خوندم نوشته طبق نامه جدید نظام وظیفه (کدوم نامه با چه تاریخی و شماره نامه ای ) حتی با گواهی اشتغال به تحصیل که شماره نامه معافیت در آن ذکر شده باشد ، می توان دانشنامه و ریزنمرات رسمی را ( بعد از امور مربوط به آموزش رایگان ) تحویل گرفت . اما من الان یکهفته است دارم با دانشگاه و وزارت بهداشت (رشته ام وزارت بهداشتیه ) سروکله میزنم میگم من معافیت تحصیلی ارشد دارم و میخوام مدرک رو بگیرم و تمام هزینه هاش رو هم یکجا پرداخت میکنم اما میگن کدوم نامه نظام وظیفه ؟؟؟؟
    لطفا اگر در این باره اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید
    کارنامه غیر رسمی میتونید بگیرید، ریز نمرات همراه با دانشنامه میاد و شرط اصلیش فراغت از تحصیله..یعنی بدون گواهی موقت دانشنامه گرفتن غیر ممکنه و باید فارغ التحصیل بشین تا گواهی موقت بیاد.
    تا زمانیکه درگیر سیستم اموزش رایگان کشور هستید نمیتونید هزینه لغو تعهد را پرداخت کنید. باید مدت استفاده تمام بشه (فراغت از تحصیل)

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    ببخشيد من ميخوام اپلاى كنم ولى فارغ نشدم هنوز. دانشگاه مقصد هم از من ريز نمرات رسمى با مهر وزارت امور خارجه ميخواد، الان من هزينه تعهد رايگان رو پرداخت كنم، نميتونم تا ترم ٧ ريز نمرات رسمى بگيرم؟ يا بايد فارغ بشم؟
    چيكار بايد بكنم؟
    شما چجوری میخواین هزینه تعهد رایگان پرداخت کنید وقتی هنوز مدت استفاده اش مشخص نیست. باید تمام بشه درستون(اتمام استفاده از سیستم اموزش رایگان)بعد براتون بعد فراغت مدت استفاده محاسبه میشه که پول بدین.
    بدون فراغت تحصیل دریافت ریز نمرات و دانشنامه محاله. کارنامه غیر رسمی میتونید بگیرید. فقط برای ارائه به استاد...قابل مهر خوردن نیست

1- گواهی موقت بعد فراغت
    2-کارنامه انگلیسی (رسمی) با دانشنامه --->بعد فارغ التحصیلی----> بدون دانشنامه نمیدن
    3-کارنامه انگلیسی (رسمی) بدون دانشنامه ---> بعد فارغ التحصیلی-------> فقط برای ارائه به دانشگاه خارج از کشور
    4- کارنامه انگلیسی غیر رسمی ---------> غیر قابل مهر شدن وزارت خانه ها..فقط برای ارائه به استاد خارجی خوبه
    5-دانشنامه به همرا ریزنمرات--------> بعد فارغ التحصیلی>>>>قابل ترجمه و مهر شده توسط وزارت خانه

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    کارنامه غیر رسمی میتونید بگیرید، ریز نمرات همراه با دانشنامه میاد و شرط اصلیش فراغت از تحصیله..یعنی بدون گواهی موقت دانشنامه گرفتن غیر ممکنه و باید فارغ التحصیل بشین تا گواهی موقت بیاد.
    تا زمانیکه درگیر سیستم اموزش رایگان کشور هستید نمیتونید هزینه لغو تعهد را پرداخت کنید. باید مدت استفاده تمام بشه (فراغت از تحصیل)

شما چجوری میخواین هزینه تعهد رایگان پرداخت کنید وقتی هنوز مدت استفاده اش مشخص نیست. باید تمام بشه درستون(اتمام استفاده از سیستم اموزش رایگان)بعد براتون بعد فراغت مدت استفاده محاسبه میشه که پول بدین.
    بدون فراغت تحصیل دریافت ریز نمرات و دانشنامه محاله. کارنامه غیر رسمی میتونید بگیرید. فقط برای ارائه به استاد...قابل مهر خوردن نیست

1- گواهی موقت بعد فراغت
    2-کارنامه انگلیسی (رسمی) با دانشنامه --->بعد فارغ التحصیلی----> بدون دانشنامه نمیدن
    3-کارنامه انگلیسی (رسمی) بدون دانشنامه ---> بعد فارغ التحصیلی-------> فقط برای ارائه به دانشگاه خارج از کشور
    5-دانشنامه به همرا ریزنمرات--------> بعد فارغ التحصیلی>>>>قابل ترجمه و مهر شده توسط وزارت خانه

ببینید من فارغ التحصیل شدم در رشته فیزیوتراپی در مقطع لیسانس در تاریخ 20 تیر 96
    الان شهریور هستیم فارغ التحصیلی من خیلی وقته اعلام شده بدهی ام به صندوق رفاه مشخص شده
    من حاضر بدهی رو و تعهد آموزش رایگان رو پرداخت کنم و مدرک رو بگیرم اما میگن چون سربازی نرفتی نمیشه
    حالا سوال من اینه خیلی از بچه هایی که اینجا توی انجمن ها نوشتن پروسه کاریشون رو میگن با داشتن دفترچه اعزام به خدمت یا داشتن معافیت تحصیلی در مقطع بالاتر (ارشد که من دارم تازه ثبت نام کردم در یک داتشگاه پیام نور ) میتونیم مدرک مون رو آزاد کنیم اما وزارت خونه و دانشگاه و نظام وظیفه چنین چیزی نمیگن اما توی ویکی سایت هم این نوشته شده من توضیحاتم کامله بنظرم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)