صفحه 185 از 190 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام
    برای گرفتن ریز نمرات انگلیسی غیر رسمی به کجای دانشگاه باید مراجعه کنیم؟ و چه مدارکی لازمه همراهمون باشه؟ و اینکه آیا همونجا بهمون میدن یا برامون پست میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    با خانم قلمکار تو آموزش کل صحبت کنید. طبق مصوبه جدید ریز نمرات غیر رسمی انگلیسی رو واسه اپلای کردن بهتون می دن که هزینش هم 10 هزار تومان به ازای هر نسخه هست. اگه مهر و پاکت دانشگاه رو هم بخواید، میشه 30 هزار تومان. شماره دفتر خانم قلمکار: 29902106

باسلام .من دانشجوی رشته هوشبری تعهد خدمت وزارت بهداشت هستم ورودی سال نودو پنج.میخوام تعهد خدمتم رو بخرم.یا ب طریقی از شرش خلاص بشم.چطور میتونم اینکارو بکنم.لطفن برام توضیح بدید.اگه امکان خرید یا ازاد سازیش هست چه زمانی باید اقدام کنم؟

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

سلام من تازه فارغ التحصیل شدم و الان تو فورجه یکساله سربازی ام. خواستم بدونم اگه من تعهد روزانم رو بخرم، دانشگاه به من ریزنمره رسمی میده ولی دانشنامه رو نمیده. خواستم بدونم میشه بدون دانشنامه، ریزنمره رسمی رو میشه از طریق وزارت علوم تائید کرد؟ چون به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز دارم میگم.

مرسی.

Junior Member

سلام دوستان
    بعد از آزاد شدن مدرک، دانشگاه چه مدارکی رو تحویل ما میده؟
    دانشنامه+ ریز نمرات+گواهی ریز نمرات؟ جایی دیدم که نامه لغو تعهد هم برای تایید مدارک و ترجمه رسمی نیاز هست، منظور از این نامه دقیقا چیه؟

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninmm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از آزاد شدن مدرک، دانشگاه چه مدارکی رو تحویل ما میده؟
    دانشنامه+ ریز نمرات+گواهی ریز نمرات؟ جایی دیدم که نامه لغو تعهد هم برای تایید مدارک و ترجمه رسمی نیاز هست، منظور از این نامه دقیقا چیه؟
    منظور از آزاد شدن مدرک همه ی این هاست: دانشنامه، ریز نمرات، ...

نامه ی لغو تعهد بعد از تأیید پرداخت هزینه توسط سامانه سجاد صادر میشه که پرینت ش می کنین

Junior Member

سلام دوستان . من ریزنمرات رسمی و دانشنامه اصل رو قبلا از دانشگاه گرفتم و حالا که ترجمه رسمی رو بردم که داخل پاکت با مهر دانشگاه بزارم بمن می گن 4تا 3 هفته زمان می بره در خواستت بررسی بشه ... راه دیگه ای وجود نداره که مدارکم رسمی حساب بشه مثلا مهر وزارت یا؟ ... چون اصل مدارکم دست خودمم هست خیلی حرف زوریه که بخاطر یک پاکت گذاشتن یه ماه صبر کنم.
    Where liberty dwells, there is my country

سلام بر همه ی دوستان. دانشگاه های مد نظر اونور نوشتن unofficial میخوان. سوالم اینه که اسکن همون ریزنمراتی که از دانشگاه تحویل گرفتیم برای سابمیت کافیه یا باید حتما ترجمه بشه؟ موفق و موید باشید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام بر همه ی دوستان. دانشگاه های مد نظر اونور نوشتن unofficial میخوان. سوالم اینه که اسکن همون ریزنمراتی که از دانشگاه تحویل گرفتیم برای سابمیت کافیه یا باید حتما ترجمه بشه؟ موفق و موید باشید.
    سلام دوست عزیز

در این مقطع خودتان در یک فایل اکسل ترجمه بفرمایید و بفرستید.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

در این مقطع خودتان در یک فایل اکسل ترجمه بفرمایید و بفرستید.

موفق باشید
    سلام. ممنون از پاسختون. آیا نمرات باید به اسکیل ۴ برن؟ فایل اکسل بدون مهر دانشگاه و این موارد واقعا بدون مشکله؟ تشکر مجدد از وقتی که گذاشتید.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

تا زمانی که نخواسته باشند لزومی ندارد تغییر اسکیل بدهید در توضیح بفرمایید نمرات در ایران از ۰ تا ۲۰ است و نمره رد شدن مثلا ۱۰ هست یا ۱۲ هر کدام که هست.

چون غیر رسمی در این مقطع خواسته اند کپی اسکن فارسی و فایل خود شما باید کفایت کند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. ممنون از پاسختون. آیا نمرات باید به اسکیل ۴ برن؟ فایل اکسل بدون مهر دانشگاه و این موارد واقعا بدون مشکله؟ تشکر مجدد از وقتی که گذاشتید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)