صفحه 10 از 190 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    یه مشکل:
    من دانشجو شبانه فوق MBA هستم، و از وام شهریه صندوق رفاه هم استفاده کردم...
    الان ترم پنجم هستم و علاوه بر چند واحد درس، پایان نامه هم گر چه دارم این ترم اما ادامه پایان نامه میگیرم برای ترم بعد ....
    حالا برای ریز نمرات دو سال قبل رفتم تحصیلات تکمیلی دانشگاه، میگه باید بدهی های خودت به دانشگاه و صندوق رفاه رو تسویه کنی کامل تا ریز نمرات 2 سال رو صادر کنیم، (البته میگن که حتی برای یه ترم یا یهدرس هم بخوای رسمی برات صادر کنیم باید کامل با همه جا ، یعنی دانشگاه و صندوق رفاه، تسویه کنی) .....

شماره خانم محمدی در وزارت علوم رو داد و گفت به نظر اونا بستگی داره ....
    به اونم زنگ زدم گفت باید کامل تسویه کنی ....

من هر چی "منطقی" فکر می کنم می بینم عجیبه: من که هنوز درسم تموم نشده، ریز نمرات کامل هم پس طبعا نمی خوام، .... دیگه پرداخت کل بدهی الان چه ضرورتی داره؟؟

کسی راهی یا جایی یا کسی می شناسه که بتونه مشکلم رو حل کنم؟ ....
    چه باید کرد؟
    تسویه با صندوق رفاه لا علاجه؟

اگر نتونم ریز نمره فوق رو تأیید شده و رسمی بگیرم که apply پرپر؟
    فقط عجله بسیار .... اهمیت بسیارتر!

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نمیدونم آقای Sysco شما که به هیچ نامه‌ای جواب نمیدید، و اطلاعاتتون سکرت هستش واسهٔ جیمت و سایر موارد چطور انتظار دارید همه بهتون جواب بدن، اون هم سریع...واقعا جای تعجبه.
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

: ))) ، اره واقعآ هاشم جان ...
    بذار سریعآ ایشون رو راهنمایی کنیم که به کاراش برسه و بره MIT ...
    در مورد سوالش : تسویه ضرورت دارد قربان ، سر کیسه را شل بفرمایید ... !

Junior Member ssoheil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    اینکه آیا امکان داره یا نداره یه سوال بسیار مهمه بدون شک ... ولی بعید میدونم پاسخش تفاوتی داشته باشه برای کلیه دوستانی که ریز نمره انگلیسی از دانشگاه و با مهر دانشگاه میگیرند... چون وقتی این ریز نمرات از دانشگاه صادر شده باشه ردگیری کردن یا نکردنش تفاوتی به حال دوستان نداره! مگر اینکه منظور شما این باشه که ریز نمره رو دانشگاه صادر نکرده باشه!!!!!!!
    خوب منم مثل همه اینایی که از این جور مشکلا دارن چون ترم آخرم و هنوز 2 ماه از تحصیلم تو دانشگاه غیر انتقاییم مونده به هیچ وجه به ریز نمره مهر شده ویا تایید شده از طرف وزارت علوم نمیتونم دست پیدا کنم تنها راه اینه که یه ترجمه از نمره هامو بگیرم مهر دانشگاه و بزنم ولی خوب ریسک نمیخوام بکنم اگه که چک نکنن با دانشگاه که تا یه 4 5 ماه دیگه گواهی موقتمو میگیرم ولی ددلاین میگزره تا اون موقه اینه که باید یه کاری کرد
    ممنون میشم اگه بتونین راهنماییم کنین!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من از دانشگاه ریز نمره (شامل امضا و مهر برجسته رو گرفتم) ولی یه مشکل پیش اومده که دارالترجمه میگه باید ریز نمره رو وزارت علوم تایید کنه تا ترجمش کنیم. در رابطه با این موضوع چند تا سوال داشتم.
    1. با توجه به اینکه من سال آخر هستم(دانشجوی شبانه) و هنوز فارغ التحصیل نشدم و در حال تحصیلم آیا وزارت علوم ریز نمرم رو تایید میکنه؟
    2. اگه نه، من باید چیکار کنم و چه مدرکی رو برای اپلای کردن ارسال کنم؟
    3. اگه آره، برای تایید ریز نمره تو وزارت علوم چه مدارکی لازم هست؟ چه مراحلی داره؟ من چون تهران نیستم آیا میشه شخص دیگه ای مدارک رو به جای من ببره واسه تایید؟
    4. در مورد مدارک مورد نیاز برای اپلای کردن آیا غیر از تایید ریز نمره توسط وزارت علوم، کار دیگه ای هست که لازم باشه در تهران انجام بشه؟

دوستان لطف کنن سوالاتم رو جواب بدن و اگه تکراری هست حداقل لینکش رو بدن. (چون یه جا دیگه سوال کرده بودم اخطار دادن ولی من هر چی گشتم جواب سوالاتم رو پیدا نکردم)
    پیشاپیش از همه دوستان که لطف میکنن و جواب میدن تشکر میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinakhan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من از دانشگاه ریز نمره (شامل امضا و مهر برجسته رو گرفتم) ولی یه مشکل پیش اومده که دارالترجمه میگه باید ریز نمره رو وزارت علوم تایید کنه تا ترجمش کنیم. در رابطه با این موضوع چند تا سوال داشتم.
    1. با توجه به اینکه من سال آخر هستم(دانشجوی شبانه) و هنوز فارغ التحصیل نشدم و در حال تحصیلم آیا وزارت علوم ریز نمرم رو تایید میکنه؟
    2. اگه نه، من باید چیکار کنم و چه مدرکی رو برای اپلای کردن ارسال کنم؟
    3. اگه آره، برای تایید ریز نمره تو وزارت علوم چه مدارکی لازم هست؟ چه مراحلی داره؟ من چون تهران نیستم آیا میشه شخص دیگه ای مدارک رو به جای من ببره واسه تایید؟
    4. در مورد مدارک مورد نیاز برای اپلای کردن آیا غیر از تایید ریز نمره توسط وزارت علوم، کار دیگه ای هست که لازم باشه در تهران انجام بشه؟

دوستان لطف کنن سوالاتم رو جواب بدن و اگه تکراری هست حداقل لینکش رو بدن. (چون یه جا دیگه سوال کرده بودم اخطار دادن ولی من هر چی گشتم جواب سوالاتم رو پیدا نکردم)
    پیشاپیش از همه دوستان که لطف میکنن و جواب میدن تشکر میکنم.

سلام دوست عزيز

1 . براي تاييد ريز نمراتتون بايد قبلا با دانشگاه تصفيه حساب كرده باشيد . چون وزارت خونه ريزنمرات و دانشنامه رو با هم مهر ميكنه و اگه دانشنامه نداشته باشيد( كه در صورتي كه فارقالتحصيل نباشين بهتون نميدن ) وزارت خونه ازتون ميخواد كه با دانشگاه تماس بگيرين و كه اونا فيش واريزيه شما رو براشون فكس كنن.

2. خوب چون فارق التحصيل نيستين بايد از دانشگاه يه مدرك اشتغال به تحصيل براي اون دانشگاه بگبريد حله . حتما تو سايت دانشگاه نوشته در مورد اين موضوع . سايت دانشگاه رو با دقت بخونين.

3.شما ميتونين بعد از اينكه فارقالتحصيل شدين مداركتون رو ( ريز نمرات و دانشنامه) بدين به هر كسي ديگهاي كه تو تهران داريد براتون مهر كنه. مدرك خاصي هم نمي خواد .

4. فكر نميكنم كار ديگه اي تو تهران داشته باشيد . فقط اگه براي امريكا يا كانادا apply ميكنين بش بايد مداركو بدين وزارت امو ر خارجه مهر كنه كه ممولا تو شهرستانها هم شعبه داره. البته شما كه هنوز فارق التحصيل نيستين اين كارارو لازم ندارين

موفق باشين

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

1 . براي تاييد ريز نمراتتون بايد قبلا با دانشگاه تصفيه حساب كرده باشيد . چون وزارت خونه ريزنمرات و دانشنامه رو با هم مهر ميكنه و اگه دانشنامه نداشته باشيد( كه در صورتي كه فارقالتحصيل نباشين بهتون نميدن ) وزارت خونه ازتون ميخواد كه با دانشگاه تماس بگيرين و كه اونا فيش واريزيه شما رو براشون فكس كنن.

2. خوب چون فارق التحصيل نيستين بايد از دانشگاه يه مدرك اشتغال به تحصيل براي اون دانشگاه بگبريد حله . حتما تو سايت دانشگاه نوشته در مورد اين موضوع . سايت دانشگاه رو با دقت بخونين.

3.شما ميتونين بعد از اينكه فارقالتحصيل شدين مداركتون رو ( ريز نمرات و دانشنامه) بدين به هر كسي ديگهاي كه تو تهران داريد براتون مهر كنه. مدرك خاصي هم نمي خواد .

4. فكر نميكنم كار ديگه اي تو تهران داشته باشيد . فقط اگه براي امريكا يا كانادا apply ميكنين بش بايد مداركو بدين وزارت امو ر خارجه مهر كنه كه ممولا تو شهرستانها هم شعبه داره. البته شما كه هنوز فارق التحصيل نيستين اين كارارو لازم ندارين

موفق باشين
    بر اساس یافته های من، تسویه با صندوق رفاه کافی باید باشه، بدهی به دانشگاه ارتباطی به وزارت علوم نداره و با خود دانشگاه می تونید کنار بیاید

Junior Member

سلام"من پایان نامم رو هنوز دفاع نکردم و دانشگاه حتی حاضر نیست ریز نمرات رو مهر بزنه..ولی اصل مدرک کارشناسی رو ترجمه رسمیشو دارم..به نظرتون نمرات فوقم رو یک ترجمه غیر رسمی بکنم (بدون مهر) خیلی ضا یع هست؟اخه وقتی دیگه ندارم..ممنون میشم راهنمایی کنین...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    بر اساس یافته های من، تسویه با صندوق رفاه کافی باید باشه، بدهی به دانشگاه ارتباطی به وزارت علوم نداره و با خود دانشگاه می تونید کنار بیاید
    راستش من تجربه شخصي خودم رو گفتم . چون من دانشنامم هنوز آماده نبود وزارت علوم شك كرد كه من تسويه حساب كرده باشم . منم از دانشگاه خواستم كه براشون فيش واريزيه منو فكس كنه.

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT نمایش پست ها
    راستش من تجربه شخصي خودم رو گفتم . چون من دانشنامم هنوز آماده نبود وزارت علوم شك كرد كه من تسويه حساب كرده باشم . منم از دانشگاه خواستم كه براشون فيش واريزيه منو فكس كنه.
    منظور من هم رد حرف شما نبود، خواستم بگم ظاهرا اگر با صندوق رفاه تسويه كنيد براي وزارت علوم كافيه، و ممكنه يه جوري بتونيد با دانشگاه كنار بياييد كه مثلا ضمانمت كنيد بدهي خودتون رو ديرتر و مثلا موقع فارغ التحصيلي پرداخت خواهيد كرد، البته بستگي به دانشگاهتون داره كه قبول كه يا نه .....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)