صفحه 102 از 190 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

دانشگاه ليسانسم ميگه براي دريافت ريز نمرات بايد نامه بياريد تا بهتون ريز نمرات بديم،الان من ميخوام چند تا دانشگاه اپلاي كنم بايد براي گرفتن ريز نمراتم چي كار كنم؟

Junior Member

[QUOTE=officer;1698404]
    با سلام...عزیز جان اصلاً نگران نباش. درسته معدل لیسانس اهمیت داره اما برای پذیرش از آمریکا بیشتر نمرات زبان شما و مقالاتتون ارزش داره.
    کانادا یه مقدار سختگیر تره دانشگاهاش روی معدل.
    با مقالات مناسب و نمرات زبان بالا و نمرات خوب ارشد و همجنین یک SOP خوب میتوانید بسیار خوب نتیجه بگیرید.

با سلام ... منم یه ابهامی دارم که با سوال این دوستمون در یک راستا قرار داره ...
    من لیسانسم و کشور مقصدم هم آمریکاس... و خودتون بهتر میدونید که دانشگاه ها حداقل معدل گذاشتن واسه اپلای کردن ... از چند تا از دوستان شنیدم که تو آمریکا دروس افتاده رو جز معدل حساب نمیکنن ... الان مثلا" من می خوام معدل خودمو طبق فرمول اونا حساب کنم و ببینم که حداقل معدل دانشگاه های مورد نظرمو دارم یا نه چیکار باید بکنم؟!! منظورم اینه که دروس افتاده رو آخرش حساب کنم یا نه؟!!...
    یه سوال دیگه ... جدا از مساله ی نگران بودن یا نبودن!!!... میشه از دانشگاه های داخل(دولتی) درخواست کرد که ریز نمرات رو بدون دروس افتاده صادر کنن یا درخواست خنده داریه ؟!!...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

فوری
    سلام دوستان

من اگه واسه پاییز امسال بخوام اپلای کنم تا کی مدارکم رو باید بگیرم؟تا کی تاییدبشه و کی ترجمه بشه؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azitaaa نمایش پست ها
    فوری
    سلام دوستان

من اگه واسه پاییز امسال بخوام اپلای کنم تا کی مدارکم رو باید بگیرم؟تا کی تاییدبشه و کی ترجمه بشه؟؟
    سلام

زیاد طول نمی کشه... تایید ماکزیمم دو هفته... تهران باشید می تونید حضوری هم برید که زودتر میشه... ترجمه هم حداکثر 10 روز...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh1368 نمایش پست ها
    دانشگاه ليسانسم ميگه براي دريافت ريز نمرات بايد نامه بياريد تا بهتون ريز نمرات بديم،الان من ميخوام چند تا دانشگاه اپلاي كنم بايد براي گرفتن ريز نمراتم چي كار كنم؟
    کدوم دانشگاه هستید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

زیاد طول نمی کشه... تایید ماکزیمم دو هفته... تهران باشید می تونید حضوری هم برید که زودتر میشه... ترجمه هم حداکثر 10 روز...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ممنون.اگر من 10 آبان به بعد بیام تهران دنبال کارام دیر نمیشه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University Of Mashhad - Software Engineering

سلام دوستان! سوالی داشتم
    من کاردانی رو به صورت شبانه در دانشگاه دولتی گرگان درس خوندم
    و کارشناسی رو دانشگاه آزاد مشهد
    امروز رفتم ریز نمرات رو بگیرم،نمرات دوره کارشناسی رو خیلی راحت بهم دادن و مشکلی نیست
    ولی نمرات کاردانی رو میگن نمیتونیم بدیم و باید از دانشگاه دوره کاردانیت بگیری
    اما من قبلا هم اونجا رفتم و گفتن چون سربازی نرفتی نمیتونیم بهت ریز نمرات رو بدیم،در ضمن کلی هم امروز اسرار کردم که یک گواهی اشتغال به تحصیل با درج شماره معافیت تحصیلی بهم بدین
    شاید دانشگاه کاردانی دلش به رحم اومد و ریز نمرات رو بهم داد، اما بازم ندادن گفتن نمیشه
    1- حالا من چیکار کنم؟؟!!
    2- من برای آلمان دارم اقدام میکنم،بدون نمرات کاردانی میشه؟
    3- (30 تا اتاق و سروکله زدن با 50 تا آدم فایده ای نداشت)
    ویرایش توسط pouya_shahi : September 4th, 2014 در ساعت 01:09 AM

Junior Member

سلام مجدد!!!...
    من چندتا سوال دارم ...
    من دانشگاه دولتی شهرستان هستم (مهر میشم ترم 7) و می خوام با نمرات ترم 6 واسه پاییز 2015 اپلای کنم ... و می خوام واسه 10 تا دانشگاه اپلای کنم ... نمرات رو راحت بهم میدن ... ولی مساله اینجاست که من هنوز دانشگاه هام رو انتخاب نکردم ... و ممکنه به خاطر اینکه دیر امتحان زبان میدم دانشگاه های مد نظرمو رو حدود دوهفته قبل ددلاین ها انتخاب کنم .
    از طرفی هم اگه اشتباه نکنم باید واسه هر دانشگاه تو 1 نسخه ی جداگونه اسم دانشگاه مقصد ثبت بشه...درسته؟
    یعنی من باید تا موقع مشخص شدن دانشگاه های انتخابیم صبر کنم ؟!! ... یا اینکه راه دیگه ای واسه زود تر ترجمه کردن ریزنمرات و غیره (توصیه نامه ها و انگیزه نامه) وجود داره؟...
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azitaaa نمایش پست ها
    ممنون.اگر من 10 آبان به بعد بیام تهران دنبال کارام دیر نمیشه؟؟
    سلام

با توجه به اینکه در مورد کارهایی که از نظر زمانی به apply و deadline مربوط میشن باید همیشه یه حاشیه امن زمانی برای مواقع ضروری در نظر گرفت به شخصه فکر می کنم اگر deadline هاتون تا 15 ژانویه هستند زودتر اقدام کنید بد نیست... ولی برای 1 فوریه به نظرم زمان مناسبی میاد.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

سلام دوستان.
    آیا فرآیند دریافت ریز نمرات و دانشنامه با هم یکی هستش؟ یعنی همزمان با آزاد شدن مدرک (دانشنامه)، ریز نمرات رو هم بتون میدن یا ریز نمرات را میشه زودتر هم گرفت؟
    در ضمن توی تقریبا همه دانشگاه های مقصد نوشته که transcript میخوایم! آیا این واژه علاوه بر ریز نمرات، به معنی دانشنامه نیز میباشد؟
    ممنون
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)