صفحه 105 از 190 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

با سلام

من قبل از خرابی سامانه تایید مدارک در تاریخ 30 شهریور در خواست برای تایید ریز نمرات 8 ترم گذشته و یک گواهی اشتغال به تحصیل که در ترم آخر ( نهم ) در حال تحصیل هستم گذاشتم و این مدارک رو از دانشگاه غیر انتفاعی که دانشجو هستم گرفتم و در سایت آپلود کردم اما الان که نتیجه رو در سامانه اعلام کرده، نوشته دانشگاه منتخب درخواست من رو در عناوین مورد بررسی زیر رد کرده و دلیل اش هم : " در صورت فارق التحصیلی اقدام می شود. " عنوان کرده!؟
    1- مدارک مقاطع قبلی
    2- وضعیت نظام وظیفه
    3- انجام تعهد خدمت در مقطع تحصیلی مورد نظر

فقط این گزینه رو جلوش زده قبول : عدم بدهی به صندوق رفاه

می خواستم بدونم الان من برای اینکه بتونم ریز نمرات ام رو ترجمه کنم باید چکار کنم؟ معنی این مطلب یعنی چی؟ من از خود مسئولین دانشگاه غیر انتفاعی که هستم روزی که درخواست ریز نمرات دادم پرسیدم که برای ترجمه باید چکار کنم که مسئول امور آموزش به من گفت در سامانه وزارت علوم آپلود کن و بعد مراحل رو بهت میگن. به من نگفتن که فقط در صورت فارق التحصیلی امکان ترجمه مدارک هست. من دانشجوی ترم 9 هستم در دانشگاه غیر انتفاعی و دوره کارشناسی پیوسته و تاریخ فارق التحصیلی ام هم میشه بهمن 93 ، دانشگاه منتخب برای من دانشگاه دولتی اصفهان تعیین شده اما نمی دونم چرا درخواست رو رد کرده. چون اگر قانونی وجود داشت به قطع مسئول آموزش دانشگاه خودم باید می گفت یا حتی خود سامانه وزارت علوم باید رد میکرد. زمانی که من چک کردم اولای صبح درخواست من از طرف خود سامانه تمام چهار گزینه بالا تایید شده بود که اسم دانشگاه غیرانتفاعی خودم رو زده بود اما یکدفعه بعد از ظهر دیدم اسم دانشگاه خودم تبدیل شده به دانشگاه اصفهان و رد شده!!

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی دانشگاه امیرکبیر

سلام
    دوستانی که امیرکبیر هستن یا بودن ممنون میشم کمک کنن.

من امسال میخوام اپلای کنم ولی قصد ندارم مدرکمو آزاد کنم به خاطر هزینه زیادش. (مدرک ارشدم)
    جاهایی که میخوام اپلای کنم بعضی هایشوم گفتن ریز نمره غیر رسمی میخوان واسه بررسی اولیه ولی بعضی ها هم گفتن که ریز نمره رسمی مهر و موم شده میخوان. (آمریکا و کانادا)
    من دیدم که دانشگاه شریف به دانشجوهاش حتی قبل از آزاد کردن مدرک هم ریز نمره مهر و موم شده میده. میخوام بدونم امیرکبیر هم به من همچین چیزی میده آیا؟
    اگر نده من باید چیکار کنم؟
    واسه جاهایی که غیر رسمی میخوان میتونم از همون ریز نمره لاتین غیر رسمی که تو پورتالم هست استفاده کنم؟

من تهران نیستم. نمیتونم برم دانشگاه بپرسم. اگه کسی تجربه در این مورد داشته ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام میشه در مورد پارگراف زیر که در ریزنمرات داده میشه توضیح دهید
    سپاس
    [IMG][/IMG]

بچه ها سلام. من تازه عضو شدم و خیلی در مورد اپلای کردن نمی دونم. من فارغ التحصیل ارشد علوم پزشکی تهرانم و هنوز سربازی نرفتم و می خوام اپلای کنم. برای اپلای کردن حتما باید دانشنامه ارشد و کارشناسی رو بگیرم؟ من کارنامه ارشدم رو دارم. به نظرتون برای اپلای چیکار باید کنم؟ همون کارنامه بدون مهر رو ببرم ترجمه کنم؟؟؟ به قول خارجیا، کانفیوز شدم

با سلام من دانشجوی ترم 7 دانشگاه دولتی هستم میخوام برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اروپا برای مقطع لیسانس اقدام کنم . ریز نمرات رسمی تا ترم 7 رو دانشگاه دولتی به من میده؟
    با ریز نمرات غیر رسمی میشه پذیرش تو مقطع لیسانس گرفت؟
    اگر پذیرشو گرفتم بازم باید مدرکمو آزاد کنم یا دیگه احتیاجی به آزاد کردن مدرک ندارم؟
    ویرایش توسط shayanbaghery : October 16th, 2014 در ساعت 10:00 PM

سلام به دوستان

من در حال حاضر تمام واحدهای درسی ارشدم رو گذروندم و فقط پایان نامه مونده در نتیجه هنوز دانشجوی ارشد هستم روزانه ورودی91 یعنی ترم 5 هستم.
    لیسانسم هم روزانه بوده ورودی 85 بودم تا 89. از تابستان 91 سر کار میرم که متوجه شدم فقط 3ماه تابستون قبول هست سابقه بیمه م چون از مهرماه91 دیگه دانشجوی ارشد روزانه بودم.
    حالا میخوام بدونم دانشنامه لیسانسم و ریز نمراتش رو بهم میدن با توجه به اینکه گواهی موقتم دست دانشکاه ارشدم هست و هنوز دانشجوی ارشد هستم؟ منظورم اینه که میذارن بخرمش؟
    ریز نمرات ارشدم رو چی؟ کلا واسه اپلای چه مدرکی از ارشدی که هنوز تموم نکردم و روزانه است میتونم ارائه کنم؟
    در ضمن دختر هستم و درنتیجه از سربازی خبری نیست و منطقه یک هم بودم.
    سپاس از نظراتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharsepehri نمایش پست ها
    بچه ها سلام. من تازه عضو شدم و خیلی در مورد اپلای کردن نمی دونم. من فارغ التحصیل ارشد علوم پزشکی تهرانم و هنوز سربازی نرفتم و می خوام اپلای کنم. برای اپلای کردن حتما باید دانشنامه ارشد و کارشناسی رو بگیرم؟ من کارنامه ارشدم رو دارم. به نظرتون برای اپلای چیکار باید کنم؟ همون کارنامه بدون مهر رو ببرم ترجمه کنم؟؟؟ به قول خارجیا، کانفیوز شدم
    اول به دانشگاه مقصذ یه ایمیل بزنید و ازشون بپرسید میتونید مدارک رو غیر رسمی براشون بفرستید یا نه؟ اگر قبول کردند که یه ترجمه غیر رسمی کنید و بفرستید. اگر قبول نکردند که باید اصل مدرک رو بگیرید و بدید واسه ترجمه رسمی!

نقل قول نوشته اصلی توسط brilliance نمایش پست ها
    سلام به دوستان

من در حال حاضر تمام واحدهای درسی ارشدم رو گذروندم و فقط پایان نامه مونده در نتیجه هنوز دانشجوی ارشد هستم روزانه ورودی91 یعنی ترم 5 هستم.
    لیسانسم هم روزانه بوده ورودی 85 بودم تا 89. از تابستان 91 سر کار میرم که متوجه شدم فقط 3ماه تابستون قبول هست سابقه بیمه م چون از مهرماه91 دیگه دانشجوی ارشد روزانه بودم.
    حالا میخوام بدونم دانشنامه لیسانسم و ریز نمراتش رو بهم میدن با توجه به اینکه گواهی موقتم دست دانشکاه ارشدم هست و هنوز دانشجوی ارشد هستم؟ منظورم اینه که میذارن بخرمش؟
    ریز نمرات ارشدم رو چی؟ کلا واسه اپلای چه مدرکی از ارشدی که هنوز تموم نکردم و روزانه است میتونم ارائه کنم؟
    در ضمن دختر هستم و درنتیجه از سربازی خبری نیست و منطقه یک هم بودم.
    سپاس از نظراتتون
    برای اینکه مدرک لیسانس رو بگیرید باید گواهی موقت رو به دانشگاه تحویل بدید. از دانشگاه ارشدتون بخواید گواهی موققتتون رو بهتون بدن.
    در مورد اپلای کردن هم به دانشگاه مقصد ایمیل بزنید و ازشون بپرسید آیا مدارک غیر رسمی ازتون قبول میکنند یا نه! اگر قبول کردند همون ریزنمراتی که از ارشد دارید رو ترجمه غیر رسمی کنید و بفرستید.
    در حال حاضر مدرک لیسانس رو هم میتونید بخرید البته به جای خرید مدرک کارهای کم هزینه تری هم میتونید انجام بدید!!

سلام دوستان
    من کاملا گیج شدم که چیکار میشه کرد واسه گرفتن ریز نمرات.
    دانشگاهی که میخوام اپلای کنم نوشته که official transcript رو باید پست کنین. دانشگاههای ایران هم که میگن نمیدیم ریز نمرات رسمی رو تا تسویه نکنی. حالا چیکار میشه کرد؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاملا گیج شدم که چیکار میشه کرد واسه گرفتن ریز نمرات.
    دانشگاهی که میخوام اپلای کنم نوشته که official transcript رو باید پست کنین. دانشگاههای ایران هم که میگن نمیدیم ریز نمرات رسمی رو تا تسویه نکنی. حالا چیکار میشه کرد؟
    ممنون
    سلام

معمولا در این مواقع افراد از قبل فکر آزاد کردن مدرک رو در ذهن دارند و بعد وارد پروسه اپلای میشن... ولی...
    می تونید با دانشگاه (های) مدنظرتون مکاتبه کنید و امکان اپلای با ریزنمرات غیررسمی رو جویا شید... که البته رد این موضوع از طرف اون ها محتمل هست...
    من دوستی رو می شناختم که علی رغم اعلان دانشگاه مبنی بر نیاز به ریزنمرات رسمی، با ریزنمرات غیررسمی اپلای کرد و اتفاقا پذیرفته هم شد!... البته این کار رو اصلا توصیه نمی کنم...

در پرانتز، حتی اگر با ریزنمرات رسمی هم اپلای کنید و پذیرفته شید، تقریبا همه دانشگاه ها برای صدور مدرک رسمی پذیرش، از شما ریزنمرات رسمی طلب می کنند...
    بنابراین دیر یا زود باید تسویه حسابتون رو انجام بدید!

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)