صفحه 11 از 190 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

we are in great need of doing pcrp before mccee exam,what documents we should send,how to certified them,i know certified is hard

Junior Member

we would be pleased if anybody let us know how to provide documents before nbde exam(dental exam.how to certified them,thanks in advance

Junior Member

سلام دوستان
    راستش من تازه نتيجه نمره Gre رو گرفتم و چون اميدوار به اپلاي شدم مي خواستم براي ريز نمرات اقدام كنم. تا ددلاين دانشگاه حدود يك ماه وقت دارم. مي خواستم بدونم ميشه ريز نمرات رو تو اين فرصت بگيرم؟؟؟
    در ضمن اين قانون كاريابي كه ديگه لازم نيست پول بدي به درد من مي خوره يا من ديگه فرصتش رو ندارم؟؟؟؟
    آيا ميشه Application fee رو پرداخت كرد و بقيه مدارك رو با تاخير ارسال كرد؟
    دانشگام هم علم وصنعت بودم؟ چه قدر آزاد كردن مدرك طول ميكشه؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazhar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من تازه نتيجه نمره Gre رو گرفتم و چون اميدوار به اپلاي شدم مي خواستم براي ريز نمرات اقدام كنم. تا ددلاين دانشگاه حدود يك ماه وقت دارم. مي خواستم بدونم ميشه ريز نمرات رو تو اين فرصت بگيرم؟؟؟
    در ضمن اين قانون كاريابي كه ديگه لازم نيست پول بدي به درد من مي خوره يا من ديگه فرصتش رو ندارم؟؟؟؟
    آيا ميشه Application fee رو پرداخت كرد و بقيه مدارك رو با تاخير ارسال كرد؟
    دانشگام هم علم وصنعت بودم؟ چه قدر آزاد كردن مدرك طول ميكشه؟
    سوالتون رو در موضوع نامناسبی مطرح کردید با اینحال:
    برای انجام پروسه ی لغو تعهد تحصیل رایگان در صورتی که در ساعات اولیه صبح به آموزش کل تشریف ببرید (سرکار خانم فریدونی پور اتاق 119) و مدارک تاییدیه تحصیلی، پایان خدمت و پول کافی هم همراهتون باشه و همون روز تا قبل از ظهر هزینه مورد نظر رو پرداخت کنید حداکثر تا پایان همون روز انجام میشه و در پایان روز میتونید ریز نمرات رسمی رو از اداره ی فارغ التحصیلان (سرکار خانم شکوه فر یا آقای محمدی اتاق 110) دریافت کنید و درخواست صدور دانشنامه بدید. بعد از پر کردن فرم دریافت ریز نمرات انگلیسی که در آدرس http://www.iust.ac.ir/files/education/pages/karname.pdf موجود هست و واریز مبلغ 4000 تومن به ازای هر کارنامه به حساب ذکر شده در همین فرم، به تعداد کارنامه ی مورد درخواست کپی از کارنامه ی رسمی فارسی تهیه کنید و به همراه رسید بانک به سرکار خانم میگون پور (روبروی همون اتاق لغو تعهد) تحویل بدید. حداکثر دو هفته بعد کارنامه ی انگلیسی رسمی آماده میشه و تقریباً در همون مدت دانشنامه تون هم صادر شده... خلاصه ی ماجرا اینکه حداکثر در طول یک ماه کلیه کارهاتون انجام خواهد شد... همونطور که میدونید امور آموزشی نیاز به پیگیری مداوم داره، در صورتی که وقت بزارید و مدام پیگیری کنید امکان اینکه کلیه این فرآیندها در دو هفته هم به پایان برسه وجود داره... در مورد اون فرآیند وزارت کار هم نمیتونید اقدام کنید الان ... چون حداقل 6 ماه زمان احتیاج داره و شما این زمان رو ندارید. پیشنهاد میکنم در این مدت دنبال موارد دیگه ای مثل recommendation letter هم باشید و سعی کنید حداکثر استفاده رو از حضورتون در داخل دانشگاه در طول زمان صدور مدرک ببرید.
    Winners are simply willing to do what losers won't

سلام دوستان
    لطفا راهنماييم كنيد.
    بعضي دانشگاه ها قيد كردن كه مدارك و ريزنمرات حتما از طرف دانشگاه ارسال بشه. دوستان دانشگاه قبول نمي كنه كه بفرسته. حالا لطفا بگيد من چي كار كنم؟؟؟
    من مدارك دانشگاه با مهر و موم دانشگاه در پاكت دانشگاه گذاشتم و مدارك خودمم هم در يك پاكت جدا و با يك پست فرستادم.حالا به نظر شما خواسته اون دانشگاه تامين شد؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا راهنماييم كنيد.
    بعضي دانشگاه ها قيد كردن كه مدارك و ريزنمرات حتما از طرف دانشگاه ارسال بشه. دوستان دانشگاه قبول نمي كنه كه بفرسته. حالا لطفا بگيد من چي كار كنم؟؟؟
    من مدارك دانشگاه با مهر و موم دانشگاه در پاكت دانشگاه گذاشتم و مدارك خودمم هم در يك پاكت جدا و با يك پست فرستادم.حالا به نظر شما خواسته اون دانشگاه تامين شد؟
    ممنون
    سلام
    توی قسمت official transcripts هم دانشگاهها من دیدم تاکید کرده یا دانشگاه بفرسته یا از طرف دانشگاه مهروموم شده باشه. اگر رو پاکت دانشگاه مهر و موم شده داری می فرستی هیچ مشکلی نیست. نگران نباش کمتر دانشگاهی مدارک رو خودش میفرسته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام، من یه مشکل خیلی مهم دارم ممنون میشم دوستان کمک کنن. مشکل اینه که من یک ترم از درسم مونده و دانشگاهم میگه که تا وقتی درست تموم نشه نمیتونی تعهد خدمتتو بخری حالا من هرچی میگم میخوام نمرات واحدایی رو که گذروندم بخرم قبول نمی کنن بنابراین امکان تهیه ریزنمرات رسمی ندارم. تنها کاری که گفتن میتونی بکنی اینه که خودت ترجمه کنی و آموزش دانشکده مهندسی (نه آموزش کل) مهر و امضا کنه، مهر و امضای مدیر گروه و رئیس دانشکده مهندسی رو هم میتونم بگیرم حالا چند تا سؤال دارم:
    1- آیا مهر و امضای این سه تا میتونه مفید باشه؟
    2- این مهرها رو باید زیر تمام صفحات ریزنمرات بزنن یا فقط صفحه آخر؟
    3- این ریزنمرات رو باید تو چه جور پاکتی بذارم (پاکت نامه معمولی، پاکت بزرگ؟) چون حقیقتش نمیدونم دانشگاهمون اصلاً پاکت مخصوص داره و به من میده.
    4- روی چسب در پاکت کدوم یکی ازین مهرا رو بزنم یا اینکه هر سه تاش باشه بهتره؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط samo نمایش پست ها
    با سلام، من یه مشکل خیلی مهم دارم ممنون میشم دوستان کمک کنن. مشکل اینه که من یک ترم از درسم مونده و دانشگاهم میگه که تا وقتی درست تموم نشه نمیتونی تعهد خدمتتو بخری حالا من هرچی میگم میخوام نمرات واحدایی رو که گذروندم بخرم قبول نمی کنن بنابراین امکان تهیه ریزنمرات رسمی ندارم. تنها کاری که گفتن میتونی بکنی اینه که خودت ترجمه کنی و آموزش دانشکده مهندسی (نه آموزش کل) مهر و امضا کنه، مهر و امضای مدیر گروه و رئیس دانشکده مهندسی رو هم میتونم بگیرم حالا چند تا سؤال دارم:
    1- آیا مهر و امضای این سه تا میتونه مفید باشه؟
    2- این مهرها رو باید زیر تمام صفحات ریزنمرات بزنن یا فقط صفحه آخر؟
    3- این ریزنمرات رو باید تو چه جور پاکتی بذارم (پاکت نامه معمولی، پاکت بزرگ؟) چون حقیقتش نمیدونم دانشگاهمون اصلاً پاکت مخصوص داره و به من میده.
    4- روی چسب در پاکت کدوم یکی ازین مهرا رو بزنم یا اینکه هر سه تاش باشه بهتره؟
    دوستان، قبلا بارها و بارها در این مورد گفته شده. هنگام اپلای،برای کارنامه مقطع جاری نیازی به کارنامه رسمی وزارت علوم (به معنای مصطلح در فروم) نیست. فقط کافیه ریز نمرات واحدهای پاس شده به صورت آفیشال دانشگاهی برای دانشگاه مقصد ارسال بشه. آفیشال دانشگاهی هم یعنی ریز نمرات انگلیسی مهر و موم شده دانشگاه.
    در همه دانشگاه ها شما هر زمانی می تونید به آموزش مراجعه و در خواست کارنامه جاری را بدهید. اگر دانشگاه شما کارنامه را بصورت انگلیسی داد (مثل شریف) فقط کافیست آنرا با هر مهری از دانشگاه آفیشال نمایید. (البته شریف خودش آفیشال می دهد) اگر هم دانشگاهتان کارنامه انگلیسی نمی دهد کافیست نسخه فارسی آنرا ترجمه و آفیشال نمایید. برای ترجمه هم می توانید خودتان با استفاده از سربرگ دانشگاه اقدام نمایید و یا از دارالترجمه. اما برای دارالترجمه باید بگویید که ترجمه رسمی لازم ندارید و همان مهر دارالترجمه کفایت می کند. حالا فقط کافیست آنرا با هر مهری از دانشگاه آفیشال نمایید.
    لطفا توجه کنید این مطالب فقط در مورد مقطع در حال تحصیل می باشد. دانشگاههای مقصد پس از پذیرش شما و بعد از شروع به تحصلیتان در مقطع بالاتر از شما مدارک رسمی مقطعی را که هنگام پذبرش در آن مشغول به تحصیل بوده اید درخواست می کنند
    برای آفیشال کردن یک مهر (ترجیحا انگلیسی و نه لزوما) روی تمام صفحات کارنامه و روی در پاکت و زیر چسب کافیست. اگر دانشگاهتان پاکت انگلیسی ندارد از پاکت فارسی استفاده کنید. اگر پاکت آرم دار ندارد از یک پاکت ساده و معمولی استفاده کنید و پشت و روی آنرا همان مهر دانشگاه را بزنید.
    بقیه مسائل همه فرعی است
    ویرایش توسط mrjalali : December 26th, 2009 در ساعت 02:50 AM
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

سلام دوستان
    بعد از دریافت دانشنامه و ریز نمره و ترجمه، ترجمه رسمی رو با ید در پاکت مهر و موم شده گذشت و برای دانشگاه ارسال کرد؟

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم برای گرفتن ریز نمرات اول به کجا باید مراجعه کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)