صفحه 11 از 173 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    من چند تا سوال دارم. ممکنه یه کم تکراری باشه اما توی این همه پست گیج شدم گفتم دوباره بپرسم.
    من فوقمو از صنعتی اصفهان گرفتم. صنعتی میگه تا وقتی تعهد خدمت را ندهیم ریز نمره نمیده (با مهر). حالا برای اپلای اولیه باید ظرف یه ماه مدارکو بفرستم که یکیش ریز نمره است. راهی هست که فعلا لازم نباشه مدرک را بخرم؟ لیسانس امیرکبیر بودم. امیرکبیر چطور؟ بدون تعهد خدمت ریز نمره میده؟؟
    یه سوال دیگه: ریز نمره انگلیسی دانشگاه با مهر کافیه یا باید داد دارالترجمه؟؟ تایید وزارت علوم دیگه چیه؟؟
    سلام
    متاسفانه هیچ راهی نیست که بدون خرید مدرک، ریز نمره بهتون بدن. فرقی نمی کنه لیسانس یا فوقی که روازانه بوده باشید. اگه تا سال دیگه برای پذیرش وقت دارید، آزاد کردن مدرک با روش کاریابی توسط اداره کار را دنبال کنید که 6 ماه وقت می گیره و هر دو تا مدرکتون با هم آزاد میشه

بعد از گرفتن اصل مدرک باید توسط وزارت علوم تاییدش کنید. بعد می برید دارالترجمه..راستی دانشگاه مگه ریز نمره انگلیسی هم می ده؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mnasseri نمایش پست ها
    سلام ،
    لطفا راهنمایی کنید.
    من دانشجوی فوق روزانه فیزیک بودم و الان مدرکم رو بهم نمیدن. ریز نمره معتبر ممهور شده هم نمیتونم بگیرم که بتونم ترجمه کنم. 3 سال قبل فارغ التحصیل شدم. اداره کار هم تا حالا نرفتم. شاغل هم هستم. گواهی موقت دارم و میخوام اپلای کنم. ممنون میشم راه حلی پیشنهاد بدین که یه جوری بتونم اپلای کنم. اگر هم پذیرفته شدم مدرکم رو ازاد میکنم؟
    جواب شما را هم اینجا نوشتم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...&postcount=158

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط kmfavl نمایش پست ها
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید . من سال دو رو تموم کردم تو دوره ی شبانه . حالا می خوام انصراف بدم تصویه حساب کنم بعد اقدام کنم برای نروژ . دانشکده به من ریز نمرات معتبر و مهر شده نمی ده تا ترجمه کنم . من چه جوری نمراتم رو بگیرم برا ترجمه ؟ اصلا قضیه ی خرید مدرک چیه ؟ یا آزاد کردن مدرک چه صیغه ایه ؟ از کدوم روش من استفاده کنم . لطفا منو راهنمایی کنید حسابی گیر کردم ))=
    سلام
    شما که شبانه بودید و شهریه پرداخت کردید. مشکلی ندارید. هر وقت بخواین دانشگاه بهتون ریز نمره می ده.

Junior Member Mohsen N آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    شما که شبانه بودید و شهریه پرداخت کردید. مشکلی ندارید. هر وقت بخواین دانشگاه بهتون ریز نمره می ده.
    من هم با نظر Archi موافقم. باید ریز نمره بهتون بدن.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم، اگه بخوایم برای چندتا دانشگاه اپلای کنیم ریزنمرات رو چطور باید به دانشگاه های مختلف بفرستیم؟ یعنی باید چندتا ریزنمره از داشگاه بگیریم؟ مخصوصا اینکه نمرات رو داشگاه خودش بصورت انگلیسی بده
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

توی ریز نمرات تمام درسها هست دیگه. نمرات درسهای افتاده هم جزو واحدهای گرفته شده توسط شما حساب میشه. در مورد درس تقلب تشخیص داده شده من که تا حالا اصلا" همچین چیزی به گوشم نخورده!!
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

دوستان من چند سالی هست که فارغ التحصیل شدم و مدرکمم آزاد شده و ریز نمرات رو هم به صورت رسمی و ممهر خورده از دانشگه گرفتم. ولی این ریز نمرات داخل پاکت مهر و موم خورده نیست. حالا دانشگاهی که میخوام اپلای کنم نوشته که باید این رویز نمرات از خود دانشگاه براون ارسال بشه . من الان چیکار باید بکنم؟ دانشگاه منم یه شهر دیگه است و رفتن برام سخته. نمیتونم ببرم وزارت علوم ترجمه اش رو مهر بزنه و براشون بفرستم؟ ممنون میشم جواب بدین

Junior Member zch آواتار ها

سلام
    میخواستم بپرسم، کسی میدونه که دانشگاه تربیت مدرس، کارنامه غیررسمی و بدون مهر دانشکده ی ترجمه شده رو، Seal میکنه یا نه (مهر بزنه و توی پاکت بذاره)؟
    Only an idiot and a genius break man-made laws; and they are the nearest to the heart of God.

سلام به همگی
    ممنون بابت کمکتون
    من ریزنمرات فوقم را به صورت non official گرفتم ولی امروز که رفتم رشت برای ریزنمرات لیسانس از دانشگاه زاغارت گیلان که متاسفانه امروز خواهر و مادر و زن مسئولینش از دست من...

اصلا نمی دونن non-official چیه؟ نه پاکت با آدرس لاتین دارن. ریزنمرات کپی کردن بهم دادن میگن اگه مهر می خوای بزنیم روش برو مدرکت رو ازاد کن.

هر چی می گم برای اپلای می خوام. نمی فهمن. اخر اون مهر فارسی به درد عمشون می خوره، به نظرتون؟ تازه اصلا پاکتی نیست که seal بشه بعدش.

شما دارالترجمهایی نمی شناسین که با گواهینامه موقت فارغ التحصیلی و یه سری پرینت ریزنمرات ترجمه کنه و مهر بزنه؟

Free People! This is us, Let the world know this, This is us, This is us...

سلام اگه كپي بدن كه بد نيس به شرطي كه توش ننوشته باشهnonofficial( يا هر جمله اي كه همين معني رو بده) من هم مدارك رو همين جور گرفتم .مهر رو ترجمه ميكنن براتون. پاكت هم اصلا مساله اي نيس ميذاري تو يه پاكت معمولي و روشو براتو دانشگاه مهر ميكن( همون مهر فارسي). اگه هم خيلي دوست داري خودت يه چيزي روپاكت چاپ كن . من كه مشكلي نداشتم اميدوارم شما هم نداشته باشين.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

سلام ممنون بابت جوابت
    مشکل اینجاست که اونا مهرشون فقط وقتی رو پاکت یا ریزنمرات می زنن که مدرک آزاد شده باشه، آزاد کردن مدرک هم جدا از هزینه اش زمان بره.

به فکرم رسیده مهر دانشگاه رو بدم بسازن، فکر می کنم عملی باشه. پرینت عادی رو ترجمه می کنم و مهر دارالترجمه می خوره و بعد هم کنارش مهر دانشگاه و آخرشم پاکت با مهر و چسب دانشگاه seal می شه. عملیه به نظرت؟
    Free People! This is us, Let the world know this, This is us, This is us...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)