صفحه 118 از 190 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

فوری
    من میخوام ریزنمراتم را تا قبل از سال آخر برای گرفتن پذیرش ترجمه کنم و نیاز به تایید وزارت علوم دارم

آیا میتونم حضوری بیام وزارت علوم و مهر برجسته تایید روی این ریزنمرات زده بشه؟ زود تایید میشه ؟
    چون هنوز فارغ التحصیل نیستم نیاز به خرید تعهد خدمت هست؟
    به کدوم ساختمان وزارت علوم رجوع کنم برای این کار؟ میدان فردوسی یا شهرک غرب؟
    مدیر لطفا حذف نکن این شاید اخرین پست من باشه ... خیلی مهم و فوریه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

اول اینکه شما اگر بخوای ترجمه رسمی انجام بدی و مهر تایید از وزارت علوم بگیری اگر تعهد خدمت رایگان داشته باشی باید این تعهد رو آزاد کنی، حالا به هر طریقی که هست.
    در رابطه با تایید ریز نمرات، شما اول ریز نمرات رسمی رو از دانشگاه میگیری، بعد از اون میری و در سامانه تایید مدارک وزارت علوم ثبت ریز نمرات و احیانا دانشنامه رو برای گرفتن تایید انجام میدی. در این مرحله مرحله در عرض یک یا دو روز در سامانه اگر همه موارد اوکی بود ریز نمرات و مدارک شما رو ارجاع میدن مجدد به خود دانشگاه که دانشگاه هم در اون سامانه تایید کنه که این مدارک همان مدارکی هست که شما دریافت کردید از دانشگاه. (این مرحله هم نباید زیاد طولانی بشه، برای من که در عرض یک روز انجام شد)
    بعد از این مرحله هست که شما یا از طریق پست باید کار رو انجام بدید (که زیاد اعتباری نیست!) یا حضوراً باید تشریف ببرید به امور دانشجویان وزارت علوم، میدان فردوسی، و اونجا همان تایید نهایی شمال مهر برجسته رو بگیری و دیگه بعد از اون تشریف ببری دارالترجمه برای کارهای بعدی.
    فقط این قسمت رو من متوجه نشدم که گفتید فارغ التحصیل نشدم، شما اگر فارغ التحصیل نشده باشید که طبیعتا مدرک و یا ریز نمره رسمی ندارید و این مراحل رو نمیتونید انجام بدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط tehran2015 نمایش پست ها
    فوری
    من میخوام ریزنمراتم را تا قبل از سال آخر برای گرفتن پذیرش ترجمه کنم و نیاز به تایید وزارت علوم دارم

آیا میتونم حضوری بیام وزارت علوم و مهر برجسته تایید روی این ریزنمرات زده بشه؟ زود تایید میشه ؟
    چون هنوز فارغ التحصیل نیستم نیاز به خرید تعهد خدمت هست؟
    به کدوم ساختمان وزارت علوم رجوع کنم برای این کار؟ میدان فردوسی یا شهرک غرب؟
    مدیر لطفا حذف نکن این شاید اخرین پست من باشه ... خیلی مهم و فوریه
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pedihero نمایش پست ها
    اول اینکه شما اگر بخوای ترجمه رسمی انجام بدی و مهر تایید از وزارت علوم بگیری اگر تعهد خدمت رایگان داشته باشی باید این تعهد رو آزاد کنی، حالا به هر طریقی که هست.
    در رابطه با تایید ریز نمرات، شما اول ریز نمرات رسمی رو از دانشگاه میگیری، بعد از اون میری و در سامانه تایید مدارک وزارت علوم ثبت ریز نمرات و احیانا دانشنامه رو برای گرفتن تایید انجام میدی. در این مرحله مرحله در عرض یک یا دو روز در سامانه اگر همه موارد اوکی بود ریز نمرات و مدارک شما رو ارجاع میدن مجدد به خود دانشگاه که دانشگاه هم در اون سامانه تایید کنه که این مدارک همان مدارکی هست که شما دریافت کردید از دانشگاه. (این مرحله هم نباید زیاد طولانی بشه، برای من که در عرض یک روز انجام شد)
    بعد از این مرحله هست که شما یا از طریق پست باید کار رو انجام بدید (که زیاد اعتباری نیست!) یا حضوراً باید تشریف ببرید به امور دانشجویان وزارت علوم، میدان فردوسی، و اونجا همان تایید نهایی شمال مهر برجسته رو بگیری و دیگه بعد از اون تشریف ببری دارالترجمه برای کارهای بعدی.
    فقط این قسمت رو من متوجه نشدم که گفتید فارغ التحصیل نشدم، شما اگر فارغ التحصیل نشده باشید که طبیعتا مدرک و یا ریز نمره رسمی ندارید و این مراحل رو نمیتونید انجام بدید!
    من ترم 7هستم الان . ریزنمرات 6ترمم رو گرفتم از دانشگاه و مهر زده دانشگاه . الان نیاز دارم که وزارت علوم هم تایید کنه .فعلا واسه گرفتن پذیرش میخوام . توی این مرحله یعنی لازمه من مدرکم رو بخرم؟؟ من از کسی شنیدم که برم ساختمون شهرک غرب راحت مهر تایید رو میزنن چون فعلا که نمیخوام فارغ التحصیل بشم . درسته؟
    اینم قسمتی از ویکی ریزنمرات :

بعد از دریافت ریز نمرات به وزارت علوم واقع در شهرک غرب طبقه 4 مراجعه نمایید. کار شما در کمتر از ۱۰ دقیقه با زدن مهر تمام می‌شود. سپس باید به دارالترجمه مراجعه نمایید که حدود یک هفته زمان نیاز دارد. سایر کارها توسط آنها انجام می شود. در نهایت باید ریز نمرات خود را به دانشگاه برگردانید تا در داخل پاکت مخصوص دانشگاه قرار گرفته و مهر و موم شود. این کار برای دانشگاه‌های کانادا ضروری است. بعضی از دانشگاه‌ها اگر ریز نمرات شما را در داخل پاکت دانشگاه دریافت ننمایند، حتی مدارک شما را بررسی نیز نمی‌کنند.
    ویرایش توسط tehran2015 : February 18th, 2015 در ساعت 11:52 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

البته معمولاً در زمان گرفتن پذیرش اگر شما فارغ التحصیل نشده باشید اگر دانشگاهها ریز نمرات غیر رسمی (به تعداد هر ترمی که گذراندید) رو هم قبول میکنند.
    ولی در هر صورت این مدلی رو که شما میگید من در موردش اطلاعی ندارم.
    در رابطه با زدن مهر هم که بنده خودم شخصاً برای تایید کردن ریز نمرات به امور دانشجویان، میدان فردوسی (بعد از خیابان ایرانشهر) نزد خانم محمدی (که دیگه کاملا شناخته شده هستند) رفتم و در عرض چند دقیقه کارم انجام شد.

من ترم 7هستم الان . ریزنمرات 6ترمم رو گرفتم از دانشگاه و مهر زده دانشگاه . الان نیاز دارم که وزارت علوم هم تایید کنه .فعلا واسه گرفتن پذیرش میخوام . توی این مرحله یعنی لازمه من مدرکم رو بخرم؟؟ من از کسی شنیدم که برم ساختمون شهرک غرب راحت مهر تایید رو میزنن چون فعلا که نمیخوام فارغ التحصیل بشم . درسته؟
    اینم قسمتی از ویکی ریزنمرات :

بعد از دریافت ریز نمرات به وزارت علوم واقع در شهرک غرب طبقه 4 مراجعه نمایید. کار شما در کمتر از ۱۰ دقیقه با زدن مهر تمام می‌شود. سپس باید به دارالترجمه مراجعه نمایید که حدود یک هفته زمان نیاز دارد. سایر کارها توسط آنها انجام می شود. در نهایت باید ریز نمرات خود را به دانشگاه برگردانید تا در داخل پاکت مخصوص دانشگاه قرار گرفته و مهر و موم شود. این کار برای دانشگاه‌های کانادا ضروری است. بعضی از دانشگاه‌ها اگر ریز نمرات شما را در داخل پاکت دانشگاه دریافت ننمایند، حتی مدارک شما را بررسی نیز نمی‌کنند.
    ویرایش توسط pedihero : February 18th, 2015 در ساعت 02:44 PM
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pedihero نمایش پست ها
    البته معمولاً در زمان گرفتن پذیرش اگر شما فارغ التحصیل نشده باشید اگر دانشگاهها ریز نمرات غیر رسمی (به تعداد هر ترمی که گذراندید) رو هم قبول میکنند.
    ولی در هر صورت این مدلی رو که شما میگید من در موردش اطلاعی ندارم.
    در رابطه با زدن مهر هم که بنده خودم شخصاً برای تایید کردن ریز نمرات به امور دانشجویان، میدان فردوسی (بعد از خیابان ایرانشهر) نزد خانم محمدی (که دیگه کاملا شناخته شده هستند) رفتم و در عرض چند دقیقه کارم انجام شد.
    میشه بگید چه تاریخی حضوری رفتید و تاییدش کردید؟ فیش تسویه حساب از دانشگاه بردید؟ یعنی منم الان حضوری میتونم برم اونجا؟(اخه جدیدا انگار اینترنتی شده)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

میشه بگید چه تاریخی حضوری رفتید و تاییدش کردید؟ فیش تسویه حساب از دانشگاه بردید؟ یعنی منم الان حضوری میتونم برم اونجا؟(اخه جدیدا انگار اینترنتی شده)
    یعنی
    میخوام ببینم میتونم مستقیما برم تهران امور دانشجویان همونجا هم ریزنمرات رو بخرم و هم مهر برجسته کنه؟ مشکلم اینه که مسئول دانشگاهمون تا دوهفته دیگه نمیاد تا توی اینترنت تایید بزنه

بچه ها سلام. من از دانشگاه بیرمنگهام پذیرش گرفتم. ولی متاسفانه نامه پذیرش به صورت ایمیل ارسال میشه. حالا من میخوام بدونم آیا میشه با پرینت این نامه کارای خروج از کشور و آزاد کردن مدرک رو انجام بدم؟ الان تو فرجه یک سال بعد از لیسانسم و سربازی هم دارم. به دانشگاه ایمیل زدم که من نامه رسمی نیاز دارم که بهم پست بشه.ولی اونا گفتن از پرینت همین نامه برا کارات استفاده کنی!!!

Junior Member

سلام دوستان،
    من دانشجوی ارشد شریف هستم، دانشگاهی که ازش پذیرش دارم تاییدیه مدرک لیسانس رو می خواد. برای اینکه دانشگاه شریف به استعلام تایید مدرک تحصیلی لیسانس من پاسخ بده باید حتما مدرک لیسانس آزاد شده باشد؟ یا اینکه به صرف فارغ التحصیل شدن به استعلام جواب می دن؟
    توی سایت شریف که چیزی ننوشته مبنی بر اینکه حتما باید مدرک آزاد شده باشد. اگر مدرک آزاد شده باشه که نیازی به استعلام نیست، درسته؟

دانشگاه شهیدبهشتی میگه که دانشنامه 3 الی 6 ماه طول میکشه که آماده بشه!!! و فعلا فقط میتونن یک گواهی قایل ترجمه بدن! کسی این گواهی قابل ترجمه رو گرفته؟ آیا وزارت علوم تاییدش میکنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    دانشگاه شهیدبهشتی میگه که دانشنامه 3 الی 6 ماه طول میکشه که آماده بشه!!! و فعلا فقط میتونن یک گواهی قایل ترجمه بدن! کسی این گواهی قابل ترجمه رو گرفته؟ آیا وزارت علوم تاییدش میکنه؟
    سلام

این مسئله در مورد قریب به اتفاق دانشگاه ها صادق هست دوست عزیز!...
    اون گواهی قابل تایید توسط وزارت علوم و به تبعش قابل ترجمه رسمی هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)