صفحه 121 از 190 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    هیچ شخصی در این فروم وجود داره که سربازی نرفته باشه و ریزنمرات رسمی اش را از دانشگاهی که در اون درس خونده گرفته باشه؟(دقت کنید لطفاً کسی که سربازی نرفته و کارت پایان خدمت هم نداره و دانشجوی ترم آخر لیسانس هستش یا لیسانس رو تموم کرده)
    منظورم از ریزنمرات هم ریزنمرات رسمی هستش که مدیر آموزش هم زیرش مهر و امضاء کرده باشه.

کسی تا حالا این ریزنمرات رسمی را طی یکی دو سال گذشته دریافت کرده است؟

چون دانشگاه ما نمیده،میگه مگه اینکه از وزارت علوم به ما دستور بدن، من برم وزارت علوم کسی جوابمو میده اصلاً تا چه برسه به خاطر من نامه بزنه که ریزنمرات فلان شخص رو بدید؟؟(من ساکن تهران نیستم)
    دوستمون تمامی توضیحات لازم رو داد و همونطور که اشاره کرد اگر شما تعهد خدمت رایگان رو خریده باشی در صورتی که وضعیت نظام وظیفت مشخص باشه میتونی ریز نمرات و دانشنامه رو دریافت کنی.
    به عبارتی طبق بخشنامه جدید نکته کلیدی همان "مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه" هست و این یعنی نه لزوماً گذراندن دوره سربازی و شما اگر در حال حاضر مثلا در حال تحصیل هم باشی میتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی و بری دانشنامه و ریز نمرات رسمی رو دریافت کنی، کاری که من خودم هم انجام دادم.
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

دوستان من درسم هفته ی پیش تموم شد و کارهای فارغ التحصیلیم میفته به بعد عید...الان یه پذیرش دارم، ولی احتمالا پذیرش های بهتری تو دو-سه ماه آینده بگیرم. حالا سوالم اینه که:

1. کلا روند کسی که پذیرش داره برای آزاد کردن مدرک چه جوریه؟(منظورم فرقش با کسی که فارغ التحصیل میشه و میره با برگه اعزام مدرکشو آزاد می کنه)

2. اگر با این پذیرش بخوام کارهامو پیش ببرم ولی آخر سر یه جای دیگه برم، کارم کجا گیر می کنه؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    دوستان من درسم هفته ی پیش تموم شد و کارهای فارغ التحصیلیم میفته به بعد عید...الان یه پذیرش دارم، ولی احتمالا پذیرش های بهتری تو دو-سه ماه آینده بگیرم. حالا سوالم اینه که:

1. کلا روند کسی که پذیرش داره برای آزاد کردن مدرک چه جوریه؟(منظورم فرقش با کسی که فارغ التحصیل میشه و میره با برگه اعزام مدرکشو آزاد می کنه)

2. اگر با این پذیرش بخوام کارهامو پیش ببرم ولی آخر سر یه جای دیگه برم، کارم کجا گیر می کنه؟

ممنونم
    به طور کلی آزاد کردن مدرک فقط بحث پرداخت پولشه و زیاد برای پذیرش و اعزام مراحلش تفاوتی نداره. بهتره صبر کنی پذیرش اصلی بیاد بعد شروع کنی کارای سازمان اعزام رو انجام بدی چون موقع تشکیل پرونده I-20 و اینجور چیزا لازم میشه، اما حتی اگر با این دانشگاه هم شروع کنی تغییر دادنش زیاد دردسر نداره فقط باید یه سری مراحل رو توی سازمان اعزام تکرار کنی که مهم نیستن زیاد.

Junior Member

سلام....من ارشد روزانه ترم 3 هستم....برای گرفتن ریزنمرات قابل ترجمه باید 5 میلیون واسه دو ترم به دانشگاه پول بدم... واسه تابستون میخوام اپلای کنم...به نظرتون این پول را پرداخت کنم یا با همون ریز نمرات غیر رسمی اپلای کنم و بعد از پذیرش مدرک را بخرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2019 نمایش پست ها
    سلام....من ارشد روزانه ترم 3 هستم....برای گرفتن ریزنمرات قابل ترجمه باید 5 میلیون واسه دو ترم به دانشگاه پول بدم... واسه تابستون میخوام اپلای کنم...به نظرتون این پول را پرداخت کنم یا با همون ریز نمرات غیر رسمی اپلای کنم و بعد از پذیرش مدرک را بخرم؟
    معمولا با غیر رسمی اپلای میکنن و بعد از پذیرش مدرک رو میخرن.

ولی یه سوال برای من پیش اومد؟ مگه ریز نمرات رسمی رو تیکه تیکه هم میدن؟ که شما فعلا واسه 2 ترم 5 تومن بدی ؟ تا جایی که میدونم ریز نمرات رسمی و اصل مدرک رو یه بار صادر میکنن وقتی بعد از فارغالتحصیلی تعهد خدمت رایگان رو خریدی..

Junior Member

آخه بعضی از دانشگاه هایی که میخوان اپلای کنم ریز نمره رسمی گفتند که میخواند.....در اون مورد هم دانشگاهمون گفته که با این مبلغ میتونم ریزنمره قابل ترجمه واسه واحداها به جز پایان نامه را بگیرم

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. امکان داره دانشگاه سراسری دو نسخه از اصل دانشنامه و ریز نمرات صادر بکنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhashemis نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. امکان داره دانشگاه سراسری دو نسخه از اصل دانشنامه و ریز نمرات صادر بکنه؟
    سلام

ریزنمرات بله ولی دانش نامه خیر...
    اگرچه ریزنمرات هم در قریب به اتفاق موارد فقط یکبار صادر میشه و برای صدور در بار بعد جریمه قابل توجهی از افراد اخذ می کنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل شهریور ماه سال93 در مقطع گارشناسی ارشد هستم ، متاسفانه توی سه ماه اخیر طی صدور یه بخشنامه جدید و بی رحمانه مبلع خرید تعهد و آزاد کردن دانشنامه توی وزارت بیست برابر شد و الان برای منطقه دو حدود 80 ملیونه. آیا کسی هست که با روال وزارت بهداشت آشنا باشه؟ یه راه دیگه اش هم اینه که 150 ملیون وثیقه بذاری البته برای مدرک کارشناسی ارشد باید به دانشگاه های که خودشون معرفی میکنند بری و نامه عدم نیاز بگیری ازشون. من هنوز دنبال کاراش نرفتم چون نه اینقدر پول دارم نه سند آزادی که بذارم واسه این کار؟ چیکار کنم؟ از یه دانشگاه پذیرش مشروط گرفتم برای حدودا 8 ماه دیگه.
    همینطور من برای کار تدریس توی یه دانشگاه ایران هم پذیرفته شدم. حالا نگرانم که برم این کار را شروع کنم و بعد وزارت بهداشت بگه شما که سر کاری باید وایسی تا تعهدت تموم بشه و مدرکمو هیچ جوره بهم ندن؟ کسی میتونه سریع و فوری به من جواب بده؟

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaot87 نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل شهریور ماه سال93 در مقطع گارشناسی ارشد هستم ، متاسفانه توی سه ماه اخیر طی صدور یه بخشنامه جدید و بی رحمانه مبلع خرید تعهد و آزاد کردن دانشنامه توی وزارت بیست برابر شد و الان برای منطقه دو حدود 80 ملیونه. آیا کسی هست که با روال وزارت بهداشت آشنا باشه؟ یه راه دیگه اش هم اینه که 150 ملیون وثیقه بذاری البته برای مدرک کارشناسی ارشد باید به دانشگاه های که خودشون معرفی میکنند بری و نامه عدم نیاز بگیری ازشون. من هنوز دنبال کاراش نرفتم چون نه اینقدر پول دارم نه سند آزادی که بذارم واسه این کار؟ چیکار کنم؟ از یه دانشگاه پذیرش مشروط گرفتم برای حدودا 8 ماه دیگه.
    همینطور من برای کار تدریس توی یه دانشگاه ایران هم پذیرفته شدم. حالا نگرانم که برم این کار را شروع کنم و بعد وزارت بهداشت بگه شما که سر کاری باید وایسی تا تعهدت تموم بشه و مدرکمو هیچ جوره بهم ندن؟ کسی میتونه سریع و فوری به من جواب بده؟
    سلام

شما میتونید یه مدت اون تعهد خدمتی رو که دارید انجام بدید بعد به ازای مدت زمانی که کار کردید یه مبلغی از کل پولی که باید بدید کم میشه ! این طوری هم نیست که شما لزوما بخواید تعهد خودتونو بگذرونید از هر مقطع زمانی میتونید به ازاد کردن مدرکتون اقدام کنید.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)