صفحه 122 از 190 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaot87 نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل شهریور ماه سال93 در مقطع گارشناسی ارشد هستم ، متاسفانه توی سه ماه اخیر طی صدور یه بخشنامه جدید و بی رحمانه مبلع خرید تعهد و آزاد کردن دانشنامه توی وزارت بیست برابر شد و الان برای منطقه دو حدود 80 ملیونه. آیا کسی هست که با روال وزارت بهداشت آشنا باشه؟ یه راه دیگه اش هم اینه که 150 ملیون وثیقه بذاری البته برای مدرک کارشناسی ارشد باید به دانشگاه های که خودشون معرفی میکنند بری و نامه عدم نیاز بگیری ازشون. من هنوز دنبال کاراش نرفتم چون نه اینقدر پول دارم نه سند آزادی که بذارم واسه این کار؟ چیکار کنم؟ از یه دانشگاه پذیرش مشروط گرفتم برای حدودا 8 ماه دیگه.
    همینطور من برای کار تدریس توی یه دانشگاه ایران هم پذیرفته شدم. حالا نگرانم که برم این کار را شروع کنم و بعد وزارت بهداشت بگه شما که سر کاری باید وایسی تا تعهدت تموم بشه و مدرکمو هیچ جوره بهم ندن؟ کسی میتونه سریع و فوری به من جواب بده؟
    انگار من و شما و خیلی ها از وزارت بهداشت همچین دردی رو دارند، برای من که کاردانی سال ۸۶ ام رو با احتساب منطقه دو حساب کردند ۱۲ میلیون تومان!!!!!
    بازم به وزارت علوم که اصولی قیمت ها رفت بالا نه مثل ما که داریم چوب دولتی روزانه خوندنمون رو الان میدیم، زنده باد دانشگاه ازاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

من اواخر شهریور دفاع میکنم که یعنی میتونم اواخر اسفند درخواست بدم برای کاریابی (آزادسازی مدرک) ولی مشکل اینجاست که میخوم برای پاییز 2016 اقدام کنم. حال سوالی که داشتم اینه که امکانش هست با دانشنامه و ریزنمرات غیر رسمی اپلای کنم و دانشنامه رسمی رو زمانی که خودم دارم میرم، براشون ببرم؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    من اواخر شهریور دفاع میکنم که یعنی میتونم اواخر اسفند درخواست بدم برای کاریابی (آزادسازی مدرک) ولی مشکل اینجاست که میخوم برای پاییز 2016 اقدام کنم. حال سوالی که داشتم اینه که امکانش هست با دانشنامه و ریزنمرات غیر رسمی اپلای کنم و دانشنامه رسمی رو زمانی که خودم دارم میرم، براشون ببرم؟
    با تشکر
    بعضی از دانشگاها قبول میکنند، ولی برای اینکه پذیرش نهایی را صادر کنن، رسمی لازم میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    با تشکر

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1820720
    O,that obscure object of coterie
    ...

سلام، من هم لیسانس و هم ارشدمو از دانشگاه دولتی گرفتم،الان برای دکترا میخوام برم خارج از ایران، باید هم مدرک کارشناسیمو ازاد کنم هم ارشدو؟ هزینش چقدر میشه؟ لطفا هرکس میدونه جوابمو بده، ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ormilla_sam نمایش پست ها
    سلام، من هم لیسانس و هم ارشدمو از دانشگاه دولتی گرفتم،الان برای دکترا میخوام برم خارج از ایران، باید هم مدرک کارشناسیمو ازاد کنم هم ارشدو؟ هزینش چقدر میشه؟ لطفا هرکس میدونه جوابمو بده، ممنون میشم.
    سلام.

درسته، هردو مدرک رو باید آزاد کنید. نمیشه مستقیما مدرک کارشناسی ارشد رو آزاد کرد، قبلش باید کارشناسی رو آزاد کرده باشید.
    هزینه آزاد سازی مدارک هم به سال ورود شما به مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بستگی داره.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام دوستان. من دانشجوی دکتری داخل هستم و برای فرصت مطالعاتی باید اصل مدارک لیسانس و ارشد و ترجمشو برای ویزا همرام داشته باشم. برای آزاد کردن هر کدوم از مدارک باید ده میلیون ضمانت بذارم. من کارت پایان خدمت دارم، ارشد شبانه بودم ولی چون وام گرفته بودم و باید تسویه میکردم مدرکامو آزاد نکردم (اشتباه بزرگ).
    1-با اون ضمانت آیا دانشنامه رو بهم میدن یا فقط مدرک قابل ترجمه میدن؟
    2-بعد اینکه برگشتم (با توجه به ضمانتی که دادم)، اون مدارکی که گرفتم رو باید پس بدم؟
    3- میشه از اون مدارک چند تا ترجمه رسمی بگیرم تا احیانا اگه بعدا برای پذیرش و خوندن دکترای مجدد لازم داشتم استفاده کنم؟
    4- آیا لیست ریز نمرات قابل ترجمه هم به من میدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هم کارشناسی و هم ارشدم رو دانشگاه دولتی خوندم
    برای آزاد سازی مدرک اول باید کارشناسی آزاد شه و بعد ارشد
    حالا گواهی موقت کارشناسی من دست دانشگاه ارشدمه و به من نمیدن
    آیا برای آزاد سازی مدرک کارشناسی حتما باید مدرک موقت کارشناسی رو بهشون تحویل بدیم؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم کارشناسی و هم ارشدم رو دانشگاه دولتی خوندم
    برای آزاد سازی مدرک اول باید کارشناسی آزاد شه و بعد ارشد
    حالا گواهی موقت کارشناسی من دست دانشگاه ارشدمه و به من نمیدن
    آیا برای آزاد سازی مدرک کارشناسی حتما باید مدرک موقت کارشناسی رو بهشون تحویل بدیم؟
    سلام

متاسفانه بعله، باید مدرک موقت رو تحویل بدید تا بتونید دانشنامه رو بگیرید.
    ولی طبق تجربه من میتونید کارت ملی گرو بذارید و بهشون بگید میخواید دانشنامه رو آزاد کنید و بعد از صدور، دانشنامه کارشناسی رو به دانشگاه ارشد بر خواهید گردوند. اینجوری میتونید قبل از تحویلش به دانشگاه ارشد، ترجمه کنید و استفاده کنید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه بعله، باید مدرک موقت رو تحویل بدید تا بتونید دانشنامه رو بگیرید.
    ولی طبق تجربه من میتونید کارت ملی گرو بذارید و بهشون بگید میخواید دانشنامه رو آزاد کنید و بعد از صدور، دانشنامه کارشناسی رو به دانشگاه ارشد بر خواهید گردوند. اینجوری میتونید قبل از تحویلش به دانشگاه ارشد، ترجمه کنید و استفاده کنید.
    مرسی از پاسختون
    ولی شرایط من خیلی سخت میشه
    دانشگاه ارشدم از محل زندگیم دوره و همچنین از دانشگاه کارشناسیم
    بعد دانشنامه تا 1 ماه طول میکشه تا بیاد! من چه شناسنامه چه کارت ملی ممکنه تو این مدت لازمم بشه خب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)