صفحه 124 از 190 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط shbmdi نمایش پست ها
    خواستم جواب بدم میگه هر 1 ساعت ی پیام میشه فرستاد..تازه واردم زیاد از این سایت سر درنمیارم ...بله فارغ تحصیل هستم...ریز نمرات بدون مهر میدن ولی دانشگاه تکنیک ازم مهر شده میخواد...
    چیزی که راجع به محذوذیت پیام گفتین، بسیار عجیبه! حالا یه چیزی، شما از این دانشگاه بپرس که آیا با ریزنمرات غیر رسمی حاضر میشن بهت پذرش مشروط بدن و برای بورس لحاظت کنن یا نه. اگه بگن نه، سختگیرانه عمل کردن.

حالا در صورتی که جواب نه باشه و از شما مدرک دانشنامه و ریزنمرات رسمی میخوان، اگه هنوز تو بازه یک ساله تنفس برای رفتن به سربازی هستی، میتونی ریسک کنی و دفترچه الان بفرستی تا با برگه سبز برای آزادسازی دانشنامه و ریزنمراتت اقدام کنی. اگه کارت پایان خدممت داری که با همون میتونی وارد مراحل اداری مربوطه شی.
    از اونجایی که دانشنامه گرون در میاد، شاید نیارزه ریسک ریجکت شدن و خریدن دانشنامه هنوز وقتی هیچ تضمینی برای بورس شدن نداری، رو بخوای بپذیری.

این فعلا راه حلی بود که بر حسب اطلاعاتی که اینجا دادی بنظرم رسید. امیدوارم دوستان دیگه اگه راههای دیگه ای میدونن به شما و البته من یاد بدن.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

ممنون از راهنماییت دوست عزیز.من نمیخوام بورس بگیرم با هزینی خودم میخوام برم.سربازی نکردم و ی سال کامل تنفس دارم تا سربازی.آخە ریز نمرات غیر رسمی که قابل ترجمه نیستن دوست عزیز.

ممنون از راهنماییت دوست عزیز.من نمیخوام بورس بگیرم با هزینی خودم میخوام برم.سربازی نکردم و ی سال کامل تنفس دارم تا سربازی.آخە ریز نمرات غیر رسمی که قابل ترجمه نیستن دوست عزیز.
    کی گفته قابل ترجمه نیستن؟ مترجم رسمی مهر خودش و میزنه پاش. دادگستری و وزارت خارجه مهرشون نمیخوره که اونم به جهنم، چون نیازی به مهر اونا اصلا نداری. درضمن مگه این دانشگاهتون کارنامه لاتین نمیده؟

Junior Member

همه رشته های اونجا کارنامه لاتین دارن به جز رشته من...یعنی من اگه کارنامه بدون مهر ببرم دارالترجمه واسم ترجمه و مهر میکنن؟؟؟

همه رشته های اونجا کارنامه لاتین دارن به جز رشته من...یعنی من اگه کارنامه بدون مهر ببرم دارالترجمه واسم ترجمه و مهر میکنن؟؟؟
    بله، مترجم مهر خودش که دادگستری یه زمانی داده دستش باهاش بازی کنه، رو میزنه روی ترجمه مدرک. ولی دادگستری برات مهر نمیکنه چون مهر وزارت علوم روی اصل ریزنمرات نیست. وزارت علوم هم برات مهر نمیکنه چون ریزنمراتت غیر رسمی و این یعنی تو پول ندادی دانشنامت رو بخری و اونا هم مفت کسی رو ول نمیکنن بره. حالا اگه حس فحش دادن بهت دست داده، قابل درکه!(این پست یقینا حذف خواهد شد!)

دوستان سلام
    سعی کردم بیشتر مطالب این پست رو بخونم، ولی چیزی که پیدا نکردم این بود:
    میشه دانشنامه رو بدون خریدش با گرو گذاشتن وثیقه برای یه مدت کوتاه گرفت؟!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsmosafer نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سعی کردم بیشتر مطالب این پست رو بخونم، ولی چیزی که پیدا نکردم این بود:
    میشه دانشنامه رو بدون خریدش با گرو گذاشتن وثیقه برای یه مدت کوتاه گرفت؟!
    سلام

خیر!...

متاسفانه پیش از تعیین تکلیف تعهد خدمت و تمام مراحل دیگه، حتی اجازه ندارید اون رو ببینید چه رسد به اینکه برای مدتی دراختیارتون باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

خیر!...

متاسفانه پیش از تعیین تکلیف تعهد خدمت و تمام مراحل دیگه، حتی اجازه ندارید اون رو ببینید چه رسد به اینکه برای مدتی دراختیارتون باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    آخه یه جایی خوندم میشه مدرک رو برای ترجمه فقط برای یک روز با ارائه وثیقه گرفت، ینی خالی بندیه؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsmosafer نمایش پست ها
    آخه یه جایی خوندم میشه مدرک رو برای ترجمه فقط برای یک روز با ارائه وثیقه گرفت، ینی خالی بندیه؟
    دوست عزیز وقتی مدرکی صادر نشده چطوری میخواید قرض بگیریدش؟!
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط so_zz3 نمایش پست ها
    ریزنمرات رسمی ارتباطی با وضعیت سربازی نداره بلکه به تعهد خدمت شما مربوطه. اگه هزینه تحصیل رایگان رو پرداخته باشید و با دانشگاه تصفیه کنید میتونید ریزنمره رسمی دریافت کنید. فقط دانشنامه هست که برای دریافت اون علاوه بر خرید مدرک، وضعیت نظام وظیفتون هم باید مشخص شده باشه (لزوما نباید سربازی رفته باشید). اگرم دنیال شخص خاصی میگردید من خودم دو سه ماه پیش همشو گرفتم. دانشگاه سراسری وزارت علوم
    ببخشید یعنی برای کسی که ارشد شبانه خونده میخواد دانشنامشو دریافت کنه و برای خدمتش هم وثیقه بزاره امکانش هست که دانشنامه را بهش بدن ؟ یعنی وثیقه گذاشتن یکی از وضعیت های مشخص نطام وظیفه هست؟ بعد اینکه ایشان الان واحدهای درسیو گذروندن ولی دفاع نکردن و تا سال دیگه هم مشمول نمیشن الان بعد از دفاع راحت میتونن مدرکو آزاد کنن یا باید وثیقه رو هم قبلش کاراشو کرده باشند ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)