صفحه 127 از 190 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط man31 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون از راهنماييتون،
    در این مورد هم اگه کسی اطلاعات موثقی داره خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنه:

من امسال دکتری داخل دانشگاه امیرکبیر روزانه قبول شدم. در اصل هدفم اپلاي کردن و گرفتن پذیرش از یه دانشگاه خوب خارج از کشور هست، اما الان دو دل شدم که دکتری داخل رو بخونم یا نه، منظورم اینه که نمیخوام این مدت که احتمالا یک سال بشه تا کارهای پذيرشم رو اوکی کنم رو از دست بدم. و اگه بشه میخوام فعلا داخل رو بخونم، اما متاسفانه شنیدم بعضی دانشگاه ها سفته ضمانتی یا مدارک لیسانس و ارشد رو میگیرن که دانشجوی دکتری وسط تحصیلش ول نکنه بره. میخوام ببینم
    1) این داستان صحت داره?!
    2) یا اينکه با پرداخت هزینه تعداد ترمهای خونده شده در مقطع دکتری میشه رفت?!
    3) یا اینکه حتی اگر هم فقط دو ترم از دکتری خونده باشی بازم باید هزینه کل دوره که فکر کنم برای ورودی های امسال 66 میلیون هست رو پرداخت?!
    4) آخه دیده شده که خیلی ها وسط دکتراشون رفتن اون ور،آیا الان شرایط فرق کرده?! لطفا اگه راهکار یا اطلاعاتی دارید بهم بگید، در این مرحله برام خیلی مهمه اين موضوع. چند روز دیگه وقت ثبت نام ترم جدیده. چیکار کنم?!!
    سلام دوست عزیز اگه موضوع واستون حیاتیه پیشنهاد می کنم با آموزش امیرکبیر تماس تلفنی (یا حضوری) بگیرید و ازشون بپرسید. از بین دوستان حتی اگه کسی پارسال دقیقا همین شرایط شما رو تجربه کرده باشه هم نمی تونه با قطعیت کامل جوابتون رو بده چون ممکنه از پارسال تا امسال شرایط تغییر کرده باشه. خانم مطیعی رئیس اداره دانش آموختگان اغلب موارد خوش برخورد و سرحاله (برخلاف بقیه همکاراشون در آموزش ). البته شاید بحث شما مربوط به ایشون نباشه چون در حال حاضر دانش آموخته نیستید ولی خوب بعد از فارغ التحصیلی یا انصراف بحث دریافت مدرکتون به اونا مربوط میشه. یا شاید فرد خاصی مسؤول مباحث مربوط به دانشجویان دکترا باشه، من اطلاع ندارم. اگر صلاح دونستید این کار رو بکنید، خودتون بهتر از من می دونید که مطرح کردن بحث اپلای لزومی نداره و آدم ممکنه به دلایل مختلف مقطع نخواد دکترا رو ادامه بده، گرچه اگه مطرح بشه هم تردید دارم اتفاق خاصی بیفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    بعله، چون وضعیت خدمتتون مشخصه میتونید هزینه آزادسازی مدارک رو پرداخت کنید و مدارک رو آزاد کنید.
    شما اطلاع دارین چه مدارکی رو باید دانشگاه ببرم تا این کار صورت بپیره؟ اول باید لیسانس آزاد بشه بعد ارشد؟ و اینکه هزینه آژاد سازی چقدر هست در حال حاضر؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kabir نمایش پست ها
    شما اطلاع دارین چه مدارکی رو باید دانشگاه ببرم تا این کار صورت بپیره؟ اول باید لیسانس آزاد بشه بعد ارشد؟ و اینکه هزینه آژاد سازی چقدر هست در حال حاضر؟
    دوست عزیزم،
    مدارک:
    - هرچی که به سربازی ربط داره (من نمیدونم!)
    - شناسنامه، کارت ملی
    - شش قطعه عکس (البته چهار قطعشو برمیگردونن)
    - گواهی موقت
    - یه دو سه تومن (دو سه هزار تومن) باید برا اون مقوا و اینا پول بدین که اونو میریزین به حساب دانشگاه
    و بله، اول باید لیسانس آزاد بشه، هزینشم بستگی به سال ورود شما به دانشگاه داره. تو سایت وزارت علوم هست.
    موفق باشین

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیزم،
    مدارک:
    - هرچی که به سربازی ربط داره (من نمیدونم!)
    - شناسنامه، کارت ملی
    - شش قطعه عکس (البته چهار قطعشو برمیگردونن)
    - گواهی موقت
    - یه دو سه تومن (دو سه هزار تومن) باید برا اون مقوا و اینا پول بدین که اونو میریزین به حساب دانشگاه
    و بله، اول باید لیسانس آزاد بشه، هزینشم بستگی به سال ورود شما به دانشگاه داره. تو سایت وزارت علوم هست.
    موفق باشین
    ممنون از جوابتون
    گواهی موقت منظورتون چیه؟ چون دانشگاه به ما چون وضعیت نظام وظیفه مشخص نبود هیچی نداد اون موقع. کجای سایت وزارت علومه؟ هرچی گشتم پیدا نکردم

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kabir نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    گواهی موقت منظورتون چیه؟ چون دانشگاه به ما چون وضعیت نظام وظیفه مشخص نبود هیچی نداد اون موقع. کجای سایت وزارت علومه؟ هرچی گشتم پیدا نکردم
    سلام

افرادی که مدرک موقت گرفتن باید برای آزادسازی دانشنامه اون رو به دانشگاه پس بدن. اگه مدرک موقت دریافت نکردین و مستقیما دارید دانشنامه رو آزاد میکنید، پس این مورد از لیست خارج میشه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

به یک نفر با مرام، با معرفت جهت درآوردن یه خونواده از نگرانی نیازمندیم.
    دوستان این اولین پست من در این تاپیکه، پست های دوستان دیگه رو در مورد پیام نور خوندم ولی به جواب سوالم که خیلی هم ساده ست نرسیدم

سوال ساده: چه جوری میشه روند دریافت دانشنامه اصلی پیام نور رو تسریع کرد؟! بالاخره راهی وجود داره یا نه؟!

یه موقعیت اورژانسی پیش اومده و الان یه خونواده نگران این هستن که فرزندشون نتونه سر وقت اپلای بگیره و در دانشگاه مورد نظر ثبت نام کنه، لطفاً کمک کنید.
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان
    من یه مشکل اساسی دارم. من مدرکمو میخوام از طریق عدم کاریابی آزاد کنم و گذاشتم توی اداره کار تا آزاد بشه. چون تیر ماه امسال سربازیم تموم شد سال بعد تیر یا مرداد میتونم دانشناممو آزاد کنم. مشکلی که هست اینه که دانشگاه من (شهید بهشتی) به هیچ وجه ریز نمرات غیر رسمی انگلیسی نمیده و من امسال میخوام اپلایی کنم. به نظرتون چیکار باید بکنم؟ آیا مدرک موقت یا ریز نمرات فارسی رو میتونم بدم دارالترجمه که ترجمه کنه و آیا اصلا دانشگاه مقصد اینو قبول میکنن؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید... ممنون

Junior Member

سلام به دوستان
    یه سوال پیش اومده که ممنون میشم هرچه سریعتر پاسخ بدین. از بین ریزنمرات و کارنامه ترم به ترم، کدوم بیشتر توی مدارک ارسالی بکار میاد؟ من نهایتا میتونم 10 نسخه ترجمه بگیرم که نمیدونم چنتا ریزنمره و چنتا کارنامه ترم به ترم درخواست بدم!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hobbit نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    یه سوال پیش اومده که ممنون میشم هرچه سریعتر پاسخ بدین. از بین ریزنمرات و کارنامه ترم به ترم، کدوم بیشتر توی مدارک ارسالی بکار میاد؟ من نهایتا میتونم 10 نسخه ترجمه بگیرم که نمیدونم چنتا ریزنمره و چنتا کارنامه ترم به ترم درخواست بدم!!!
    سلام

برای مقاصد apply و ویزا، باید ریزنمرات ترجمه و ارائه بشن...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط hobbit نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    سلام

شخصا تا به حال ندیدم جایی کارنامه ترم به ترم بخواد، بلکه معمولا همون ریزنمرات (که جامعیت بیشتری نسبت به کارنامه ترم به ترم داره) برای اپلای مورد نیازه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)