صفحه 14 از 190 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

این کاملا به دانشگاه مقصد بستگی داره. به سایتشون مراجعه کنید اگه نوشته باشه که دانشگاه مبدا باید مهر و موم کنه حتما اینکار رو انجام بدید. همین چند روز پیش مدارک یکی از دوستان غیر رسمی حساب شد از UBC چون دانشگاه مهر و موم نکرده بود. شما که این همه از نفس افتادید یه روزم روش!
    موفق باشید

Junior Member

درود
    اگه من بودم بی شک می بردم میزاشتم تو پاکت دانشگاه

دوستان مشكل جديدي پيدا شده:
    يكي از دانشگاه ها كه بساير هم خوش اشتهاست، Degree Certificate Translation & Original + Marksheet Translated to engilish & in OriginalLanguage رو خواسته يعني 4 قلم، اما توضيح فرستادن رو هم اينطور نوشته :

You must arrange to have this document sent directly from the issuing institution, if you have not already done so.

دانشگاه هايي كه من درس خواندم كه كارنامه انگليسي نمي دادند يا دانشنامه انگليسي، پس من فارسي رو گرفت و ترجمه كردم و همه كار ها رو انجام دادم ....
    اما نمي دونم الان بايد از دانشگاه بخوام برام پست كنه؟ اصلا اينجور كاري مي كنند؟ مثلا با پست TNT يا DHL بفرستن؟

نمي دونم گيج شدم ....
    نميشه خودم همين ترجمه شده ها رو به همراه فتوكپي اصل كه ضيمه ترجمه ميشه تو پاكت دانشگاه مهر و موم كرده خودم به همراه ساير مدارك بفرستم؟
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

دوست عزیز

از من می شنوی هیچ لزومی نداره بدید دانشگاه بفرسته. مهر و موم تو پاکت دانشگاه دلیل بر مورد تایید بودن مدارک توسط دانشگاه هست. ولی..
    دانشگاه ها هر روز تعدادی بسته ارسالی از دبیرخونه دارن که شما می تونید ازشون بخواهید بسته شما رو هم بفرستن و اسم فرستنده رو هم دانشگاه بزنید. حتی می تونید بگید با چه پستی بفرستن ولی فکر کنم هزینش رو از شما می گیرن. می تونید ازشون بپرسید مامور پست کی میاد و خودشو ببینید و سفارش نحوه پست و اینارو به طرف بگید

Junior Member

نیازی نیست. به نظر من بزار تو پاکت دانشگاه با مهر، کافیه
    جالبه، چه دانشگاهی بوده؟
    چون معمولا فقط مینویسن transcripts و مدرک به زبان اصلی رو هم نمی خواهند

Junior Member

دانشگاه خراب شده من پای ریز نمراتم حتی مهرم نمیزنه،فقط گذاشته تو پاکت.باید چیکار کنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط dordooneh نمایش پست ها
    دانشگاه خراب شده من پای ریز نمراتم حتی مهرم نمیزنه،فقط گذاشته تو پاکت.باید چیکار کنم؟
    اگه مدرکتون رو خریدین یا آزاد کردین باید مهر بزنن وگرنه هیچ کجا مهر نمی زنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    اگه مدرکتون رو خریدین یا آزاد کردین باید مهر بزنن وگرنه هیچ کجا مهر نمی زنن!
    درسم تموم شده و تصفیه حسابم کردم،ولی مدرکمو هنوز نگرفتم.حالا با این حساب همین نمرات بدون مهر رو بفرستم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط dordooneh نمایش پست ها
    درسم تموم شده و تصفیه حسابم کردم،ولی مدرکمو هنوز نگرفتم.حالا با این حساب همین نمرات بدون مهر رو بفرستم؟
    اگه ریزنمرات رسمی می خواهید باید هزینه تحصیل رایگان رو پرداخت کنید اگه دانشگاه تون سراسری هست. بدون تسویه حساب حتی حاضر نمی شن تو پاکت بذارن و مهر و موم کنن حالا دانشگاه شما اینکار رو کرده بازم جای شکرش باقیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    اگه ریزنمرات رسمی می خواهید باید هزینه تحصیل رایگان رو پرداخت کنید اگه دانشگاه تون سراسری هست. بدون تسویه حساب حتی حاضر نمی شن تو پاکت بذارن و مهر و موم کنن حالا دانشگاه شما اینکار رو کرده بازم جای شکرش باقیه
    خب مدارکم داره مراحل فارغ التحصیلی رو طی میکنه و در نتیجه تصفیه حساب کردم.اون نمرات نه مهر دارن نه پاکتشون مهر داره.یعنی در واقع فقط کارنامه دادن!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)