صفحه 140 از 190 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام، من نياز فوري به ترجمه أصل مدرك فوق ليسانسم دارم حالا تو جريان تأييد براي دارالترجمه أصل مدرك كه دست دوستم بوده گم شده، أيا راهي هست كه سريعتر من بتونم يه كپي برابر أصل يا هرچيزي بگيرم كه بتونم ببرم دارالترجمه؟؟؟؟مدرك المثني خيلي طول داره و من واقعا نياز دارم و متاسفانه ايران نيستم، واگرنه به خاطر بي توجهي دوستم مديركم گم نميشد، تورو خدا كمك كنيد،

Junior Member

دوستان سلام
    در خصوص دریافت ریزنمرات قابل ترجمه از دانشگاهتون علاوه بر 9 بند قید شده در آیین نامه وزارت علوم بند دیگری هم هست که شما با گواهی ابطال معافیت تحصیلی (فرجه یک ساله) که باید به نظام وظیفه تحویل بدید هم باید بهتون ریزنمرات رو بدند. ظاهرا هنوز اضافه نشده و آیین نامه کنونی قدیمی هستش اما از بخش تایید مدارک دانشگاهی میتونید بند 10 هم رو هم ببینید که نوشته گواهی فرجه یک ساله
    توصیه میکنم از این صفحه در سایت تایید مدارک وزارت علوم که بندهای نظام وظیفه رو مشخص کرده پرینت بگیرید و ببرید دانشگاه بهشون نشون بدید و توجیهشون کنید!!! به هیچ وجه کوتاه نیایید!!!

آیا برای فردی که تو فرجه ی یکساله سربازی قرار داره این امکان هست که قبل از گرفتن پذیرش بتونه اصل دانشنامه یا ریز نمرات رسمی رو از دانشگاه دولتی بگیره؟
    چوت بعضی دانشگاهای آمریکا میگن که باید مدارک توسط یه شرکت آمریکایی ارزیابی بشه، و ارزیابی مدرک هم نیازمند کپی دانشنامه یا ریز نمرات هست.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    آیا برای فردی که تو فرجه ی یکساله سربازی قرار داره این امکان هست که قبل از گرفتن پذیرش بتونه اصل دانشنامه یا ریز نمرات رسمی رو از دانشگاه دولتی بگیره؟
    چوت بعضی دانشگاهای آمریکا میگن که باید مدارک توسط یه شرکت آمریکایی ارزیابی بشه، و ارزیابی مدرک هم نیازمند کپی دانشنامه یا ریز نمرات هست.
    سلام
    بله، بعد از فراغت از تحصیل یه نامه بهتون میدن که می برید نظام وظیفه برای ابطال معافیت تحصیلی. وضعیتتون که مشخص شد می تونید دانشنامتون رو آزاد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    سلام
    بله، بعد از فراغت از تحصیل یه نامه بهتون میدن که می برید نظام وظیفه برای ابطال معافیت تحصیلی. وضعیتتون که مشخص شد می تونید دانشنامتون رو آزاد کنید.
    آیا این کار نیازمند سپردن وثیقه هست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    آیا این کار نیازمند سپردن وثیقه هست؟
    خیر وثیقه نیاز ندارید.

Junior Member

سلام دوستان.من با دو تا استاد تو استرالیا صحبت کردم و بهم اوکی دادن واس دکترا.فقط بهم گفتن که ریز نمرات لیسانس و ارشدتو برام بفرست.مشکلی که من دارم اینه که الان ترم 3 هستم و نمرات ترم 3 رو هنوز استادا وارد نکردن.بنظرتون قبول می کنن ازم و اصلا آیا شانس اپلای دارم؟
    سوال بعدیم هم اینه که من سربازی معافم و الان ارشدم روزانه هست. آیا دانشگاه بهم ریزنمراتو میده؟
    واقعا کمک کنید چون وضعیتم اورژانسیه.ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط donsmj نمایش پست ها
    سلام دوستان.من با دو تا استاد تو استرالیا صحبت کردم و بهم اوکی دادن واس دکترا.فقط بهم گفتن که ریز نمرات لیسانس و ارشدتو برام بفرست.مشکلی که من دارم اینه که الان ترم 3 هستم و نمرات ترم 3 رو هنوز استادا وارد نکردن.بنظرتون قبول می کنن ازم و اصلا آیا شانس اپلای دارم������؟
    سوال بعدیم هم اینه که من سربازی معافم و الان ارشدم روزانه هست. آیا دانشگاه بهم ریزنمراتو میده؟
    واقعا کمک کنید چون وضعیتم اورژانسیه.ممنون
    شانس اپلای رو باید از دانشگاه بپرسید که اجازه ی اپلای بهتون میدن یا نه. منم شرایطم مثل شماست. معمولا اجازه میدن و در صورت پذیرش پذیرشتون به صورت کاندیشنال خواهد بود. یکی از دانشگاه های استرالیا به من اینجوری گفت.
    بله میدن، الان که دانشجوئید می تونید بگیرید احتمالا. حتی اگه تو دانشگاه های معتبر باشید مثل تهران که ریز نمرات انگلیسی هم یهتون میدن.

سلام.
    من فارغ تحصیل لیسانسم از دانشگاه سراسری روزانه. تنها چیزی که به من دادن مدرک موقت بوده.
    گفتن بهم برای ریز نمرات رسمی + دانشنامه باید تعهد خدمت رو هزینش رو بدم.

چند تا سوال داشتم. کلا رویه آزاد کردن مدرک به چه صورته ؟
    من چند سال سابقه کار دارم ولی بدون بیمه هست آیا میتونم از این استفاده کنم برای لغو تهعد؟

خیلی ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    سلام.
    من فارغ تحصیل لیسانسم از دانشگاه سراسری روزانه. تنها چیزی که به من دادن مدرک موقت بوده.
    گفتن بهم برای ریز نمرات رسمی + دانشنامه باید تعهد خدمت رو هزینش رو بدم.

چند تا سوال داشتم. کلا رویه آزاد کردن مدرک به چه صورته ؟
    من چند سال سابقه کار دارم ولی بدون بیمه هست آیا میتونم از این استفاده کنم برای لغو تهعد؟

خیلی ممنون
    سلام
    شما از سه طریق می تونید مدرکتون رو ازاد کنید:
    1.پرداخت هزینه
    2.استفاده از سابقه کار با بیمه به تعداد سال های تعهد
    3.استفاده از عدم کاریابی
    شما چون بیمه نداشتید و اگر عجله ندارید، می تونید 6 ماه مدرکتون رو بگذارید توی یه کاریابی و بعد اونا نامه بدن که ما کار گیر نیاوردیم. در این صورت شما می تونید مدرکتون رو ازاد کنید. اطلاعات بیشتر رو در صفحه ی مربوطش بخونید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)