صفحه 145 از 190 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ممنون بعضی دانشگاها یه گواهی موقت میدن که ارزش ترجمه داره و توش کلمه ی تعهد ذکر نشده دانشگاه تهران چنین چیزی رو میده? کسی میدونه اگه حضوری بریم خواهش درخولست تاثیری داره یا نه?

Junior Member navidr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    ممنون بعضی دانشگاها یه گواهی موقت میدن که ارزش ترجمه داره و توش کلمه ی تعهد ذکر نشده دانشگاه تهران چنین چیزی رو میده? کسی میدونه اگه حضوری بریم خواهش درخولست تاثیری داره یا نه?
    تا جایی که من اطلاع دارم خیر . من یبار درخواست کردم گفتن نمیشه. (از خانم دستمالچی) . گواهی موقتم که اصلا زده ارزش ترجمه نداره . شما فکر نکنم نیاز داشته باشید به همچنین مدرکی . وقتی نیاز میشه که ادمیشن رو گرفته باشید که وقت هست به اندازه کافی که خود دانشنامه رو بگیرید. برای ریز نمره هم دو حالت داره . یا دانشنامه دارید که ریز نمره رو به دست خودتون میدن یا ندارید که مستقیم میدن به DHL که ازون جا باید پست کنید.
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    TOEFL : 99----R27 L30 S20 W22
    || GRE: 327----V 159 Q 168 AW 3.5
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    والا مدرک موقت می دن، ولی اون تعهدو اینا درج شده روش.
    به کارشناس رشتتون زنگ بزنید، ساعات و شماره های تماسشون تو سایت srm هست. معمولا تو ساعتای اختصاص یافته جواب می دن تلفنو!

Junior Member

سلام رفتم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم میگن خطاب به کی بنویسیم
    برای چند دانشگاه اروپایی میخوام
    چی بگم؟چی بنویسن؟
    مرسیی
    I am blessed
    !yes

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navidr نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم خیر . من یبار درخواست کردم گفتن نمیشه. (از خانم دستمالچی) . گواهی موقتم که اصلا زده ارزش ترجمه نداره . شما فکر نکنم نیاز داشته باشید به همچنین مدرکی . وقتی نیاز میشه که ادمیشن رو گرفته باشید که وقت هست به اندازه کافی که خود دانشنامه رو بگیرید. برای ریز نمره هم دو حالت داره . یا دانشنامه دارید که ریز نمره رو به دست خودتون میدن یا ندارید که مستقیم میدن به DHL که ازون جا باید پست کنید.
    ممنون ادمیشن گرفتم دعوت نامم تو پست گم شده بود تازه وقت سفارت گرفتم و باید اصل دانشنامه رو ترجمه شده ببرم سفارت از اول ژانویه هم ترم شروع میشه. به خانم دستمالچی اینا ربط نداره به معدنم ربط نداره حالا امروز به همون srm زنگ میزنم ببینم چی بهم میدن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    والا مدرک موقت می دن، ولی اون تعهدو اینا درج شده روش.
    به کارشناس رشتتون زنگ بزنید، ساعات و شماره های تماسشون تو سایت srm هست. معمولا تو ساعتای اختصاص یافته جواب می دن تلفنو!
    ممنون من دانشنامه لیسانسمو خریدم ارشدم شبانه بودم و وام و اینا ندارم برای همین پرسیدم چنین مدرکی میدن یا نه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام بچه ها
    میگم چرا یکی دو نفر که کل این کارها رو انجام دادن یه کپی از کاراشون رو تصویری اینجا نمیذارن که دیگه این همه سوال تکراری و سر درگمی پیش نیاد؟
    میتونین اسم و مشخصات رو کاور کنین که مشکلی هم پیش نیاد.

Member
    رشته و دانشگاه

زنگ زدم srm به نظر مهربون میومد خانومه گفت از معدن بیاد پایین نامه ات زودتر ردیف میکنیم

Junior Member

خیر از من که نگرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط esd نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم. دانشگاه تهران (فنی) اصل شناسنامه رو هم میخواد برای مدرک؟ ممنون

دوستان کسی میدونه از شهرستان برای درخواست کارنامه لاتین آیا باید مبلغ رو برای شارژ الکترونیکی فقط با کارت بانک تجارت واریز کرد؟ اگر فقط با تجارت میشه و کسی نداشته باشه برای واریز حضوری در بانک و گرفتن فیش کسی شماره حساب مربوطه رو داره؟ و اینکه فرم درخواست کارنامه لاتین رو چطور میشه پیوست کرد چون فقط "تصویر" قبول میکنه. یعینی پر کنیم پرینت بگیریم و اسکن کنیم؟ خیلی تشکر میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)