صفحه 147 از 190 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_fsh نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوری دارم . میشه بگید نامه ی نحوه ی انجام تعهد خدمت آمورش رایگان چی هست و چه فرمتی داره ؟
    من اصل مدرکم رو از دانشگاه گرفتم ولی برای تاییدش از وزارت علوم گفتن نامه ای که گفتم بالا رو ازم میخوان و دانشگاه هم میگه ما نمیدونیم این نامه چی هست !
    سلام دوست عزیز، این یه نمونه...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

سلام دوستان خواهش میکنم حتما جوابمو بدید
    یکی از اساتید UBC گفت اپلای کنم. حالا مشکل من یکی زبان هست که 4 ماه دیگه آزمون دارم و یکی اینکه اصل مدرکمو ندارم.
    اول اینکه این درخواست رو که زبانم رو کاندیشنال کنن به استاد بدم یا به منشی دپارتمان؟
    دوم اینکه چجوری دانشگاه مقطع ارشد و لیسانسم رو متقاعد کنم که نمره های غیر رسمی که دارالترجمه برام ترجمه کرده رو مهر و موم کنن؟
    خواهش میکنم پاسخ بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

یه سوال داشتم برای فارغ التحصیلی
    من هفته بعد دو تا درس معرفی به استاد دارم باید برم امتحان بدم
    اگر کسی اطلاع داره همون روز که دروس معرفی به استاد نمراتش تحویل داده بشه، میشه کارای تسویه انجام بدم؟
    میتونم زودتر درخواست کنم معافیت تحصیلیمو باطل کنم که برم واسه ارشد ثبت نام کنم؟

Junior Member

دوستان یه سوال فوری . من برای اپلای همون ریزنمره بفرستم کافیه؟؟ مدرک اصل ندارم طول میکشه دانشگاه بهم بده الان مدرک موقت میدن که قابل ترجمه نیست

Junior Member

دوستان کسی نمونه ی کارنامه صادر از دانشگاه اصفهان رو داره؟

Junior Member

با سلام،

چطور میشه مدرک موقت پایان تحصیلات رو در هر دو مقطع تحصیلی از دانشگاه برای کسانی که تازه فارغ التحصیل شدند و مشمول هستند گرفت؟

چون دانشگاه حتی مدرک موقت رو در صورت ارایه ی مدرکی دال بر روشن شدن وضعیت نظام وظیفه (به گفته ی خودشون برگ سبز) ارایه می کنه. من فکر می کردم این بازه ی یک ساله ی فارغ التحصیلی خودش به تنهایی نشون دهنده ی وضعیت مشمول هست. متاسفانه من نمی تونم مدرک موقتم و حتی ریز نمراتم رو بگیرم.

ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور مدرک موقت رو می توان گرفت.

Junior Member

دوستان من دانشگاه علامه خوندم الان سه ماههه دارن منو سر می دوونن نمیدونم چکار کنم دیگه. ددلاینم 15 ژانویه بود. ولی هنوز مدرک آفیشال براشون نفرستادم...سوالم اینه که میشه با ریزنمره های غیررسمی ادمیت گرفت؟؟؟؟ خیلی اعصابم خورده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FRESHMEH نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوری . من برای اپلای همون ریزنمره بفرستم کافیه؟؟ مدرک اصل ندارم طول میکشه دانشگاه بهم بده الان مدرک موقت میدن که قابل ترجمه نیست

دوست عزیز
    مدرک موقتتون رو خود مترجم با مهر خودش براتون ترجمه میکنه و روش مینویسه که این مدرک موقتیه
    پس ترجمه میکنن ولی مهر دادگستری و خارجه نمیزنن براتون که اونم ممکنه برای خیلی از دانشگاه ها لازم نباشه

در مورد اینی که میشه با ریز نمرات یا مدرک موقتتون اپلای کنید یا نه:
    باید از منشی مربوطه دانشگاهتون بپرسین. بعضی از دانشگاه ها همون مدرک موقت رو قبول میکنن و میگن بعد از تایید نهایی و اینی که اپلیکیشنتون اکسپت شد باید مدارک اصلی رو ارایه کنید
    بعضی دانشگاه ها هم قوبل نمیکنن
    بعضی همون مهر مترجم براشون کافیه
    بعضی مهر دادگستری و خارجه هم میخوان

ولی من تا اونجایی که میدونم مراحل اولیه اپلای تون قاعدتا باید با ریز نمرات و همون مدرک موقتتون انجام بشه

بنابراین از منشی تون بپرسین که بدونید داستان چیه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nedamokhaberat نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم حتما جوابمو بدید
    یکی از اساتید UBC گفت اپلای کنم. حالا مشکل من یکی زبان هست که 4 ماه دیگه آزمون دارم و یکی اینکه اصل مدرکمو ندارم.
    اول اینکه این درخواست رو که زبانم رو کاندیشنال کنن به استاد بدم یا به منشی دپارتمان؟
    دوم اینکه چجوری دانشگاه مقطع ارشد و لیسانسم رو متقاعد کنم که نمره های غیر رسمی که دارالترجمه برام ترجمه کرده رو مهر و موم کنن؟
    خواهش میکنم پاسخ بدید

دوست عزیز

۱. من فکر میکنم نمره زبانتون به دانشگاه مربوط میشه. و شما باید اون مینیمم نمره رو پاس کنید. به هر حال توی پروفایلتون (پروفایل اپلیکیشن انلاینتون) اون مدرک زبان رو باید اپلود کنید یا اینکه شماره پیگیری روی مدرک زبانتون رو بزنید (یادم نمیاد الان دقیق). منظورم اینه به هر حال توی اون پروفایل نقص مدرک میخوره و میتونید از منشی بپرسید که توی این شرایط باید چیکار کنید و آیا رضایت اون استاد کار ساز هست واسه اینه بهتون کاندیشنال بدن یا نه
    در کل از هر کدوم که بپرسین یه چیزی بهتون میگن و دستتون میاد که باید چیکار کنید. ولی در کل مدرک زبان کانسرن استاد نیست (به صورت رسمی منظورمه) و کانسرن دانشگاهه که شما باید از سد مینیمم هاش بگذرید.

۲. دانشگاه تون قاعدتا و به صورت قانونی مدارک غیر رسمی رو مهر و موم نمیکنن. قاعدتا باید مدارک اصلی با ترجمه هایی که مهر وزارت علوم خورده (همون مهر برجسته) چک بشه و بعد قسمت اینترنشنال دانشگاه مهر و موم کنه براتون. اینی که عرض کردم قانونی داستانه. غیر قانونیش حالا اون منشی مربوطه باهاتون دوستی چیزی باشه و براتون انجام بده یه حرف دیگه ست.
    ولی من خودم هم توی یه دوره ای همین مشکل رو برای دانشگاه یو بی سی اتفاقا داشتم!! من از خود دانشگاه پاکت خالی گرفتم و روشون خودم توی گروه خودمون مهر انگلیسی گروه رو زدم!! و بعد مدارکمو توشون گذاشتم و خودم مهر و مومشون کردم و فرستادم کانادا همین دانشگاه یو بی سی!!!!!!! البته لیسانسم درست بود این کار رو برای مدارک فوق کردم چون ترجمه هاش اونموقع اماده نبود. منشی مربوطه به گروه ما توی یو بی سی چیزی نگفت و قبول کرد مدارکو و پروفایلم تکمیل شد!
    البته این بحث مربوطه به پارساله و ممکنه منشی گروه ما توی یو بی سی حالا به هر دلیلی فکر کرده که اون مهر و موم من رسمیه. البته خودشم توی ایمیل ها بهم گفت مهم اینه که توی پاکت دانشگاه باشه مدارکت.
    حالا ممکته این سناریو برای شما اتفاق نیفته. من مجبوری اون کار رو کردم و مشکلی پیش نیومد. ولی اصل و ایده الش اینه که مدارک اصلیتون رو بعد ترجمه رسمی و مهر وزارت علوم براتون مهر و موم کنند

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط happier نمایش پست ها
    با سلام،

چطور میشه مدرک موقت پایان تحصیلات رو در هر دو مقطع تحصیلی از دانشگاه برای کسانی که تازه فارغ التحصیل شدند و مشمول هستند گرفت؟

چون دانشگاه حتی مدرک موقت رو در صورت ارایه ی مدرکی دال بر روشن شدن وضعیت نظام وظیفه (به گفته ی خودشون برگ سبز) ارایه می کنه. من فکر می کردم این بازه ی یک ساله ی فارغ التحصیلی خودش به تنهایی نشون دهنده ی وضعیت مشمول هست. متاسفانه من نمی تونم مدرک موقتم و حتی ریز نمراتم رو بگیرم.

ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور مدرک موقت رو می توان گرفت.

دوست عزیز
    این چیزی که شما میگید تقریبا عجیبه
    تا اونجایی که من میدونم دانشگاه موظفه ریز نمرات رو بهتون بده ولی روش مهر باطل شد یا همچین چیزی میزنه
    منظورم اینه که ریز نمرات رو میدن ولی افیشیال نیست. خیلی از دانشگاه ها هم هستن که تقریبا همون ریز نمرات رو افیشیال هم میدن حتی در حین تحصیل!!
    مدرک موقت هم باید بدن! ما خودمون مدرک موقت رو گرفتیم بدون برگ سبز. فارغ التحصیل که میشید یعنی توی بازه یک ساله معافیت هستین و بعدش باید برید سربازی ! خب اون دانشگاه باید همینو بفهمه شاید شما بخوایید توی این یه سال کار کنید توی یه شرکتی و اون شرکت ازتون مدرک موقتتون رو بخواد!!
    نمیدونم چرا بهتون نمیدن مدرک موقت رو ولی تا اونجایی که میدونم باید بدن. مگه اینکه تازگیا قانون عوض شده باشه
    اینی که چظور بگیرید رو نمیدونم. ولی میتونید بهشون بگید توی یه شرکتی میخوایید برید سرکار و ازتون مدرک موقت رو خواستن
    مدرک موقت...موقته دیگه!!
    برای اینکه خیالتون راحت بشه از خود وزارت علوم هم بپرسید. شاید اونا چیزی بهتون بگن
    چون شما بعد فارغ التحصیلی بالاخره خود دانشگاه معرفی نامه نظام وظیقه بهتون میده به این مضمون که: آقای فلانی در تاریخ فلان فارغ اتحصیل شده است و بعد از مدت معافیت تحصیلی مشمول می باشد و به سازمان مذکور معرفی میگردد.
    یه همچین چیزی رو باید بهتون بدن و این فرقی نداره با برگ سبز یه جورایی
    برگ سبز رو من یادمه وقتی میخواستیم مدرک اصلی رو بخریم میگفتن باید برگ سبزتو بیاری بعد میذاشتن پروسه خرید مدرک جلو بره (امیدوارم اشتباه نگغته باشم بهتون)
    حالا بازم نظر باقی دوستان رو بپرسید ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)