صفحه 151 از 190 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    همونطور که قبلا گفته م، ریز نمره داستانش با دانشنامه فرق داره. شما تعهد آموزش رایگانتو لغو کن (سنوات کار یا پرداخت مبلغ) بعدش سایر بدهی هاتو با دانشگاه صاف کن، براحتی ریزنمره رسمی و قابل ترجمه بگیر.
    قضایای خدمت و I20 اینا همش واسه دانشنامه س.
    موفق باشید
    اشتباه میکنی دوست من
    لینک فایل رو ضمیمه کردم که مراحل رو نشون میده. حتما باید وضعیت خدمتت مشخص باشه.
    http://edu.aut.ac.ir/iCMS/pe/upload/rg/9.0.pdf

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    اشتباه میکنی دوست من
    دوست عزیز کجای اون متن حرفی راجع به تسلیم "ریز نمرات رسمی" زده شده؟ بله اگه دانشنامه رو بخواید بگیرید باید وضعیت نظام وظیفه مشخص باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    اشتباه میکنی دوست من
    چیزایی که من نوشته م تناقضی با این فایل نداره. شما به دانشگاه مراجعه کن و ازشون ریزنمره رسمی بخواه. تاکید کنید که دانشنامه رو نمیخوایید.
    درضمن اگه فارغ التحصیل مقطع دکتری یا ارشد هستید، یه کپی از دانشنامه مقطع پایین تر رو همراه داشته باشید.

يه سوالي داشتم
    من ليسانس از دانشگاه فني حرفه اي دارم،شبانه بودم،بعد از ٣ سال به من به زور ريزنمرات و گواهي پايان تحصيلات دادن،مي گن دانشنامه ٢-٣ سال ديگه طول مي كشه،
    الان من دارم اپلاي مي كنم با اين گواهينامه پايان تحصيلات ولي وقتي پذيرش بگيرم بهم مي گن قطعا دانشنامه ات رو بيار ديگه؟
    به نظرتون من الان چي كار كنم ،دانشگاه مي گه شما اولين كسي نيستي كه اپلاي مي كني و با همين گواهي مي توني بري،جايي هست توو وزارت علوم كه بتونم پيگيري كنم؟
    ممنون ميشم كمك كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام
    برای گرفتن مدرک موقت چه مدرکی واسه سربازی باید نشون بدم؟ من هیچی ندارم و ارشد هم هنوز ثبت نام نکردم

سلام دوستان...
    من اپلای کردم و برای مرحله بررسی اولیه ریرنمرات غیررسمی صادره از دانشگاه رو آپلود کرده بودم ولی الان باید در پاکت دانشگاه براشون بفرستم. مشکل اینجاست که میگند دانشنامه هم میخواهیم!
    برای ریرنمرات، همون ریزنمرات غیررسمی رو میذارم توی پاکت دانشگاه و دانشگاه هم مهر میکنه و خودم می فرستم (قبلا فرستادم برای یه جای دیگه و مشکلی هم پیش نیومد).
    برای دانشنامه چه کنم؟
    چون دفترچه پست کرده ام مدرک موفقت بهم میدند؛ میشه مدرک موفقت رو ترجمه کرد و فرستاد؟ قبوله؟ فکر نکنم که دانشگاه راضی بشه مدرک موفقت و ترجمه اش رو هم بذاره تو پاکت...
    از دانشگاه خواستم که دانشنامه رو الان نمیتونم بفرستم ولی جواب ندادند...
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل خرداد 94 از دانشگاه دولتی هستم و میخوام برای مستر اپلای کنم و دانشگاه ازم خواسته ریز نمرات رسمی رو براشون تا 11 اردیبهشت 95 بفرستم ولی مشکلی که اینجاست من تعهد به خدمت دارم و برام سوال پیش امده که میتونم ریزنمرات رسمی رو از دانشگاه بگیرم؟؟ 7 ماهی هم از ثبت نام در عدم کاریابی گذشته ددلاین دانشگاه هم تا 11 اردیبهشت 95 برای پاییز و ددلاین بعدی 11 مرداد میشه , ریز نمرات غیر رسمی رو هم نمیتونم بگیرم ؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

Junior Member

سلام دوستان... یه سوال خیلی مهم داشتم در مورد پذیرش... خانم بنده از یک دانشگاه در امریکا پذیرش گرفته با فاند کامل که ماهانه حدود 15000 هزار تا میشه... الان برای ادمیشن و پذیرش اونها مدارک رسمی خواستن... یعنی ریز نمرات از دانشگاه ایران رو خواستن و گفتن که ریز نمرات رسمی اگر باشه احتیاج به دانشنامه یا مدارک دیگه نیست (ایمیل زدیم در جواب گفت مسئولش) لازم به ذکر که بگم در مقطع دکترا پذیرش گرفته و الان داره پایانامه ارشد شو مینویسه... حالا زیر ریز نمرات دانشگاه تهران که به پست دی اچ ال ارسال می کنه نوشته به انگلیسی که ایشون متعهد هست به جمهوری اسلامی و اجازه تحصیل نداره... حالا میخواستم ببینم که اونها قبول می کنن طبق گفته خودشون... یا به این نوشته گیر میدن... کسی تجربه ای داره... البته امکانش هم هست که اصلا گیر ندن برای ادمیشن. مثلا بگن موقعی که میخواهی دکترا رو بگیری از ما باید این مدارک و بیاری... چون میدونین که به هر حال کلی پول باید بدیم برای لیسانس و از اون بیشتر برای ارشد... حالا ارشد و میدونم که گیر نمیدن... ولی این برای من خیلی مهمه... لطفا کسی اگر تجربه ای داره بگه... مرسی
    دقیقا این و نوشته زیر ریز نمرات دانشگاه تهران
    s/He has commitments wih the government of the Islamic Republic of Iran. Should S/he want to continue her/his Studis, S/He is required to obtain an official permission from the Iranian government.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rabinhod نمایش پست ها
    سلام دوستان... یه سوال خیلی مهم داشتم در مورد پذیرش... خانم بنده از یک دانشگاه در امریکا پذیرش گرفته با فاند کامل که ماهانه حدود 15000 هزار تا میشه... الان برای ادمیشن و پذیرش اونها مدارک رسمی خواستن... یعنی ریز نمرات از دانشگاه ایران رو خواستن و گفتن که ریز نمرات رسمی اگر باشه احتیاج به دانشنامه یا مدارک دیگه نیست (ایمیل زدیم در جواب گفت مسئولش) لازم به ذکر که بگم در مقطع دکترا پذیرش گرفته و الان داره پایانامه ارشد شو مینویسه... حالا زیر ریز نمرات دانشگاه تهران که به پست دی اچ ال ارسال می کنه نوشته به انگلیسی که ایشون متعهد هست به جمهوری اسلامی و اجازه تحصیل نداره... حالا میخواستم ببینم که اونها قبول می کنن طبق گفته خودشون... یا به این نوشته گیر میدن... کسی تجربه ای داره... البته امکانش هم هست که اصلا گیر ندن برای ادمیشن. مثلا بگن موقعی که میخواهی دکترا رو بگیری از ما باید این مدارک و بیاری... چون میدونین که به هر حال کلی پول باید بدیم برای لیسانس و از اون بیشتر برای ارشد... حالا ارشد و میدونم که گیر نمیدن... ولی این برای من خیلی مهمه... لطفا کسی اگر تجربه ای داره بگه... مرسی
    دقیقا این و نوشته زیر ریز نمرات دانشگاه تهران
    s/He has commitments wih the government of the Islamic Republic of Iran. Should S/he want to continue her/his Studis, S/He is required to obtain an official permission from the Iranian government.
    سلام
    دانشگاه های امریکا ریز نمره ای که تو پاکت دانشگاه و مهر و موم شده است رو رسمی می شناسن. ریز نمره ای که دانشگاه تهران می فرسته کاملا رسمیه. نگران نشید و گیر ندید!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل خرداد 94 از دانشگاه دولتی هستم و میخوام برای مستر اپلای کنم و دانشگاه ازم خواسته ریز نمرات رسمی رو براشون تا 11 اردیبهشت 95 بفرستم ولی مشکلی که اینجاست من تعهد به خدمت دارم و برام سوال پیش امده که میتونم ریزنمرات رسمی رو از دانشگاه بگیرم؟؟ 7 ماهی هم از ثبت نام در عدم کاریابی گذشته ددلاین دانشگاه هم تا 11 اردیبهشت 95 برای پاییز و ددلاین بعدی 11 مرداد میشه , ریز نمرات غیر رسمی رو هم نمیتونم بگیرم ؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .
    سلام.
    وقتی تعهد به خدمت دارید کاریابی گذاشتنه مدرک کاری از پیش نمی بره که.
    وقتی مدرکتون ازاد نیست ریز نمره رسمی به شما نمی دن، ولی بعضی دانشگاه ها مثل امیر کبیر و تهران ریز نمره رسمی می فرستند مستقیم به دانشگاه های خارج. پیگیری کنید ببینید سیستم دانشگاهتون چجوریاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)