صفحه 152 از 190 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه های امریکا ریز نمره ای که تو پاکت دانشگاه و مهر و موم شده است رو رسمی می شناسن. ریز نمره ای که دانشگاه تهران می فرسته کاملا رسمیه. نگران نشید و گیر ندید!
    ممنونم از پاسختون امیدوارم اینطور باشه که میگید... میدنم که اونها این و رسمی میدونن... ولی میخوام بدوم که این نوشته ای که زیر ریزنمرات مینویسن, باعث نمیشه که مثلا اونها بگن که باید مدرک دیگه ای باشه یا چمیدونم یه چیز کلا... نگرانی ما فقط به خاطر اون نوشته که زیر ریزنمراته هست... وگرنه اگر اون نوشته نبود که دیگه هیچ جای نگرانی نبود....
    حالا بازم اگر در این مورد تجربه ای داشتین ممنون میشم...

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rabinhod نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون امیدوارم اینطور باشه که میگید... میدنم که اونها این و رسمی میدونن... ولی میخوام بدوم که این نوشته ای که زیر ریزنمرات مینویسن, باعث نمیشه که مثلا اونها بگن که باید مدرک دیگه ای باشه یا چمیدونم یه چیز کلا... نگرانی ما فقط به خاطر اون نوشته که زیر ریزنمراته هست... وگرنه اگر اون نوشته نبود که دیگه هیچ جای نگرانی نبود....
    حالا بازم اگر در این مورد تجربه ای داشتین ممنون میشم...
    مدرکی که از طرف دانشگاه بره رسمیه واسه اکثر (همه) دانشگاه های امریکا. وسواس نشید اون مهر روی درز پاکت مهمه فقط!
    راستی شما چجوری اون نوشته رو دیدید؟؟؟ اون ریزنمره رو که دست دانشجو نمیدن به هیچ وجه.

دوستان من يه مشكلي دارم
    توي دوران ليسانس چند ترم تو يه دانشگاه مهمان بودم، بعد هر ترم نمره هام ميرفت دانشگاه مبدا و ثبت مي شد، حالا كه اپلاي كردم بهم گفتن كه ريز نمره ي دانشگاه مقصد رو هم بفرستم وگرنه مدارکم بررسی نمیشه، ولي دانشگاه مقصد ديگه به من ريز نمره نميده، به نظرتون چيكار بايد بكنم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    مدرکی که از طرف دانشگاه بره رسمیه واسه اکثر (همه) دانشگاه های امریکا. وسواس نشید اون مهر روی درز پاکت مهمه فقط!
    راستی شما چجوری اون نوشته رو دیدید؟؟؟ اون ریزنمره رو که دست دانشجو نمیدن به هیچ وجه.
    مرسی. میدونم که برای اونها رسمی حساب میشه... منظورم اینکه که چون این نوشته رو نوشته زیر ریزنمرات بگن که دانشگاه اینطور گفته و ما نمیتونیم بذیرش کنیم... البته امیدوارم همینطور باشه که میگین... مرسی بازم... چون من قبلا شنیده بودم که همچین چیزی نمینوشتن...
    بله درست میگین.. دست دانشجو نمیدن و دانشجو نمیتونه ببینه... ولی از اونجایی که ارشد خانم من هنوز تموم نشده برای گرفتن خودش رفت دانشگاه و در دانشگده گرفت و برد طبقه بایین تحویل بده که دیگه مهر بزنن و بفرستن دیدیم... در این زمان چند دقیقه که نگاه کردیم دیدیم که دقیقا مثل ریز نمرات انگلیسی غیر رسمی هست... چون قبلش غیر رسمی رو برای ابلای گرفته بود... دقیقا مثل همون بود و اون نوشته رو هم داشت

Junior Member

سلام به همگی
    من ریزنمرات رسمی مو آزاد کردم...برای دانشنامه سازمان نشا گفته نامه پذیرش قطعی (غیر مشروط) نیازه بعلاوه اینکه دانشگاه مورد نظر تا زمانی که دانشنامه رو نفرستی بهت پذیرش قطعی نمی ده...وزارت علوم هم دانشنامه را نمی دهن چون پذیرش قطعی می خوان...
    به نظرتون باید چکار کرد؟
    این هم لینک سامانه نشا
    http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...6478ec725b0e7a
    بند 3 ماده 1

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم. هنوز دانشنامه ام رو نگرفتم، میدونم که باید از طریق سایت مداد درخواست آنلاین بدم. مشکلم الان دقیقا پر کردن فرم گرفتن کارنامه ی لاتین است. در پایین این فرم یک باکسی است که برام نامفهومه، میشه دوستان راهنمایی کنن که آدرس دانشگاه مقصد را کجا باید وارد کن؟! و اصولا این باکس چجوری پر میشه؟
    با سپاس فراوان
    [IMG][/IMG]

Junior Member

سلام دوستان. دانشگاه شریف ۵ سال قبل که من برای دکتری اپلای‌ می‌کردم، کارنامه انگلیسی‌ seald میداد بهمون بدون گرفتن دانشنامه. هنوز هم این کار رو انجام میدند؟

ممنون

Junior Member

سلام
    بعد از فراغت از تحصیل یه نامه دادن برای سربازی که توش تاریخ فارغ التحصیلی رو زدن
    میخواستم بدونم مهلت یک سال دقیقا از اون تاریخ ذکر شده توی نامه شروع میشه؟
    Junior Member

سلام
    لطفا اگه کسی اطلاع داره به سوالم جواب بده که فوریه: من کارت پایان خدمت دارم و از فارغ التحصیلی لیسانس 7 سال و فوق لیسانس یک سال وسه ماه گذشته که لیسانس رو با پول و فوق رو دارم با کاریابی آزاد میکنم. آیا برای اپلای کردن حتما باید با ریزنمرات اپلای کرد و برای روزی که میخوام ریز نمرات رو بگیرم (یعنی چند روز دیگه) چه توصیه ای دارین تا به مشکل ریز نمرات برخورد نکنم. و اینکه بعد از دریافت ریز نمرات حتما باید به وزارت علوم مراجعه کرد یا خیر؟
    سپاس

سلام دوستان
    کسی در یک سال اخیر مدرکش رو از دانشگاه شریف ازاد کرده؟ میخوام ببینم چقدر طول میکشه که گواهی لغو تعهد و اصل مدارک رو بهمون تحویل بدند؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)