صفحه 154 از 190 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه تهرانی، اگر امروز پول رو بریزم به حساب و همراه با گواهی موقت براشوم پست کنم، کسی می دونه چند روزه دانشنامه رو برام پست می کنن؟
    می گن 40 روز. ولی برای من پارسال حدود یک ماهه اومد. (من تهرانم)

Junior Member

سلام دوستان. من در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم و می خواستم برای تحصیل در مقطع ارشد در رشته ای دیگر apply کنم . از اداره کاریابی هم برای ازاد شدن مدرک کارشناسی تاییدیه دارم اما برام سواله که با توجه به اینکه من الان در مقطع کارشناسی ارشد در حال تحصیل هستم دانشگاه مدرک کارشناسی را در اختیارم می گذارد یا خیر.

سلام
    ببخشید من شبانه خوندم. هنوز دوره یکساله م تموم نشده و برگه اعزام به خدمت نگرفتم!
    آیا پس از اینکه برگه اعزام به خدمت بگیرم میتونم ریزنمره رسمی و مدرکم اصلیم رو بگیرم؟ (هم لیسانس و هم ارشد)

سلام بچه ها... از صنعتی اصفهان کسی میدونه اگر نامه اداره کار را ببریم دانشگاه صنعتی اصفهان. چند روز طول میکشه تا صدور دانشنامه؟

Junior Member

با سلام
    حذف پزشکی و حذف اضطراری تو ریز نمرات دانشگاه سراسری هستن؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aaliiiii نمایش پست ها
    با سلام
    حذف پزشکی و حذف اضطراری تو ریز نمرات دانشگاه سراسری هستن؟
    نه
    من حذف پزشکی داشتم، کلا اون درس واسه اون ترم حذف شد. اگه قرار باشه حساب بشن که صفر رد میشه!

Junior Member

سلام دوستان، من چندتا سوال داشتم می خواستم ببینم گرفتن ریز نمرات و ترجمه کردنش حدودا چقد زمان می بره؟ در ضمن من تو سایت دانشگاه نگاه کردم وضعیت تحصیلی زده فارق التحصیل، حالا که اینو زده برای پذیرش باید دانشنامه ام بفرستم یا ریزنمرات کفایت می کنه؟

ممنووون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzaa نمایش پست ها
    سلام دوستان، من چندتا سوال داشتم می خواستم ببینم گرفتن ریز نمرات و ترجمه کردنش حدودا چقد زمان می بره؟ در ضمن من تو سایت دانشگاه نگاه کردم وضعیت تحصیلی زده فارق التحصیل، حالا که اینو زده برای پذیرش باید دانشنامه ام بفرستم یا ریزنمرات کفایت می کنه؟

ممنووون
    سلام
    دوست عزیز برای گرفتن ریز نمره رسمی شما باید دانشنامه داشته باشید. دانشگاه های زمان های مختلفی برای صدور دانشنامه دارن. اگر باز اسم دانشگاهتون رو می گفتید شاید بچه هایی که ازون جا فراغ التحصیل شدن بهتر کمکتون می کردن. شاید دو هفته. شایدم یک ماه زمان بخواد صدور دانشنامه و ریز نمره رسمی.
    بقیه پروسه هم که تایید و ترجمه هست، زیر یک هفته قابل انجام هست.

درمورد این که باید دانشنامه بفرستید برای اپلای یا فقط ریزنمره رسمی، به دانشگاه و کشور مقصد بستگی داره و خیلی هم به این تاپیک مربوط نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز برای گرفتن ریز نمره رسمی شما باید دانشنامه داشته باشید. دانشگاه های زمان های مختلفی برای صدور دانشنامه دارن. اگر باز اسم دانشگاهتون رو می گفتید شاید بچه هایی که ازون جا فراغ التحصیل شدن بهتر کمکتون می کردن. شاید دو هفته. شایدم یک ماه زمان بخواد صدور دانشنامه و ریز نمره رسمی.
    بقیه پروسه هم که تایید و ترجمه هست، زیر یک هفته قابل انجام هست.

درمورد این که باید دانشنامه بفرستید برای اپلای یا فقط ریزنمره رسمی، به دانشگاه و کشور مقصد بستگی داره و خیلی هم به این تاپیک مربوط نیست.

ممنونم، از اونجایی این قضیه شک برانگیز شد برام که جایی خوندم گرفتن دانشنامه 3-6 ماه طول می کشه، برا همین گفته بود ریزنمرات بگیرید بفرستین بعد از گرفتن پذیرش دانشنامه رو ببرین دانشگاه مقصد. دانشگاه کارشناسی م بیرجند فارق التحصیل شدم.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzaa نمایش پست ها
    ممنونم، از اونجایی این قضیه شک برانگیز شد برام که جایی خوندم گرفتن دانشنامه 3-6 ماه طول می کشه، برا همین گفته بود ریزنمرات بگیرید بفرستین بعد از گرفتن پذیرش دانشنامه رو ببرین دانشگاه مقصد. دانشگاه کارشناسی م بیرجند فارق التحصیل شدم.
    از آموزش کل دانشگاه خودتونم یه آمار بگیرید. ولی فک نکنم انقد طول بکشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)