صفحه 159 از 190 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

دوستان عزیز
    سوال دیگه اینکه حتما باید دانشنامه مقطع لیسانس رو داشته باشی تا بتونی دانشنامه مقطع ارشد رو بگیری؟ و اینکه دوستانی که دانشگاه صنعتی اصفهان هستن میدونن چند روزه دانشنامه رو میدن؟ آیا اکر حضوری بریم همون لحظه دانشنامه رو میدن؟ من خیلی کارم ضروریه و باید دانشنامه رو دستم داشته باشم سریعا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط min23 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    من یک ماه و نیم دیگه وقت سفارت دارم. و اینکه هنوز دانشنامه رو نگرفتم. میخاستم بگم باید برای دریافت دانشنامه حضوری بریم یا انلاین هم میشه؟ من کارشناسی دانشگاه صنعتی اصفهان بودم و ارشد دانشگاه تهران.. میخام ببینم تا یه ماه اماده میشه؟
    شاد باشید.
    دانشنامه صنعتی اصفهان بین 3 تا 7 روز آماده میشه که بهتره حضوری یک بار برای انجام فرآیند های اداری و یک روز هم برای گرفتنش بری
    چون به امضا ریس دانشگاه نیاز داره همون روز نمیشه
    حتما هم باید ابتدا لیسانس رو بگیری و بعد با نامه تایید طریقه آزاد سازی بری ارشد رو بگیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali26393 نمایش پست ها
    دانشنامه صنعتی اصفهان بین 3 تا 7 روز آماده میشه که بهتره حضوری یک بار برای انجام فرآیند های اداری و یک روز هم برای گرفتنش بری
    چون به امضا ریس دانشگاه نیاز داره همون روز نمیشه
    حتما هم باید ابتدا لیسانس رو بگیری و بعد با نامه تایید طریقه آزاد سازی بری ارشد رو بگیری
    دوست عزیز من اصفهانی نیستم و اینکه امکان اسکان در اصفهان رو ندارم، اگر بشه صحبت کرد همون روز میتونم بگیرم دانشنامه رو؟ با توجه به اینکه جا برا موندن ندارم و دختر هستم.

Junior Member

دوست عزیز من اصفهانی نیستم و اینکه امکان اسکان در اصفهان رو ندارم، اگر بشه صحبت کرد همون روز میتونم بگیرم دانشنامه رو؟ با توجه به اینکه جا برا موندن ندارم و دختر هستم.
    لطفا تماس بگیرید با مسئول صدور مدارک تحصیلی، آموزش کل مشکلتان را مطرح کنید
    در صورتی که همان روز ریس دانشگاه باشند و کارمند مربوطه همکاری کنند امکانش موجود هست
    همچنین شما می توانید از طریق سیستم گلستان، پیشخوان خدمت، ارسال مدارک تحصیلی، درخواست جدید، دریافت فیزیکی، دانشنامه اقدام نمایید و مدرک خود را توسط مامور پست درب منزل تحویل بگیرید.

سلام دوستان
    من ریز نمره رسمی از دانشگاه(تهران) از طریق DHL فرستادم برای یه دانشگاه تو آلمان و اونا هم بهم پذیرش دادن، تو سایت دانشگاه نوشته وقتی میاین برای ثبت نام ترجمه هایی که میارین ترجمه ها باید توسط دارالترجمه رسمی official translator ترجمه شده باشه
    الان من باید توسط دارالترجمه باز ریزنمره هامو ترجمه کنم؟؟ یا همون دانشگاه به عنوان ترجمه کننده رسمی قبول میشه؟؟
    یه اشکال دیگه ای که وجود داره اینه که ریز نمره دانشگاه تو چندین مورد بد و ناقص ترجمه شده و دارالترجمه ها میگن ما نمیتونیم مثل همین ترجمه کنیم، و در نتیجه در صورت ترجمه دوباره، کارنامه هام متفاوت خواهد شد.
    خلاصه ممنون میشم از تجربه هاتون استفاده کنم

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان یک سوال مهم،
    با آفر کاندیشنال دکتری میشه تشکیل پرونده داد و مدارک ارشد رو که مال دانشگاه دولتی هست آزاد کرد؟

Junior Member

دوستان سلام
    دانشنامه دانشگاه تهران چند روزه اماده میشه؟ تو سایت نوشته حداقل یک ماه! بچه های دانشگاه تهران جواب بدن لطفا!

Junior Member

من امروز تمام مدارک رو تحویل رو برای خرید مدرک لیسانس به دانشگاه تحویل دادم. گفتم یه هفته‌ای آماده میشه؟ جواب دادن که دعا کن تو یه هفته از دانشگاه خارج بشه!!! و بعدش شاید 10 روزه آماده بشه. حالا سوالم اینه که منظورشون از خارج شدن از دانشگاه چیه؟ مگه چیزی رو به وزارت علوم میفرستن در حین صدور دانشنامه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط apply121 نمایش پست ها
    من امروز تمام مدارک رو تحویل رو برای خرید مدرک لیسانس به دانشگاه تحویل دادم. گفتم یه هفته‌ای آماده میشه؟ جواب دادن که دعا کن تو یه هفته از دانشگاه خارج بشه!!! و بعدش شاید 10 روزه آماده بشه. حالا سوالم اینه که منظورشون از خارج شدن از دانشگاه چیه؟ مگه چیزی رو به وزارت علوم میفرستن در حین صدور دانشنامه؟
    دوست عزیز بنده رکورد شکنی عجیبی تو دانشگاه امیر کبیر واسه دریافت دانشنامه کردم در عرض 4روز کاری تحویل گرفتم البته قوانین زیر پا گذاشتم بعضیاش. تا اونجایی که من دیدم نه اصلا وزارت علوم نمیره و رییس دانشکده با رییس دانشگاه امضا میکنه. کلی از مسئول اموزش خواهش کردم که سریع صادر بشه فرداش رفتم گفت ما فرستادیم اموزش دانشگاه رفتم اونجا گفتن نیومده خلاصه بعد کلی پیگیری دیدم تو دبیرخونه داره خاک میخوره هر جوری بود ازشون گرفتم خودم بردم امضا هاش گرفتم و برگردوندم به اموزش کل فرداش اونا فرستادن دفتر رییس دانشگاه و اومدم تو سایت وزارت علوم مدارک و ریز نمرات نامه لغو تعهد اپلود کردم به مسئول اموزش گفتم بی زحمت تیک تایید بزن بعدش رفتم وزارت علوم خودم تایید کردم. به نظرم اگه خیلی عجله داری با اصرار و زبون نرم نزار دست اونا بیفته و خودت کاراش انجام بده.

Junior Member

دوستان سلام
    دانشنامه دانشگاه تهران چند روزه اماده میشه؟ تو سایت نوشته حداقل یک ماه! بچه های دانشگاه تهران جواب بدن لطفا!
    سال 91 تو مهر ماه که معمولا اداره دانش‌آموختگان خیلی شلوغه ، رفیقم مدارک خواسته شده رو برای دانشنامه آپلود کرد و گفتن 40 روز دیگه دانشنامه میرسه دستت با پست یا گفتن 40 روز دیگه بیا حضوری بگیر، دقیق یادم نیست اینو. اما به هرحال من دو هفته بعد از آپلود مدارک رفتم و دانشنامه رو به همراه ریزنمرات بصورت آماده از این اداره گرفتم. در ضمن گفته بودن خود شخص حتما باید باشه، اما اصلا چک نکردن که من کیم. اما الان یکم کاراشون سر رو سامون گرفته شاید سریعتر هم آماده بشه. مثلا اون موقع این اداره تو یه زیرزمین بود ولی الان به یه ساختمون جدید و با نظم بیشتر منتقل شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)