صفحه 16 از 190 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام.
    من هفته بعد مي خواهم بروم وزارت براي تاييد ريزنمرات و دانشنامه ليسانس و فوق ليسانس. چون هر دو مدرك رو مي خواهم از طريق كاريابي آزاد كنم. اونجا گير ندن؟ به نظر شما ليسانس رو قبل عيد بگيرم و و فوق رو بعد عيد بهتره؟ هر چند دو بار مجبورم برم تهران؟ البته من يه جا شانس آوردم و هنوز 4 ماه مونده به يك سال فارغ التحصيلي ارشد ولي تونستم از اداره كار نامه بگيرو و دانشگاه هم گير نداد. حالا مي ترسم برم وزارت گير بدن همه چي خراب شه. خواهشا راهنمايي كنيد از دوستان. ممنون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

حمید جان

میشه بیشتر توضیح بدین که کجا ممکنه وزارت ایراد بگیره. شما نامه وزارت کار رو ببرید دانشگاه مدرک رو براتون آزاد می کنه و کاری به وزارت نداره!

برای تایید هم که ببرید فکر نکنم اونا در مورد نحوه آزادسازی مدرک تحقیق بکنن!

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    این بخشنامه چون جدیدا اومده شاید ازش بی اطلاع بودن! می تونید به خانم محمدی بگید با مسوول دانشگاه شما تماس بگیره و باهاش صحبت کنه. خیلی ها از این قانون استفاده کردن و دلیلی نداره شما نتونید
    موفق باشید
    آقا این تاریخ بخشنامه خورده سال 81 ، کجاش جدیده ؛ تازه رفتیم وزارت علوم طرف میگفت این از اعتبار خارج شده

رفتم اتاق ادامه به خارج با هزینه شخصی فکر کنم 312 بودش !

------------------------

یه خبر خوش هم الآن بدم چون دانشگاه ما سه نقطه تشریف داشت همین بخشنامه نشونشون دادم و با یکی دو تا واسطه ریز نمرات را گرفتم ، آره !

الآن داخل پاکت مهر شده در بسته هستش

الآن درسته دیگه ؟؟؟
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

امین جان
    شما راست می گید من این بخشنامه رو با بخشنامه آموزش رایگان اشتباه گرفتم. لطفا اگه این بخشنامه 81 بروز شده نسخه جدیدش رو بذارید تا ویکی رو هم آپدیت کنیم. ولی چند تا از دوستای خودم ریزنمراتشون رو اخیرا گرفتن و مشکلی پیش نیومده

Junior Member

سلام
    راستش من هنوز یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی ارشدم نگذشته. تو اداره کار یه کم اصرار کردم و نامه رو دادن. ولی تو دانشگاه اصلا هیچ گیری ندادن. و من فقط ریز نمره هامو می خواستم که خودشون گفتن بیا دانشنامه هم بدیم!! حالا می ترسم واسه سه ماهی که از تاریخ یک ساله بعد از فارغ النحصیلی مونده تو وزارت گیر بدن. بد جوری استرس دارم
    حمید جان

میشه بیشتر توضیح بدین که کجا ممکنه وزارت ایراد بگیره. شما نامه وزارت کار رو ببرید دانشگاه مدرک رو براتون آزاد می کنه و کاری به وزارت نداره!

برای تایید هم که ببرید فکر نکنم اونا در مورد نحوه آزادسازی مدرک تحقیق بکنن!
    ویرایش توسط hamid_1983 : March 8th, 2010 در ساعت 10:21 PM

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_1983 نمایش پست ها
    سلام
    راستش من هنوز یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی ارشدم نگذشته. تو اداره کار یه کم اصرار کردم و نامه رو دادن. ولی تو دانشگاه اصلا هیچ گیری ندادن. و من فقط ریز نمره هامو می خواستم که خودشون گفتن بیا دانشنامه هم بدیم!! حالا می ترسم واسه سه ماهی که از تاریخ یک ساله بعد از فارغ النحصیلی مونده تو وزارت گیر بدن. بد جوری استرس دارم
    من فکر می کنم اداره کار مسئول چک کردن این یه سال هست و شما که نه اداره کار گیر داده نه دانشگاه می تونید مدرک رو راحت آزاد کنید بعدم بدید وزارت علوم تایید کنه. وزارت در واقع خود مدرک رو تایید می کنه و کاری به نحوه آزادسازی اونا نداره. امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد.
    حتما نتیجه رو به ما هم اطلاع بدید تا بچه های دیگه هم استفاده کنن

Junior Member

سلام و ممنون از راهنماییتون.
    آخه دانشگاه یه نامه میده به وزارت که چطور این مدرک آزاد شده و همه تاریخ ها هم اونجا درج شده. یعنی اونا بدون اینکه به نامه توجه کنن و مهر می زنن. من تجربیات زیادی در این مورد دارم. امیدوارم کارم حل شه و بتونم به بقیه هم کمک کنم

من فکر می کنم اداره کار مسئول چک کردن این یه سال هست و شما که نه اداره کار گیر داده نه دانشگاه می تونید مدرک رو راحت آزاد کنید بعدم بدید وزارت علوم تایید کنه. وزارت در واقع خود مدرک رو تایید می کنه و کاری به نحوه آزادسازی اونا نداره. امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد.
    حتما نتیجه رو به ما هم اطلاع بدید تا بچه های دیگه هم استفاده کنن

Junior Member No.Mediocrity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

سلام
    من دانشجوی ترم 6 دانشگاه امیرکبیرم ...
    می خوام امسال واسه کانادا و امریکا اپلای کنم ... می خواستم بپرسم من وقتی آخر ترم 6 ریز نمره هامو بگیرم باید پولی بابتش بدم ؟ و اگه نمره های 6 ترممو بخرم، وقت فارغ التحصیلی دوباره باید برم پول کل 8 ترمو بدم؟!
    و این که این داستان خرید نمره ها پروسه وقت گیریه؟ که من بدونم از کی به جنگش برم ؛)

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط No.Mediocrity نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 6 دانشگاه امیرکبیرم ...
    می خوام امسال واسه کانادا و امریکا اپلای کنم ... می خواستم بپرسم من وقتی آخر ترم 6 ریز نمره هامو بگیرم باید پولی بابتش بدم ؟ و اگه نمره های 6 ترممو بخرم، وقت فارغ التحصیلی دوباره باید برم پول کل 8 ترمو بدم؟!
    و این که این داستان خرید نمره ها پروسه وقت گیریه؟ که من بدونم از کی به جنگش برم ؛)
    منظورتون از خريد نمره نميدونم چيه، شايد با آزاد كردن مدرك اشتباه گرفتين
    براي درخواست كارنامه دانشگاه اميركبير قبلنا ، واسه هر كارنامه 2هزار تومن ميگرفت ولي الان كه مجاني ميده ولي حساب كتاب نداره هر هفته يه قانون جديد ميزارن، واسه گرفتن اون هم كافيه يه سر بريد انفورماتيك درخواست كارنامه انگليسي بدين همين، بعداز ظهر تحويل ميگيري،بعداز ظهر هم بري فردا آمادس

Junior Member No.Mediocrity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

مرسی از جوابتون...
    ولی آخه من چند جای فروم دیدم بچه ها شکایت داشتن که وقت دریافت ریز نمره هاشون ازشون یه مبلغی گرفتن...
    یعنی واقعا به همین سرعت و راحتیه که شما می گین؟ این جوری که عالیه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)