صفحه 161 از 190 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

بچه ها یه مشکل حاد برام پیش اومده. من حدود دوسال پیش که دانشجوی ارشد بودم دانشنامه کارشناسیم رو آزاد کردم اما چندوقت پیش که برای فارغ التحصیلی ارشد رفته بودم دانشگاه بهم گفت که پرونده ت ناقصه و حتما باید مدرک موقت یا دانشنامه کارشناسی رو بدی تا فارغ التحصیلت کنیم. حالا الآن مدرک دانشنامه ارشد رو دارم اما دانشنامه کارشناسی رو ندارم. چه کنم؟ اصلا کار دانشگاه درست بوده که دانشنامه مو گرفته ازم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قبلا اصل ریز نمرات و گواهی پایان تحصیلات رو گرفتم ولی تازه متوجه شدم نمرات سال آخر در اصل ریز نمره نیست!! ولی در کارنامه غیر رسمی هست. چکار می تونم بکنم؟ اصل ریز نمره دوباره صادر می کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط afra22 نمایش پست ها
    بچه ها یه مشکل حاد برام پیش اومده. من حدود دوسال پیش که دانشجوی ارشد بودم دانشنامه کارشناسیم رو آزاد کردم اما چندوقت پیش که برای فارغ التحصیلی ارشد رفته بودم دانشگاه بهم گفت که پرونده ت ناقصه و حتما باید مدرک موقت یا دانشنامه کارشناسی رو بدی تا فارغ التحصیلت کنیم. حالا الآن مدرک دانشنامه ارشد رو دارم اما دانشنامه کارشناسی رو ندارم. چه کنم؟ اصلا کار دانشگاه درست بوده که دانشنامه مو گرفته ازم؟
    من هم وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد بودم، دانشنامه کارشناسیما آزاد کردم و پیش خودم بود. بعد از پایان کارشناسی ارشد و فارغ‌التحصیلی هم رفتم دانشنامه کارشناسی ارشدما آزاد کنم. برای گرفتن اصل دانشنامه و ریزنمره ارشد به من گفتن کپی دانشنامه کارشناسی را براشون بیارم. ولی دیگه اصل مدرک را نگرفتن (فقط نشون‌شون دادم). حالا متوجه نمی‌شم؛ یعنی دانشگاه دوره کارشناسی ارشد شما، اصل دانشنامه کارشناسی را از شما گرفت تا اصل دانشنامه ارشد را بده بهتون؟
    تا جایی که من می‌دونم شما اگه تعهدی به دانشگاه نداشته باشید (خدمت رایگان دانشگاه روزانه یا وام دانشجویی) باید دانشنامه را به شما بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط schahrjar نمایش پست ها
    من هم وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد بودم، دانشنامه کارشناسیما آزاد کردم و پیش خودم بود. بعد از پایان کارشناسی ارشد و فارغ‌التحصیلی هم رفتم دانشنامه کارشناسی ارشدما آزاد کنم. برای گرفتن اصل دانشنامه و ریزنمره ارشد به من گفتن کپی دانشنامه کارشناسی را براشون بیارم. ولی دیگه اصل مدرک را نگرفتن (فقط نشون‌شون دادم). حالا متوجه نمی‌شم؛ یعنی دانشگاه دوره کارشناسی ارشد شما، اصل دانشنامه کارشناسی را از شما گرفت تا اصل دانشنامه ارشد را بده بهتون؟
    تا جایی که من می‌دونم شما اگه تعهدی به دانشگاه نداشته باشید (خدمت رایگان دانشگاه روزانه یا وام دانشجویی) باید دانشنامه را به شما بدن.
    بله متاسفانه. امروز زنگ زدم بهشون و گفتن عه ببخشید اشتباه شده بیا دانشنامه کارشناسیتو بگیر! آدم نمیدونه چه کنه با یه سری کارمند بی مسئولیت و نابلد!

Junior Member

سلام
    در مرحله اول همون ریز نمرات را بدید ترجمه البته مهر دادگستری احتمالا نمی زنن. فکر می کنم قبول می کنن. اگر قبول نکردن بعد براشون توضیح بدید که چه زمانی می فرستید مدرکتونو.

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشدم را دانشگاه تهران بودم و چهار سالی هم میشه که فارغ التحصیل شدم. الان ریز نمرات را که از دانشگاه میگیریم ترجمه شده هستند اما رسمی نیستند، درسته؟ اگر رسمی نیستند چطور باید رسمی کنیم؟؟؟
    و سوال دیگم این هست که از طریق سامانه بایددانشگاه میتونیم تقاضا بدیم؟

پیشاپیش ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشدم را دانشگاه تهران بودم و چهار سالی هم میشه که فارغ التحصیل شدم. الان ریز نمرات را که از دانشگاه میگیریم ترجمه شده هستند اما رسمی نیستند، درسته؟ اگر رسمی نیستند چطور باید رسمی کنیم؟؟؟
    و سوال دیگم این هست که از طریق سامانه بایددانشگاه میتونیم تقاضا بدیم؟

پیشاپیش ممنون
    دانشگاه تهران هم ریز نمره رسمی انگلیسی میده، هم غیر رسمی.
    از همون سامانه هم باید تقاضا بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    دانشگاه تهران هم ریز نمره رسمی انگلیسی میده، هم غیر رسمی.
    از همون سامانه هم باید تقاضا بدید.
    ممنون از پاسختون
    یکی از دوستانم میگه چون چهار ساله از فارغ التحصیلیم میگذره و مشغول به کار نبودم باعث میشه مدرکم خود به خود ازاد بشه، درسته؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    یکی از دوستانم میگه چون چهار ساله از فارغ التحصیلیم میگذره و مشغول به کار نبودم باعث میشه مدرکم خود به خود ازاد بشه، درسته؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون
    اینو از کارشناس رشتتون زنگ بزنید بپرسید. شماره هاشون رو صفحه ی اول همون سایت srm هست. شاید اگر لیسانستون ازاد بوده باشه، این حرف عملی باشه. اگر عملی هم نباشه، 6 ماه تو کاریابی بزارید مدرکو، آزاد می شه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد نرم افزار دانشگاه تبریز

دوستان سلام
    من میخواستم برا دکترا از دانشگاههای ترکیه پذیرش بگیرم که اصل دانشنامه با ریزنمرات رو میخوان.... ولی چون پایان خدمت ندارم نمیدن شهریور 95 هم تموم شدم و یک سال فرصتم مونده.... حتما یه راه داره نمیدونم
    کسی میدونه راه حلش چیه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)