صفحه 163 از 190 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

من میخوام مدرک لیسانسمو بخرم. دانشگاه لیسانسم (فردوسی) میگه باید وضعیت سربازیت مشخص بشه.

دانشگاه ارشدم (شریف) بهم گواهی اشتغال به تحصیل نمیده، چون 6 ماهه دانشگاه نرفتم (قصد انصراف داشتم).

اگه انصراف بدم مشکل حل میشه؟ تا یک سال بعد از انصراف معافم، درسته؟ اونوقت میشه مدرک رو خرید؟

یا اینکه دانشگاه رو با پارتی بازی راضی کنم گواهی اشتغال به تحصیل بده؟ راه حل چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

دوستان، ریزنمرات لاتینی که دانشگاه فردوسی میده، کاملا رسمی هست.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

دوستان، ریزنمرات لاتینی که دانشگاه فردوسی میده، کاملا رسمی هست.

موفق باشید.
    دانشگاه فردوسی به من ریزنمرات لاتین تحت عنوان unofficial داده. قضیه چیه؟

Junior Member

سلام دوستان، من با كلي مشكل تونستم يك ريزنمره از دانشكده بگيرم، ولي هيچكي حاضر نيست امضا يا مهرش كنه؟ بنظرتون ميتونم با همين ريز نمره اقدام كنم، يا يك راه ديگه پيدا كنم؟ خيلي ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alimz77 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من با كلي مشكل تونستم يك ريزنمره از دانشكده بگيرم، ولي هيچكي حاضر نيست امضا يا مهرش كنه؟ بنظرتون ميتونم با همين ريز نمره اقدام كنم، يا يك راه ديگه پيدا كنم؟ خيلي ممنونم.
    سلام.
    خوب با اين وضع راهي نداريد جز اينكه با ترجمه عير رسمي اقدام كنيد.مدارك رو ترجمه كنيد و براي دانشگاه مقصد شرح بديد شرايطتون رو.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها دوتا سوال
    گواهی اشتغال به خدمت چیه؟
    1 گواهی اشتغال به خدمت رو چه جوری میشع گرفت؟ آیا تو دوره آموزشی میتونم براش اقدام کنم؟
    2 با گواهی اشتغال به خدمت، میتونم دانشنامه اصلی رو دریافت کنم؟ من شبانه بودم.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها دوتا سوال
    گواهی اشتغال به خدمت چیه؟
    1 گواهی اشتغال به خدمت رو چه جوری میشع گرفت؟ آیا تو دوره آموزشی میتونم براش اقدام کنم؟
    2 با گواهی اشتغال به خدمت، میتونم دانشنامه اصلی رو دریافت کنم؟ من شبانه بودم.
    سلام قاعدتا چيزيه كه وقتي تشريف برديد خدمت بهتون ميدن.
    شما وقتي دفترچه اعزام بفرستيد يه برگي براتون مياد كه بهش ميگن برگ سبز يا برگ اعزام.با همون هم ميتونيد تشريف ببريد مداركتون رو از دانشگاه بگيريد.

می شه از دوستان عزیز خواهش کنم بنده رُ هم راهنمایی بفرمایید.
    مدرک کارشناسی من از دانشگاه هنر تهران است. دانشگاه علاوه بر کارنامۀ کل که یک برگۀ A4 پشت و رو، شامل ریزنمرات به تفکیک نیمسال های تحصیلی است و از طریق سامانۀ تاییدیۀ مدارک دانشگاهی مهر وزارت علوم روی آن پرس شده است، یک برگ با عنوان گواهی ریزنمرات حاوی متن زیر صادر کرده است که روی این برگۀ A4 هم مهر وزارت علوم پرس شده است. محتوای این برگه:
    گواهی ریز نمرات
    گواهی می شود که خانم ... (صاحب عکس فوق) فرزند ... داری شناسنامۀ شمارۀ ... صادره از ... متولد سال ... از نیمسال اول سال ... تا پایان تاریخ ... در مقطع کارشناسی دورۀ روزانه رشتۀ ... دانشکدۀ ... این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده است. واحدهای درسی گذرانده و ریزنمرات امتحانی دوران تحصیل نامبرده (بدون قلم خوردگی و اصلاح) در دو صفحه پیوست می باشد. ضمنا میانگین کل نمرات ایشان به عدد ... به حروف ... می باشد.
    کورش نجفی فرد
    مدیر امور آموزش دانشگاه
    سوال من این است که آیا علاوه بر کارنامۀ کل، این برگۀ گواهی ریزنمرات هم باید ترجمۀ رسمی و به عنوان بخشی از ریزنمرات به دانشگاه های مقصد در آمریکا ارسال شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    می شه از دوستان عزیز خواهش کنم بنده رُ هم راهنمایی بفرمایید.
    مدرک کارشناسی من از دانشگاه هنر تهران است. دانشگاه علاوه بر کارنامۀ کل که یک برگۀ A4 پشت و رو، شامل ریزنمرات به تفکیک نیمسال های تحصیلی است و از طریق سامانۀ تاییدیۀ مدارک دانشگاهی مهر وزارت علوم روی آن پرس شده است، یک برگ با عنوان گواهی ریزنمرات حاوی متن زیر صادر کرده است که روی این برگۀ A4 هم مهر وزارت علوم پرس شده است. محتوای این برگه:
    گواهی ریز نمرات
    گواهی می شود که خانم ... (صاحب عکس فوق) فرزند ... داری شناسنامۀ شمارۀ ... صادره از ... متولد سال ... از نیمسال اول سال ... تا پایان تاریخ ... در مقطع کارشناسی دورۀ روزانه رشتۀ ... دانشکدۀ ... این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده است. واحدهای درسی گذرانده و ریزنمرات امتحانی دوران تحصیل نامبرده (بدون قلم خوردگی و اصلاح) در دو صفحه پیوست می باشد. ضمنا میانگین کل نمرات ایشان به عدد ... به حروف ... می باشد.
    کورش نجفی فرد
    مدیر امور آموزش دانشگاه
    سوال من این است که آیا علاوه بر کارنامۀ کل، این برگۀ گواهی ریزنمرات هم باید ترجمۀ رسمی و به عنوان بخشی از ریزنمرات به دانشگاه های مقصد در آمریکا ارسال شود؟
    سلام به هم دانشگاهي عزيز.من هم ارشدم رو اونجا بودم.
    تقريبا همه جا نهايت فقط نياز به گواهي پايان دوره و ريز نمرات دارند.گاها دانشگاههامون مدارك مختلفي رو بهمون ميدن اما دليلي نداره كه ما هم همه ي اونها بفرستيم.كه اگر بفرستيم شايد نكته منفي هم از نظر دانشگاه مقصد باشه كه پيش خودشون ميگن اپليكنت به درستي سايتشون رو مطالعه نكرده و يا شايد حواس پرته كه بعضي مدارك رو مازاد فرستاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    سلام به هم دانشگاهي عزيز.من هم ارشدم رو اونجا بودم.
    تقريبا همه جا نهايت فقط نياز به گواهي پايان دوره و ريز نمرات دارند.گاها دانشگاههامون مدارك مختلفي رو بهمون ميدن اما دليلي نداره كه ما هم همه ي اونها بفرستيم.كه اگر بفرستيم شايد نكته منفي هم از نظر دانشگاه مقصد باشه كه پيش خودشون ميگن اپليكنت به درستي سايتشون رو مطالعه نكرده و يا شايد حواس پرته كه بعضي مدارك رو مازاد فرستاد.
    سلام. من امروز دارالترجمه بودم. خانومی که مدارک رُ از من تحویل گرفت با اطمینان گفت نیازی به ترجمۀ گواهی ریز نمرات نیست و فقط کارنامۀ کل رُ از من گرفت. آقای امین عزیز، من هم چون نمی خواستم مدرک اضافه ای ترجمه کنم و بفرستم، پرسیدم. ممنون که جواب دادید. امیدوارم با خوندن این پست، عزیزانی که همین سوال براشون پیش میاد، جوابشون رُ بگیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)