صفحه 165 از 190 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    با سلام.
    لطفا اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه. ممنون.
    من امروز با دانشگاه ارشدم که تو یکی از شهرستان ها هست تماس گرفتم که میخوام بیام دانشنامه و ریزنمرات رو بگیرم، تو مدارک مشکلی ندارم مشکل اینجاست که مسوولش گفت اومدی همه مدارک رو تحویل دادی 1 ماه بعد آماده میشه! خوب من چیکار کنم که 1 ماه طول نکشه؟! (تازه اگه بشه به حرفشون اعتماد کرد(!) شایدم بیشتر طول بکشه) یعنی راهی برای کوتاه تر کردن این رویه وجود نداره؟ مثلا مدارک رو بدن به خودم ببرم وزارت علوم، کسی تا حالا این تجربه رو داشته؟ اصلا 1 ماه منطقی هست و همه دانشگاه ها اینجوریه؟ ضمنا بنده دو سال پیش فارغ التحصیل شدم ولی تازه الان تعهد مدرک رو دارم لغو میکنم، شاید به خاطر این موضوع باشه که میگه 1 ماه زمان میبره.
    تشکر از دوستان پاسخگو
    سلام دوست عزيز.
    در هر شهرستان معمولا يك دانشگاه مادر وجود داره كه مدارك علاوه بر وزارت علوم بايد به تاييد اون دانشگاه هم برسه و بعد از اون دانشگاه تو سيستم وزارت ثبت ميشه.مطمئنا اين پروسه رو به دانشجو واگزار نميكنند و راهي جز صبر كردن وجود نداره متاسفانه.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    در هر شهرستان معمولا يك دانشگاه مادر وجود داره كه مدارك علاوه بر وزارت علوم بايد به تاييد اون دانشگاه هم برسه و بعد از اون دانشگاه تو سيستم وزارت ثبت ميشه.مطمئنا اين پروسه رو به دانشجو واگزار نميكنند و راهي جز صبر كردن وجود نداره متاسفانه.
    سلام و ممنون بابت پاسخگویی شما.
    چون دانشگاهی که تحصیل کردم به اصطلاح دانشگاه مادر استان هست گفتم راه داره خودم انجام بدم یا نه، به عبارتی مدارک بنده طبیعتا باید مستقیم بره وزارت علوم. (اشتباه کردم گفتم شهرستان(!) منظورم دانشگاهی خارج از استان تهران بود!)
    بازم ممنون
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

سلام و ممنون بابت پاسخگویی شما.
    چون دانشگاهی که تحصیل کردم به اصطلاح دانشگاه مادر استان هست گفتم راه داره خودم انجام بدم یا نه، به عبارتی مدارک بنده طبیعتا باید مستقیم بره وزارت علوم. (اشتباه کردم گفتم شهرستان(!) منظورم دانشگاهی خارج از استان تهران بود!)
    بازم ممنون
    خواهش ميكنم.
    تا اونجايي كه من ميدونم اين بخش از كاراي فارغ التحصيلي رو اجازه نميدن دانشجو دَرِش دخيل باشه.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

با سلام.
    لطفا اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه. ممنون.
    من امروز با دانشگاه ارشدم که تو یکی از شهرستان ها هست تماس گرفتم که میخوام بیام دانشنامه و ریزنمرات رو بگیرم، تو مدارک مشکلی ندارم مشکل اینجاست که مسوولش گفت اومدی همه مدارک رو تحویل دادی 1 ماه بعد آماده میشه! خوب من چیکار کنم که 1 ماه طول نکشه؟! (تازه اگه بشه به حرفشون اعتماد کرد(!) شایدم بیشتر طول بکشه) یعنی راهی برای کوتاه تر کردن این رویه وجود نداره؟ مثلا مدارک رو بدن به خودم ببرم وزارت علوم، کسی تا حالا این تجربه رو داشته؟ اصلا 1 ماه منطقی هست و همه دانشگاه ها اینجوریه؟ ضمنا بنده دو سال پیش فارغ التحصیل شدم ولی تازه الان تعهد مدرک رو دارم لغو میکنم، شاید به خاطر این موضوع باشه که میگه 1 ماه زمان میبره.
    تشکر از دوستان پاسخگو
    سلام
    این یک ماه منطقی هست. من از دو هفته تا چهل روز دیدم مدت زمان اماده سازی مدرک رو!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bigwigkhordad نمایش پست ها
    سلام دوستان ، میخواستم بدونم دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران در حال حاضر Official English Transcript به خود دانشجوها میدن ؟ گرفتنش چقدر طول می کشه؟ من خارج از ایران هستم و ریزنمرات انگلیسی از این دو تا دانشگاه نیاز دارم. ممنون میشم راهنمایی بکنید اگر در حال انجام این مراحل هستید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    سلام.
    اميركبير رو نميدونم اما دانشگاه تهران بله ميده.و بسته به اينكه چه روزي از هفته تشريف ببريد داره!بايد درخواست بديد و فقط يه روز در هفته ميره براي امضاي مسول آموزش و اينكه شايد اون روز كه شما درخواست داديد روز امضاي درخواستها باشه شايد هم ديرتر.پس از يك روز تا يك هفته طول ميتونه بكشه.
    برای دانشگاه تهران جدیدا (البته نه خیلی جدید هم) سیستم درخواست اینترنتی شده و حضوری کاری انجام نمی دن. ریزنمره هم به صورت سیلد شده میاد دم در خونه. برای تهران حدود یک تا دو روز طول میکشه.
    برای امیرکبیر هم من شنیدم اخیرا ریز نمره افیشال می دن به دست دانشجو. تا پارسال فقط خودشون مستقیم پست می کردن.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilayda نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دریافت ریز نمراتم برای ارسال به دانشگاههایی که قصد پذیرش گرفتن دارم، اقدام کردم و چون در تعداد زیاد میخوام دانشگاه کپی سیاه سفید رو با مهر کپی برابر اصل تحویلم داده.
    سوالم اینه که آیا حتما باید اصل ریز نمرات باشه یا به این شکل مشکلی نداره؟
    و اینکه دانشگاه میگه باید همراه با فرم 12 بفرستی مدارکتو.کسی تجربه ای داره؟ممنون میشم راهنمایی کنین.درضمن من علوم پزشکی هستم نمیدونم فرقی میکنه توی روند یا نه.
    سلام
    ریزنمره فارسی رو می گید؟ ایرادی نداره. نمی شه اصل ریزنمره رو برای هر دانشگاه فرستاد که!

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان و تشکر بابت راهنماییهایی که در این سایت ارائه میشه
    من لیسانس و ارشدم هردو دانشگاه تهران بوده و شرایطم اینه که لیسانسم روزانه است و بدهی به صندوق رفاه ندارم بابت این مقطع ولی ارشدم شبانه است و از صندوق رفاه وام گرفتم و مدتیه که دارم قسطهاشو میدم
    حالا یه سوال درمورد گرفتن دانشنامه داشتم:
    من الان میخوام واسه گرفتن دانشنامه لیسانسم اقدام کنم(از طریق آزاد کردن مدرک) آیا باید اون مابقی قسطای مربوط به ارشدمو تصفیه کنم؟ یا ربطی نداره؟
    ممنون از دوستان محترم که لطف میکنید و پاسخ میدید

نقل قول نوشته اصلی توسط nlec نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان و تشکر بابت راهنماییهایی که در این سایت ارائه میشه
    من لیسانس و ارشدم هردو دانشگاه تهران بوده و شرایطم اینه که لیسانسم روزانه است و بدهی به صندوق رفاه ندارم بابت این مقطع ولی ارشدم شبانه است و از صندوق رفاه وام گرفتم و مدتیه که دارم قسطهاشو میدم
    حالا یه سوال درمورد گرفتن دانشنامه داشتم:
    من الان میخوام واسه گرفتن دانشنامه لیسانسم اقدام کنم(از طریق آزاد کردن مدرک) آیا باید اون مابقی قسطای مربوط به ارشدمو تصفیه کنم؟ یا ربطی نداره؟
    ممنون از دوستان محترم که لطف میکنید و پاسخ میدید
    با سلام.
    مدرک مقاطع با هم تداخل ندارند.
    شما اگر لیسانس رو آزاد کردید میتونید برای دریافت مدرک اقدام بفرمایید.
    البته اگر مشکل خدمت نداشته باشید.

Junior Member

بسیار ممنونم از پاسخ شما
    یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که اگه بخوام دانشنامه ارشدم رو بگیرم حتما باید مابقی قسطهام (که مربوط به این مقطع هست) رو یه جا پرداخت کنم؟ راه دیگه ای نداره؟آخه یکم سنگین میشه

خواهش ميكنم.
    فكر نميكنم بايد كامل پرداخت بشه.اما باز هم بپرسيد.
    چون ميدونم چند تا از دوستانم هنوز دارن قسطهاشون رو پرداخت ميكنن اما مدركهاشون رو هم گرفتند.
    البته اونها از بچهاي تربيت دبير شهيد رجايي بودند.نميدونم همه جا اينجوري باشه يا نه.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)