صفحه 167 از 190 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام. دوست عزیز شما اگر هنوز مشمول نشده باشی یعنی اینکه یا اشتغال به تحصیل داشته باشی یا اینکه توی دوره یک ساله ی بعد از فارغ التحصیلی باشی، باید به قسمت امور فارغ التحصیلان دانشگاه مراجعه کنی و درخواست بدی، یه شماره حساب میدن که پول واریز میکنی و 2-3 هفته بعدش مدرک و ریزنمرات میدن بهتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

ممنون بابت جواب. من شهریور امسال دفاع کردم و فقط دانشگاه بهم همون نامه معرفی به نظام وظیفه رو داده یعنی تو همون فرجه یک ساله هستم. پس نیازی نیست اول برم نظام وظیفه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majidpourbasir نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز شما اگر هنوز مشمول نشده باشی یعنی اینکه یا اشتغال به تحصیل داشته باشی یا اینکه توی دوره یک ساله ی بعد از فارغ التحصیلی باشی، باید به قسمت امور فارغ التحصیلان دانشگاه مراجعه کنی و درخواست بدی، یه شماره حساب میدن که پول واریز میکنی و 2-3 هفته بعدش مدرک و ریزنمرات میدن بهتون.

Junior Member

سلام دوستان
    تشکر میکنم از دوستانی که کمک میکنن
    من خواستم جواب یه سوالی که قبلا خودم پرسیده بودم و الان به جوابش رسیدمو بگم تا شاید کسی اگه مثل من این سوالو داشت جوابشو بدونه.
    سوال اینه که اگه در مقطعی شما وام صندوق رفاه گرفته باشید و الان درحال دادن اقساطش هستید برای آزاد کردن مدرک اون مقطع باید بدهی مربوط به همون مقطعتون رو تصفیه کنید؟ بله. یعنی نمیتونید مدرکتونو آزاد کنید و همچنان ماهانه ادامه قسطهاتونو بدید. این موضوع حداقل برای دانشگاه تهران که من این مشکل رو اونجا داشتم صادق هست.( در مورد بقیه دانشگاهها چون تجربشو ندارم اظهار نظر نمیکنم. میتونید زنگ بزنید از دانشگاهتون بپرسید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام
    دوستان کسی میدونه از روزی که نامه عدم کاریابی رو میگیریم برای آزادسازی مدرک حدودا چند روز زمان میبره تا اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات رو دانشگاه تحویل بده که بتونیم برای ترجمه توی سایت وزرات علوم آپلود کنیم؟
    دانشگاه اصفهان

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

سلام دوستان
    من از طریق سامانه ی دانشنامه ی دانشگاهمون به صورت اینترنتی دانشنامه و ریز نمراتم رو سفارش دادم و حدود 3 هفته بعد بصورت پستی رسید. منتها ریز نمراتی که اومد در واقع همون یه برگ کارنامه کامپیوتری هست که میشه از سایت برداشت، فقط پاش مهر و امضای دانشگاه خورده.. اینو به دارالترجمه نشون دادم گفت قابل ترجمه ی رسمی نیس، برو از آموزشتون ریز نمرات قابل ترجمه بگیر. من هم این ترجمه ها رو برای سفارت میخوام، با مهر دادگستری و وزارت خارجه... کسی از شما چنین تجربه ای داشته؟ حالا باید حضوری برم دانشگاه بگم ریز نمرات قابل ترجمه بدین یا اینکه دارالترجمه سخت گرفته یا اشتباه کرده؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط $Farzad$ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از طریق سامانه ی دانشنامه ی دانشگاهمون به صورت اینترنتی دانشنامه و ریز نمراتم رو سفارش دادم و حدود 3 هفته بعد بصورت پستی رسید. منتها ریز نمراتی که اومد در واقع همون یه برگ کارنامه کامپیوتری هست که میشه از سایت برداشت، فقط پاش مهر و امضای دانشگاه خورده.. اینو به دارالترجمه نشون دادم گفت قابل ترجمه ی رسمی نیس، برو از آموزشتون ریز نمرات قابل ترجمه بگیر. من هم این ترجمه ها رو برای سفارت میخوام، با مهر دادگستری و وزارت خارجه... کسی از شما چنین تجربه ای داشته؟ حالا باید حضوری برم دانشگاه بگم ریز نمرات قابل ترجمه بدین یا اینکه دارالترجمه سخت گرفته یا اشتباه کرده؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام دوست عزیز.
    امیدوارم دوستان باتجربه تر هم نظر بدن ولی چیزی که بنده میدونم رو میگم امیدوارم مفید باشه.
    راستش به صورت اینترنتی یا حضوریش رو کاری نداریم چون شما در نهایت الان ریزنمرات و دانشنامه رو با مهر و امضای دانشگاه در دست دارید. اگر شما دانشگاه دولتی بودید (به جز علوم پزشکی و تربیت معلم) باید مدارکتون رو در سایت وزارت علوم ثبت کنید و بعد از تایید اونا مدارک رو ببرید وزارت علوم براتون مهر و امضا کنن و بعدش طبیعتا نباید مشکلی در ترجمه باشه.
    http://mad.saorg.ir/EDUS/Default.aspx
    کارنامه همون یک برگ هست دیگه چیز خاصی نیستش که! (البته معمولا در مقطع ارشد فقط یک برگ میشه) همون مهر و امضا بهش اعتبار میده و البته بعدشم مهر وزارت علوم. راستی، دارالترجمه نگفت چرا قابل ترجمه نیست؟! چون فکر کنم شما برید دانشگاه بازم به شما همین ریزنمرات رو با همین مهر و امضا میده دیگه حالا برگش مثلا به جای فرمت توی سایت یه فرمت دیگه باشه فرقی نداره که! دارالترجمه نگفت باید مهر و امضای وزارت علوم داشته باشه؟ میتونید یه دارالترجمه دیگه برید که حتما به خاطر نداشتن مهر وزارت علوم میگن نمیشه ترجمه کرد ولی میتونید دقیق ازشون بپرسید که برای ترجمه چی کم داره تا مطمئن بشید. شایدم اون دارالترجمه انتظار داشته شما کارنامتون رو از دانشگاه گرفتید با مهر وزارت علوم بوده باشه و دیگه چیزی بهتون نگفته.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

سلام
    من شهریور تاریخ دفاعم هست و باتوم به اینکه طبق بخش نامه جدید نمره پایان نامه جزو معدل نیست و به صورت قبول قابل قبول و غیر قابل قبول ارزیابی میشه،میخواستم بدونم ریز نمرات که برای دروسی که گذراندم تا الان قابل ترجمه هست؟برای اپلای؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Emmasweet نمایش پست ها
    سلام
    من شهریور تاریخ دفاعم هست و باتوم به اینکه طبق بخش نامه جدید نمره پایان نامه جزو معدل نیست و به صورت قبول قابل قبول و غیر قابل قبول ارزیابی میشه،میخواستم بدونم ریز نمرات که برای دروسی که گذراندم تا الان قابل ترجمه هست؟برای اپلای؟
    دوست عزیز شما اگر در دانشگاه سراسری درس می خونید باید ریز نمره ها و دانشنامه ها رو بعد اتمام تحصیل توسط وزارت علوم مهر کنید و وزارت علوم قبل فراغت از تحصیل این کار رو نمیکنه.
    دارالترجمه با رویت مهر تایید ترجمه رسمی انجام میده پس تا زمانی که فارق التحصیل نشدید امکان پذیر نیست!
    موفق باشید

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

سلام
    . وقتی هزینه ی آزاد کردن مدرک رو پرداخت کردیم چقدر طول میکشه تا دانشنامه ی اصلی و ریزنمرات قابل ترجمه به دستم برسه؟ و اینکه هزینه ی آموزش رایگان رو از کجا باید بپرسم که چقدر میشه؟ سایت وزارت علوم هم سر زدم ولی چیزی پیدا نکردم. تازه کارهای فارغ التحصیلیم انجام شده. ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان با مدرک موقتی که دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی بهمون میده میشه برا اپلای اقدام کرد؟ ریز نمره هارو در همین موقع بهمون میدن دیگه؟
    اخه شنیدم میگن مدرک موقت ترجمه نمیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)