صفحه 17 از 190 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

درستش اینه که برای صدور ریزنمرات رسمی هزینه تحصیل رایگان از دانشجو اخذ بشه. بر اساس تعداد ترمهای تحصیلی هزینه محاسبه و اخذ خواهد شد

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط No.Mediocrity نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون...
    ولی آخه من چند جای فروم دیدم بچه ها شکایت داشتن که وقت دریافت ریز نمره هاشون ازشون یه مبلغی گرفتن...
    یعنی واقعا به همین سرعت و راحتیه که شما می گین؟ این جوری که عالیه !
    خواهش ميكنم
    من قوانين دانشگاههاي ديگرو نميدونم ولي دانشگاه خودمون كه همون دانشگاه شما هم باشه همينجوري ميده تا 10 تا يه جا هم ميتونيد بگيريد، من آخرين بار هم چند روز قبل عيد گرفتم، فقط يه چيزي اگه فارغ التحصيل باشين هم آرم داره هم مهر دانشگاه رو ميزنن، اگه نباشين بدون آرمه، تا 3و4 ماه پيش مهر ميزدن ولي دقيقا همون موقع كه ميخواستم واسه سوئد بفرستم همون هفته يه قانون گذاشته بودن كه فارغالتحصيل نباشين مهر نميزنن كه من مهر دانشكدرو جاش زدم، و مجبور شدم برم دنبال فارغ التحصيلي كه بتونم مهر بزنم، ولي يه هفته قبل عيد يكي از دوستام كه فارغالتصيل نيست واسش مهر كردن، واسه همين ميگم هر هفته قانون عوض ميشه

Junior Member No.Mediocrity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

مرسی از جوابتون ....
    خوب پس من درست فکر می کردم دیگه ... ولی amir7 گفت امیرکبیر این جوری نیست که !؟ :-S یعنی هر دانشگاهی به دلخواه خودش عمل می کنه؟
    بعد این هزینه ای که می گیرن ، به تعداد دانشگاه هایی که براشون می خوای نمره هارو بفرستی که بستگی نداره؟! فقط به تعداد ترم ها بستگی داره ، درسته؟

سلام دوستان
    بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم و اونم اینه که:
    در تاریخ شهریور 88 فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی شدم و الان گواهی موقت پایان تحصیلات لیسانس رو دارم و از دانشگاه گرفتم و با هزار جور بدبختی ریز نمره لیسانس رو هم از دانشگاه گرفتم. 2 سوال دارم:
    1- آیا می تونم گواهی موقت رو در وزارت علوم تایید و سپس برای ترجمه به دارالرتجمه ببرم تا دادگستری و وزارت امور خارجه مهر بزند آخه توی گواهی موقت نوشته که ارزش ترجمه نداره؟
    2- آیا می تونم ریز نمره رو بدون دانشنامه و با داشتن گواهی موقت در وزارت علوم تایید و برای ترجمه به دارالترجمه ببرم تا دادگستری و وزارت امور خارجه مهر بزند؟
    دوستان ممنون که سریع جواب می دهید چون خیلی خیلی عجله دارم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

گواهی موقت رو ترجمه رسمی نمی کنن ولی ریزنمرات رو می تونی به صورت رسمی بدی ترجمه البته بعد از تایید وزارت

Junior Member

پیش فرض سوال در مورد دریافت ریز نمرات از دانشکده

با سلام
    دوستان من ترم اخر ارشدم (فقط پایان نامه مونده) و یک پرینت از ریزنمرات ارشدم گرفتم و برای تایید کردنش رفتم اموزش، به طور اتفاقی مسئول اصلی اون قسمت رفت بیرون و یه کارمند بی اطلاع به جاش نشسته بود من بهش گفتم به دلیل کمی وقت نمی تونم تا برگشتن کارمند مسئول صبر کنم و ازش خواستم پای برگه ام مهر اموزش دانشکده رو بزنه و اون هم قبول کرد.
    حالا از دوستان سوال دارم که ایا یک برگ پرینت از ریز نمرات ارشد با مهر اموزش دانشکده رو میشه ترجمه کرد و در صورت ترجمه میشه باهاش کاری کرد؟
    با تشکر از دوستان

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پرینت رو خودتون گرفتید؟ مثلا از سایتی که نمراتتون توش هست؟
    اون مسئول آموزش هم اونجا بود باز مهر رو میزد و در هر دو صورت ریز نمرات شما غیر رسمی هست. کلا تا دو نسخه مهر مجانی میزنند و بیش از دو نسخه یه هزینه ای بین 2000 تا 4000 میگیرند برای هر نسخه. (مگر اینکه هزینه آموزش رایگان رو داده باشید، حدس میزنم ندادید چون در اون صورت دیگه مشکلی نداشتید). قابلیت ترجمه رسمی نداره و ترجمه معمولی میشه. میتونید برای بعضی دانشگاه ها بفرستید ولی بعضیا هم فقط رسمی رو قبول میکنند. شاید هم منظورتون رو درست متوجه نشدم.

Junior Member

بله پرینت رو خودم از توی سایت دانشگاه گرفتم. متوجه منظور شما شدم و جوابم رو گرفتم (که در صورت ترجمه فقط یک مدرک غیر رسمی محسوب میشه).
    در هر صورت ممنون

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
    بله پرینت رو خودم از توی سایت دانشگاه گرفتم. متوجه منظور شما شدم و جوابم رو گرفتم (که در صورت ترجمه فقط یک مدرک غیر رسمی محسوب میشه).
    در هر صورت ممنون
    من نشنیدم کسی خودش پرینت بگیره. چون خود آموزش دانشگاه ها یه پرینت تمیزتر با اطلاعات بیشتر روی همون صفحه دارند که مخصوص همین کارهای ماست. برای ارشد همه نمرات توی یک صفحه جا میشه. اگر خودتون پرینت بگیرید هر ترم احتمالا میافته تو صفحه جدا. فقط هم چند اطلاعات ساده مثل نام و شماره باید روش باشه. برید از آموزش براتون پرینت بدند. امضا هم میکنند و مهر میزنند. روی نمراتتون هم چسپ میزنند.

Junior Member

سلام
    من دوره کاردانیمو تو دانشکده فنی تموم کردم البته به صورت شبانه.
    فکر کنم ما دیگه شامل تعهد رایگان نمیشیم. الان دارم کارشناسیمو تو دانشگاه آزاد ادامه میدم.
    حالا اگه بخوام ریز نمرات کاردانیمو بگیرم باید چطور اقدام کنم؟؟
    پاک گیج شدم خواهشن کامل جواب بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)