صفحه 171 از 190 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaafiat نمایش پست ها
    ببینید من فارغ التحصیل شدم در رشته فیزیوتراپی در مقطع لیسانس در تاریخ 20 تیر 96
    الان شهریور هستیم فارغ التحصیلی من خیلی وقته اعلام شده بدهی ام به صندوق رفاه مشخص شده
    من حاضر بدهی رو و تعهد آموزش رایگان رو پرداخت کنم و مدرک رو بگیرم اما میگن چون سربازی نرفتی نمیشه
    حالا سوال من اینه خیلی از بچه هایی که اینجا توی انجمن ها نوشتن پروسه کاریشون رو میگن با داشتن دفترچه اعزام به خدمت یا داشتن معافیت تحصیلی در مقطع بالاتر (ارشد که من دارم تازه ثبت نام کردم در یک داتشگاه پیام نور ) میتونیم مدرک مون رو آزاد کنیم اما وزارت خونه و دانشگاه و نظام وظیفه چنین چیزی نمیگن اما توی ویکی سایت هم این نوشته شده من توضیحاتم کامله بنظرم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    دوست عزیز، مشکلتون اخذ دانشنامه هست که بدون کارت پایان خدمت (یا معافیت دائم) نمیدن.
    ارائه اصل و تصویر پایان خدمت الزامی است.
    شاید گواهی موقت رو بشه با برگ اعزام گرفت اما برای دانشنامه اصل کارت پایان خدمت رو ازتون میخوان.
    من تنها چیزی که شنیدم(ندیدم) که همکلاسی هام میگفتند ده میلیون وثیقه بزارند اداره گذرنامه بهشون پاسپورت میده و باید سر وقت برگردند. اما مدرکی بهشون دانشگاه نمیده.
    میدونم به اب و اتیش زدند مدرکشونو بگیرند نتونستند و رفتند دنبال راه های معافیت از خدمت.
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

سلام دوستان .
    یه سوال داشتم. برای پذیرش دکتری فقط دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی ارشد لازمه یا کارشناسی هم لازمه؟

Junior Member

یه سوال کلی داشتم. میخواستم بدونم در مراحل ازاد کردن دانشنامه و گرفتن ان از دانشگاه در هیچ یک از مراحل نیاز به ارائه مدرکی مبنی بر گرفتن پذیرش از دانشگاه مقصد هست یا نه؟ من از صحبت های برخی از دوستان اینطور متوجه شدم که برای این که دانشنامه رو از دانشگاه بگیریم برای کسانی که مشکل سربازی دارند برای گرفتن معافیت تحصیلی باید نامه پذیرش ارائه بشه.( یه جورایی تضاد حساب میشه. برای پذیرش نیاز به دانشنامه هست و برای گرفتن دانشنامه نیاز به ارائه مدرکی مبنی بر داشتن پذیرش)

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    کارنامه غیر رسمی میتونید بگیرید، ریز نمرات همراه با دانشنامه میاد و شرط اصلیش فراغت از تحصیله..یعنی بدون گواهی موقت دانشنامه گرفتن غیر ممکنه و باید فارغ التحصیل بشین تا گواهی موقت بیاد.
    تا زمانیکه درگیر سیستم اموزش رایگان کشور هستید نمیتونید هزینه لغو تعهد را پرداخت کنید. باید مدت استفاده تمام بشه (فراغت از تحصیل)

شما چجوری میخواین هزینه تعهد رایگان پرداخت کنید وقتی هنوز مدت استفاده اش مشخص نیست. باید تمام بشه درستون(اتمام استفاده از سیستم اموزش رایگان)بعد براتون بعد فراغت مدت استفاده محاسبه میشه که پول بدین.
    بدون فراغت تحصیل دریافت ریز نمرات و دانشنامه محاله. کارنامه غیر رسمی میتونید بگیرید. فقط برای ارائه به استاد...قابل مهر خوردن نیست

دانشگاه دولتی بهتون چند تا مدرک میده :
    1- گواهی موقت بعد فراغت
    2-کارنامه انگلیسی (رسمی) با دانشنامه --->بعد فارغ التحصیلی----> بدون دانشنامه نمیدن
    3-کارنامه انگلیسی (رسمی) بدون دانشنامه ---> بعد فارغ التحصیلی-------> فقط برای ارائه به دانشگاه خارج از کشور
    4- کارنامه انگلیسی غیر رسمی ---------> غیر قابل مهر شدن وزارت خانه ها..فقط برای ارائه به استاد خارجی خوبه
    5-دانشنامه به همرا ریزنمرات--------> بعد فارغ التحصیلی>>>>قابل ترجمه و مهر شده توسط وزارت خانه
    ممنون از اين كه جواب داديد. منظورم اين بود كه پول تحصيل رو تا ترم ٧ پرداخت كنم و ريزنمره رسمى اون ٧ ترم رو بگيرم. اينجورى نميشه؟
    چون چند جا از من رسمى خواستن و غيررسمى قبول نميكنن.

سلام دوستام یه سوال؟
    من الان دانسجوی کارشناسی ارشدم (شبانه) ولی سربازی نرفتم و دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم. سوالم اینه که میتونم با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع ارشدم، برای دریافت ریزنمره و دانشنامه ی کارشناسیم اقدام کنم؟ من کارشناسیم شبانه بودم بنابراین هزینه آزادسازی ندارم
    ممنون
    ویرایش توسط ali_gholi71 : September 10th, 2017 در ساعت 01:38 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ریز نمرات رو بهت می دن. ولی مهر وزارت علوم نمیزنن و شما باید بری همونارو بدی دارالترجمه برات ترجمه غیر رسمی کنه.
    بعد با هون ریز نمرات اپلای کن. پذیرش که گرفتی می ری نامه پذیرشو نشون میدی وزارت علوم یه سری کار اداری داری انجام میدی آخر کار دانشنامه رو بهت میدن و ریز نمراتت رو وزارت علوم تایید می کنه.
    سلام دوست عزیز. ریز نمرات رو بهت می دن. ولی مهر وزارت علوم نمیزنن و شما باید بری همونارو بدی دارالترجمه برات ترجمه غیر رسمی کنه.
    بعد با هون ریز نمرات اپلای کن. پذیرش که گرفتی می ری نامه پذیرشو نشون میدی وزارت علوم یه سری کار اداری داری انجام میدی آخر کار دانشنامه رو بهت میدن و ریز نمراتت رو وزارت علوم تایید می کنه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    ممنون از اين كه جواب داديد. منظورم اين بود كه پول تحصيل رو تا ترم ٧ پرداخت كنم و ريزنمره رسمى اون ٧ ترم رو بگيرم. اينجورى نميشه؟
    چون چند جا از من رسمى خواستن و غيررسمى قبول نميكنن.
    نه دانشگاه هیچوقت هفت ترمه کارنامه نمیده...میگه تموم بشه بعد.
    بعد شما باید تسویه حسابتون بیاد ( تا پایان مدت تحصیل اصلا میزان بدهی به صندوق دولت مشخص نمیشه) چون هنوز درگیر سیستم اموزشی هستید باید مدت استفاده تموم بشه

یادمه من برای جایزه از اداره پدرم حتی کارنامه غیر رسمی تا نیمسال ششم هم میخواستم بهم ندادند.
    ریزنمرات همراه دانشنامه میاد. جدا نمیدن.

دوست عزیز، مشکلتون اخذ دانشنامه هست که بدون کارت پایان خدمت (یا معافیت دائم) نمیدن.
    ارائه اصل و تصویر پایان خدمت الزامی است.
    شاید گواهی موقت رو بشه با برگ اعزام گرفت اما برای دانشنامه اصل کارت پایان خدمت رو ازتون میخوان.
    من تنها چیزی که شنیدم(ندیدم) که همکلاسی هام میگفتند ده میلیون وثیقه بزارند اداره گذرنامه بهشون پاسپورت میده و باید سر وقت برگردند. اما مدرکی بهشون دانشگاه نمیده.
    میدونم به اب و اتیش زدند مدرکشونو بگیرند نتونستند و رفتند دنبال راه های معافیت از خدمت.

شما ویکی رو مطالعه کردید
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D9%84%DB%8C
    در آدرس بالا همون اوایل نوشته یه نکته مهم برای آقایان
    »» نکته مهم ( ویژه آقایان ) :
    طبق نامه جدید نظام وظیفه ، حتی با گواهی اشتغال به تحصیل که شماره نامه معافیت در آن ذکر شده باشد ، می توان دانشنامه و ریزنمرات رسمی را ( بعد از امور مربوط به آموزش رایگان ) تحویل گرفت .

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaafiat نمایش پست ها
    شما ویکی رو مطالعه کردید
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D9%84%DB%8C
    در آدرس بالا همون اوایل نوشته یه نکته مهم برای آقایان
    »» نکته مهم ( ویژه آقایان ) :
    طبق نامه جدید نظام وظیفه ، حتی با گواهی اشتغال به تحصیل که شماره نامه معافیت در آن ذکر شده باشد ، می توان دانشنامه و ریزنمرات رسمی را ( بعد از امور مربوط به آموزش رایگان ) تحویل گرفت .
    ببینید شما بهترین رفرنستون بخش اداره فارغ التحصیلان اموزش کل دانشگاهتون هست. ازشون بپرسید. هرجا هرچی نوشته شده باشه وقتی دانشگاهی طبق یک ضوابط عمل کنه، نمیاد به استناد به حرف شما (گفته سایت) عمل کنه. من نمیدونم این مطلب ویکی صحت داره یا نه؟ اما میدونم قانون جدید هم باشه تا به عمل در بیاد کم کم یکسال بعدش هست. توی ایران میان میگن مجلس گفته تمام بدهی های بانکی زیر 100 میلیون بخشیده باید بشه. بعد به بانکها سر بزنی میگن کی گفته...این در مورد دانشگاه ها هم هست. پس شما بهتره تلفنی از اموزش کل (اداره فارغ التحصیلان) و فردی که مسئول صدور دانشنامه هست بپرسید. اگر بگه نه همچین چیزی نیست... شما از صد جا تایید هم بیارید همونی هست که نظر دانشگاست.

ببینید شما بهترین رفرنستون بخش اداره فارغ التحصیلان اموزش کل دانشگاهتون هست. ازشون بپرسید. هرجا هرچی نوشته شده باشه وقتی دانشگاهی طبق یک ضوابط عمل کنه، نمیاد به استناد به حرف شما (گفته سایت) عمل کنه. من نمیدونم این مطلب ویکی صحت داره یا نه؟ اما میدونم قانون جدید هم باشه تا به عمل در بیاد کم کم یکسال بعدش هست. توی ایران میان میگن مجلس گفته تمام بدهی های بانکی زیر 100 میلیون بخشیده باید بشه. بعد به بانکها سر بزنی میگن کی گفته...این در مورد دانشگاه ها هم هست. پس شما بهتره تلفنی از اموزش کل (اداره فارغ التحصیلان) و فردی که مسئول صدور دانشنامه هست بپرسید. اگر بگه نه همچین چیزی نیست... شما از صد جا تایید هم بیارید همونی هست که نظر دانشگاست.
    من هم طبق همین قانون مدرکمو همین امروز آزاد کردم گواهی اصلی پایان تحصیلات رو گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)