صفحه 176 از 190 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب اینو نمیدونه؟
    سلام، برای آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی حضور خود دانشجو الزامیه، دانشگاه ما که خیلی اینو تاکید کرده بود (امیرکبیر) نمیدونم همه دانشگاه ها همین قانون رو داره یا خیر

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

سلام برای پرکردن مقاطع تحصیلی portal.saorg.ir باید دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم وارد کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    سلام برای پرکردن مقاطع تحصیلی portal.saorg.ir باید دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم وارد کنیم؟
    سلام، به نظرم توی خود راهنمای سایت نوشته بود که اختیاری هست

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب اینو نمیدونه؟
    بله میشه وکالت داد، با وکالت نامه رسمی مراجعه کنن به دانشگاه و وکالت نامه همراهشون باشه

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من ارشد رو دانشگاه بهشتی خوندم و مدارک رو هم آراد کردم.
    الان میخوام ریز نمرات رو برای دانشکاه خارجی بفرستم، بنطرتون بهتره که ترجمه رسمی زیر نمرات رو ببرم بهشتی تا توی پاکت بزارن، یا اینکه درخواست زیر نمرات انگلیسی دانشگاه رو بدم؟ بنظرتون کدوم بهتره؟ کسی تجربه ای در این خصوص داشته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan470 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من ارشد رو دانشگاه بهشتی خوندم و مدارک رو هم آراد کردم.
    الان میخوام ریز نمرات رو برای دانشکاه خارجی بفرستم، بنطرتون بهتره که ترجمه رسمی زیر نمرات رو ببرم بهشتی تا توی پاکت بزارن، یا اینکه درخواست زیر نمرات انگلیسی دانشگاه رو بدم؟ بنظرتون کدوم بهتره؟ کسی تجربه ای در این خصوص داشته؟
    والله من چون دلم از دست چندین دارالترحمه خونه و از حجم بیسوادیشون متحیرم، توصیه ام کارنامه انگلیسی دانشگاهه. گرچه اینم دانشگاه به دانشگاه فرق داره ولی احتمال اینکه ترجمه مرتبطی برای اسم دروس بذارن بیشتره.
    برای غنی تر کردن این فروم لطفا سوالات تون رو در پیغام خصوصی مطرح نفرمایید. پیغام خصوصی مستلزم اینه که شما تک تک از افراد مختلف بپرسید، افراد مختلف تک تک کلی سوالات مشابه رو جواب بدن، و افرادی که در آینده عضو فروم میشن هیچ بهره ای از اطلاعات رد و بدل شده نبرن...

با سلام
    بنده برای مقطع پسا دکترا از یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش دارم. دو هفته آینده دفاع دکترا دارم و میخواهم مراحل آزاد سازی مدارک را از لیسانس تا دکترا شروع کنم. (تمام مقاطع روزانه بودم). وقتم بسیار محدود است. سوال من این است که آیا باید اول مقطع لیسانس را ازاد کنم منتظر بمانم و بعد سراغ مقطع بعدی بروم؟ آیا راهی وجود دارد که این پروسه را سریعتر پیش برد؟ علاوه بر این، آیا می توانم اکنون که هنوز دانشجوی دکترا محسوب می شوم شروع به آزاد سازی مدارک لیسانس و ارشد از طربق پرداخت هرینه تعهد کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_sedgh نمایش پست ها
    با سلام
    بنده برای مقطع پسا دکترا از یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش دارم. دو هفته آینده دفاع دکترا دارم و میخواهم مراحل آزاد سازی مدارک را از لیسانس تا دکترا شروع کنم. (تمام مقاطع روزانه بودم). وقتم بسیار محدود است. سوال من این است که آیا باید اول مقطع لیسانس را ازاد کنم منتظر بمانم و بعد سراغ مقطع بعدی بروم؟ آیا راهی وجود دارد که این پروسه را سریعتر پیش برد؟ علاوه بر این، آیا می توانم اکنون که هنوز دانشجوی دکترا محسوب می شوم شروع به آزاد سازی مدارک لیسانس و ارشد از طربق پرداخت هرینه تعهد کنم؟
    برای آزاد کردن هر مدرکی باید اصل مدرک مقطع قبل رو ارائه بدید - لیسانس رو باید آزاد کنید، بعد فوق
    راه سریعش اینه که به دانشگاه بگید که خیلییی عجله دارید تا دانشنامه رو زودتر بهتون بدن
    البته مرحله بعد تایید وزارت علوم و ترجمه و تایید سفارت و اینهاست...
    حتی یک روز هم معطل نکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت دانشگاه مهاجر اصفهان

سلام من تير ٩٨ فارغ التحصيل ميشم دانشنامه موقت كارشناسي ٤ ماه بعد و دانشنامه اصليم دو سال بعد مياد .براي ترجمه مدارك و تأييده تو وزارت دانشنامه أصلي رو ميخواد
    حالا من بايد دو سال صبر كنم يا ميشه بدون مدرك أصلي پذيرش گرفت و بعدا مدرك رو ارائه كنم و يا راهي هست كه بدون مدرك اصلي (با مدرك موقت) پذيرش بگيرم
    من همه مقاطع دانشگاه دولتي روزانه بودم و فكر كنم بايد مداركم رو بخرم
    اگه ميشه پروسه مربوط به تأييد و إرسال مدارك رو برام توضيح بديد ممنون

سلام دوستان. من هم لیسانسم هم ارشدم سراسری و روزانه بودم. لیسانس سراسری ارومیه و ارشد سراسری بیرجند (مهندسی مکانیک سیالات). سال 86 لیسانسو گرفتم و سال 89 ارشدمو. از سال 90 هم سابقه کار مرتبط در شرکتهای خصوصی دارم با بیمه(حدود 7 سال). سوالم اینه که برای گرفتن ریز نمرات و دانشنامم چه کنم؟ آیا برای هر کدومشون باید سابقه بیمم رو بدم که ببینن آیا بدهی دارم برای تعهدات یا خیر؟ اگر می خواد آیا باید از اداره بیمه بگیرم یا پرینت از سایت تامین اجتماعی کافیه؟ بعد هزینش حدودا چقدر میشه اگه تعداد سالای کاریمو حساب کنن؟در ضمن مدرک موقت ارشدم دستمه(لیساس و ارشد روزانه بودم)(یکی از بچه ها روزانه رشت بود.والدینش رفته بودند برای خرید مدرکش گفته بودند چرا آمدید اینجا باید اینترنتی اقدام کنید!!!!
    2.من بعد از اتمام ارشدم شروع به کار کردم و بین لیسانس و قبولی ارشدم چند ماه فاصله بود برای کنکورم. آیا این سابقه کاری تو خرید مدرک اثر داره یا اصلا. و اینکه من ورودی 82 لیسانس و 87 ارشد بودم قیمتهای خرید مدرک چطوریه؟ به هزینه اون موقع هست یا به روزه؟
    2. با توجه به راه دورم به هر دو دانشگاه(تهران هستم) چطور این پروسه ریز نمرات و .. رو پیش ببرم که معطل نشم. منظورم اینه اگه حضوری باید برم نرم اونجا اوناهم بگن مثلا برو سه روز دیگه بیا.
    خاوهش میکنم یکی خیلی واضح این پروسه رو بهم بگه که آقا شما باید 1. 2. 3. این کارارو بکنید. میدونم زحمته ولی لطف کنید ممنونتون میشم.
    ویرایش توسط aaboutalebie : August 5th, 2018 در ساعت 01:17 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)