صفحه 178 از 190 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام دوستان

من فارغ التحصیل لیسانس دانشگاه تهران هستم (البته برای یکی از همکلاسی هام که ایران نیست می پرسم)
    یه نامه میخوام که توش بگه که 136 واحد که توی ایران برای مدرک لیسانس ما پاس کردیم معادل چند ساعت هست؟ یا هر واحد معادل چند ساعت هست توی این دانشگاه یا کلا سیستم آموزشی ایران که اینو توی سیستم دانشگاهی یک کشور دیگه نشون بده؟
    زنگ زدم دانشکده خودمون، گفتن که از آموزش کل بپرس
    گفتم کسی تجربه مشابهی نداره؟!؟
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Junior Member

سلام
    استاد از من electronic transcript خواسته
    این رو‌از دانشگاه اگر بخوام خودشون میدونن؟

سلام. دوستان همسر من این ترم ارشدشون و دفاع می کنن و می رن تو فرجه یک ساله ی سربازی.
    چجوری می شه ریز نمرات رسمی ارشد و بگیرن برای اپلای؟

Junior Member

سلام، می خواستم بدونم که اگر فقط نمره ی یک درس هنوز وارد نشده باشه(پروژه کارشناسی) میشه ریز نمرات رو فرستاد یا ارزشی نداره؟

Junior Member

سلام دوستان
    چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- برای دریافت اصل مدرک تحصیلی (دانشنامه) از طریق پرداخت یا خرید تحصیل، چه مدت زمان نیاز دارم؟ منظورم از روزی که توی سامانه سجاد درخواست میدم تا زمانی که مدرک رو بگیرم
    2- آیا امکانش هست کسی به غیر از خودم بره دانشگاه و حضوری پیگیر بشه برای تسریع کار؟

ممنون

سلام.
    دوستان کسی تا حالا از تربیت مدرس ریزنمره هاش گرفته که تو پاکت مهر موم شده براش گذاشته باشن.
    لطفا اگه کسی گرفته بهم بگه

سلام دوستان وقتتون بخیر

سوالی داشتم ک ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    دانشجوی رشته ی فیزیوتراپی دانشگاه دولتی-روزانه هستم.
    نمیدونم مستحضر هستید یا نه اما فیزیو جزو رشته های طرح اختیاری هست.با این وجود:

1- نحوه آزاد سازی مدارک تحصیلی دانشجویان مربوط به وزارت بهداشت به چه صورته؟
    2- من بعد از اتمام دوران تحصیلم و گرفتن مدرک لیسانس،میخوام برای ارشد اپلای کنم.روش کار به چه صورته؟
    چون سربازی نرفتم باید برم 2سال طرح اختیاری رو بگذرونم که طبعا سربازی هم حساب میشه و بعد دوسال، برای اپلای اقدام کنم ؟یا راهی هس که به محض فارغ التحصیلی،بدون رفتن به سربازی و طرح،با گذاشتن وثیقه مدارک رو ازاد و ترجمه و برای دانشگاه مقصد ارسال کنم؟
    چون تو چندتا سایت خوندم که وزارت بهداشت برای آزادکردن مدرک،برای آقایون وثیقه قبول نمیکنه و حتما گواهی اتمام طرح یا کارت پایان خدمت میخواد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali9978 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

سوالی داشتم ک ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    دانشجوی رشته ی فیزیوتراپی دانشگاه دولتی-روزانه هستم.
    نمیدونم مستحضر هستید یا نه اما فیزیو جزو رشته های طرح اختیاری هست.با این وجود:

1- نحوه آزاد سازی مدارک تحصیلی دانشجویان مربوط به وزارت بهداشت به چه صورته؟
    2- من بعد از اتمام دوران تحصیلم و گرفتن مدرک لیسانس،میخوام برای ارشد اپلای کنم.روش کار به چه صورته؟
    چون سربازی نرفتم باید برم 2سال طرح اختیاری رو بگذرونم که طبعا سربازی هم حساب میشه و بعد دوسال، برای اپلای اقدام کنم ؟یا راهی هس که به محض فارغ التحصیلی،بدون رفتن به سربازی و طرح،با گذاشتن وثیقه مدارک رو ازاد و ترجمه و برای دانشگاه مقصد ارسال کنم؟
    چون تو چندتا سایت خوندم که وزارت بهداشت برای آزادکردن مدرک،برای آقایون وثیقه قبول نمیکنه و حتما گواهی اتمام طرح یا کارت پایان خدمت میخواد

شما جواب سوال های خودتون در این تاپیک ها ملاحظه کنید. موفق باشید
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...A9%D8%A7%D9%86
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...4%DA%A9%DB%8C)

سلام خدمت همه ی دوستان فروم. در مرحله ی اول اپلای که سابمیت کردن مدارک در سایت دانشگاه مربوطه هست، آیا باید دانشنامه داشته باشیم (مدارک رو آزاد کرده باشیم) یا اینکه صرفا ریزنمرات رسمی کفایت میکنه؟‌ با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد پرستاری علوم پزشکی ایران

سلام

من امروز برای آزاد کردم مدرک لیسانسم با خرید بقیه تعهدم اقدام کردم(وزارت بهداشت و روزانه) به هیچ عنوان قبول نکردن ریز نمره مهر شده بدن تا بتونم اپلای کنم و گفتن باید بقیه خدمتت رو بخری که خب یه پروسه حداقل دو هفته ای داره.

مشکلی که دارم این هست که اول دی دفاع پایان نامه ارشدم هست و چون فارغ التحصیل نشدم دانشگاه(باز هم وزارت بهداشت) هیچ ریز نمره و گواهی اشتغال به تحصیل بدون عنوان که بتونم ترجمه کنم و به دانشگاه های خارج از ایران بفرستم نمیده و به هیچ دانشگاه خارج از ایران با عنوان هم گواهی نمیده!
    حالا من نمیدونم برای اپلای چیکار کنم و چطوری بهشون ثابت کنم دانشجوی سال آخر ارشد هستم و به زودی فارغ التحصیل میشم!‌ میتونم از سایت سما نمراتم رو پرینت بگیرم ببرم برای ترجمه؟!

برای اپلای حتما باید مهر دارالترجمه رو داشته باشه؟ وزارت بهداشت حتی unofficial هم ریز نمره نمیده و در مورد مدرک ارشد هم نمیدونم چیکار کنم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)