صفحه 182 از 190 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍEconomics

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. فقط من میخوام بدونم منظورشون از این جمله ی
    Unofficial transcripts printed from a student information system or links to an external student information system will not be accepted چیه؟میترسم ترجمه ی منم جزو همونا حساب بشه.
    این جمله در صورتی شامل حال شما میشه و برات دردسر درست میکنه که بخوای ریزنمره فارسیتو از سایت گلستان دانلود کنی و بعد همونو براشون آپلود کنی ولی اگه فقط باید ریزنمره انگلیسی آپلود کنی و کارنامه انگلیسیت ترجمه دارالترجمه هست هیچ مشکلی نداره. اونا نمیان بپرسن شما چه کارنامه ای دادی به دارالترجمه و دارالترجمه از رو چی کارنامه شما رو ترجمه کرده. فقط مهم اینه که ترجمه آفیشال باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_2014 نمایش پست ها
    این جمله در صورتی شامل حال شما میشه و برات دردسر درست میکنه که بخوای ریزنمره فارسیتو از سایت گلستان دانلود کنی و بعد همونو براشون آپلود کنی ولی اگه فقط باید ریزنمره انگلیسی آپلود کنی و کارنامه انگلیسیت ترجمه دارالترجمه هست هیچ مشکلی نداره. اونا نمیان بپرسن شما چه کارنامه ای دادی به دارالترجمه و دارالترجمه از رو چی کارنامه شما رو ترجمه کرده. فقط مهم اینه که ترجمه آفیشال باشه.
    خب من هنوز مدرکمو آزاد نکردم و ترجمه ی درالترجمه آفیشال نیست و مهر نداره..

سلام. ببخشید من به دانشگاه مقصد ایمیل زدن گفتن که مدارک غیر رسمی مشکلی نداره فعلا. الان من مدارکم که آزاد نیست فقط گواهی موقت لیسانس و ارشدو دارم. الان بیرون اینا واسم ترجمه نمیکنه. ممنون میشم ی راه حل بهم پیشنهاد کنین. ددلاین دانشگاه تا 25 ژانویس یعنی ی هفته دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran9494 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من به دانشگاه مقصد ایمیل زدن گفتن که مدارک غیر رسمی مشکلی نداره فعلا. الان من مدارکم که آزاد نیست فقط گواهی موقت لیسانس و ارشدو دارم. الان بیرون اینا واسم ترجمه نمیکنه. ممنون میشم ی راه حل بهم پیشنهاد کنین. ددلاین دانشگاه تا 25 ژانویس یعنی ی هفته دیگه.
    سلام، این جواب من هست و اگر دوستان جواب کامل تری دارن لطفا بگن.
    دانشگاهی مثل دانشگاه تهران میدونم که ریزنمرات آن آفیشال میده. بنظرم از آموزش دانشگات بپرس یا از سایتش ببین چنین چیزی میده.
    موفق باشید.

سلام دوستان. من مدرک ارشد خوردم رو هنوز آزاد نکگردم و تا مدرک آزاد نشه دانشگاه ریزنمرات رسمی روبمن نمیده
    برای اپلای سایت دانشگاه چنین جمله ای نوشته
    Acceptable transcripts may include either:

• A transcript issued to the student by the post-secondary institution; or

• A transcript/student record obtained from self-serve web system of the post-secondary institution’s (must meet the criteria listed above and provide the system’s URL and print date)

جمله دوم به این معنی هست که ریزنمرات غیررسمی که به زبان انگلیسی از پرتال دانلود کنم قابل قبول هست؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت دانشگاه مهاجر اصفهان

سلام دوستان.من برا گرفتن پذيرش دانشنامه رو به خاطر نداشتن شرايطش (مثل پايان خدمت،پذيرش دانشگاه،نامه كاريابي)ندارم و فقط ريز نمرات رسمي رو بهم ميدن .من برا المان دارم اقدام ميكنم و اول بايد تو سايت مربوط به تاييد دانشجو اون كشور (اوني اسيس) ثبت نام كنم ولي نتونستم متوجه بشم كه با ريز نمرات امكان ثبت نام تو اون سايت بدون داشتن دانشنامه هست يا نه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic technology engineering

سلام دوستان یه سوالی دارم : برای پذیش در دانشگاه المان مقطع کارشناسی باید 12 سال سابقه تحصیل داشته باشید که پیش دانشگاهی جزوش جساب میشه ...رشته های فنی 11 سال درس میخونن و مدرک دیپلم رو میگیرن و یعنی یکسال کمتر . به همین دلیل گفته میشه باید یکسال در کالج درس خونده بشه تا بشه 12 سال و بعد میتونن برن دانشگاه .خواستم بپرسم اگر فردی مدرک کاردانی (2ساله دانشگاه) داشته باشه میتونه به جای اون یکسال حساب کنه و به کالج نره و مستقیما به دانشگاه بره ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    می شه از دوستان عزیز خواهش کنم بنده رُ هم راهنمایی بفرمایید.
    مدرک کارشناسی من از دانشگاه هنر تهران است. دانشگاه علاوه بر کارنامۀ کل که یک برگۀ A4 پشت و رو، شامل ریزنمرات به تفکیک نیمسال های تحصیلی است و از طریق سامانۀ تاییدیۀ مدارک دانشگاهی مهر وزارت علوم روی آن پرس شده است، یک برگ با عنوان گواهی ریزنمرات حاوی متن زیر صادر کرده است که روی این برگۀ A4 هم مهر وزارت علوم پرس شده است. محتوای این برگه:
    گواهی ریز نمرات
    گواهی می شود که خانم ... (صاحب عکس فوق) فرزند ... داری شناسنامۀ شمارۀ ... صادره از ... متولد سال ... از نیمسال اول سال ... تا پایان تاریخ ... در مقطع کارشناسی دورۀ روزانه رشتۀ ... دانشکدۀ ... این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده است. واحدهای درسی گذرانده و ریزنمرات امتحانی دوران تحصیل نامبرده (بدون قلم خوردگی و اصلاح) در دو صفحه پیوست می باشد. ضمنا میانگین کل نمرات ایشان به عدد ... به حروف ... می باشد.
    کورش نجفی فرد
    مدیر امور آموزش دانشگاه
    سوال من این است که آیا علاوه بر کارنامۀ کل، این برگۀ گواهی ریزنمرات هم باید ترجمۀ رسمی و به عنوان بخشی از ریزنمرات به دانشگاه های مقصد در آمریکا ارسال شود؟

سلام
    ببخشید من میخواستم بدونم وقتی که مدرک کارشناسی آزاد نشده باشه چطور میشه از دانشگاه هنر تهران ریزنمرات رسمی مهر و موم گرفت؟
    لطفا اگه کسی در این زمینه تجربه ای داره راهنمایی کنه ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام
    من کارشناسی دانشگاه آزاد خوندم و ارشد دولتی روزانه. حالا برای دریافت مدارک دانشگاه ارشد مدرک کارشناسی رو هم میده یا باید برم خود دانشگاه آزاد؟
    میخوام مدرک ارشد رو بذارم کاریابی. پس دانشنامه و ریزنمرات رسمی رو فعلا بهم نمیدن درسته؟
    آزاد کردن و دریافت دانشنامه و ریزنمرات چقدر زمان میبره؟
    ترتیب انجام کارها به چه صورته؟ اول ببرم کاریابی بعد 6 ماه مدرک رو آزاد کنم و بهد دانشنامه و ریزنمرات رو بگیرم و ترجمه. درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط macy1984 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من میخواستم بدونم وقتی که مدرک کارشناسی آزاد نشده باشه چطور میشه از دانشگاه هنر تهران ریزنمرات رسمی مهر و موم گرفت؟
    لطفا اگه کسی در این زمینه تجربه ای داره راهنمایی کنه ممنون
    سلام
    تا جایی که میدونم هیچ دانشگاهی تا وقتی پول آزادسازی مدرکو نداده باشین، ریزنمرات رسمی مهر و موم شده بهتون نمیده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)