صفحه 184 از 190 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نه همون که دانشگاه میده اکیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eli_kzmi نمایش پست ها
    سلام دانشگاه تهران کارنامه رسمی انگلیسی میده ولی دانشنامه انگلیسی را نه ، میخواستم بدونم اگر کارنامه رسمی انگلیسی ازشون بگیرم در نهایت برای اپلای باز هم لازم هست که کارنامه فارسی رسمی دارالترجمه ترجمه کنه؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

سلام. من الان دانشجوی روزانه دکتری هستم. میتونم مدرک ارشد و کارشناسی رو با پرداخت هزینه آزاد کنم؟ آیا قوانین داریم که دانشجوها نتونن مدرک قبلیشونو آزاد کنن؟
    خدمت هم رفتم.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام
    اگر یه استادی ازت بخواد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدت رو براش بفرسی دقیقا باید چیکار کنیم؟
    مدرک موقت قابل ترجمه هست؟

سلام دوستان، من توی سنوات ارفاقی از دوره ی ارشد انصراف دادم چون پذیرش ارشد دارم.
    منتهی بعدش متوجه شدم انصراف توی سنوات ارفاقی باعث میشه امکان ادامه تحصیل سلب بشه.
    حالا میخواستم مدارکو آزاد کنم که با برگه اعزام از کشور خارج بشم که ظاهرا برای آزادسازی مدرک هم باید وضعیت نظام وظیفه مشخص باشه.
    خواستم ببینم درسته یا نه؟ اگر قانون همینه راهی برای من هست که مدرک کارشناسیمو آزاد کنم یا نه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    من مدارک کارشناسی و ارشدم رو با استفاده از نامه عدم کاریابی آزاد کرد.
    بعد درخواست ریزنمرات و دانشنامه مقطع کارشناسی و بعد از دریافت اونها مقطع ارشدم رو درخواست کردم.
    مدارک هم به صورت پستی واسم ارسال شد و ضمنا من هر دو مقطع رو در یک رشته و یک دانشگاه گذروندم.
    منتها مشکلی که هست اینه که برای کارشناسی دانشگاه دانشنامه + ریزنمرات ترم به ترم (هر ترم در یک جدول) + ریز نمرات فازغ التحصیلی که همه نمرات پشت سرهم تو یه جدول اومده بود (که شامل نمرات با حروف انگلیسی مثل A تا F هست) رو واسم فرستاده بود
    ولی برای ارشد که امروز به دستم رسید فقط دانشنامه و ریزنمرات فارغ التحصیلی بود و ریز نمرات ترم به ترم داخل پاکت نبود
    حالا سوالم اینه که کدوم یک از اینها (ریزنمرات فارغ التحصیلی یا ریز نمرات ترم به ترم) برای ترجمه و اپلای و ... کاربرد داره؟
    و دیگه اینکه الان که برای ارشدم ریزنمرات ترم به ترم رو نفرستادن آیا جای نگرانی هست یا همه جا این طوره یا ممکنه فراموش کردن؟
    ضمنا متاسفانه قسمت فارغ التحصیلان دانشگاه ما نه به ایمیل و نه به تماس تلفنی جواب نمیدن اینه که مجبور شدم این سوال رو اینجا مطرح کنم
    با تشکر

Banned

کسی اطلاع داره دانشگاه تبریز ریزنمره انگلیسی میده یا نه داخل پاکت منطورمه؟ من مدارکم رو ازاد کردم چند سال پیش فقط الان ایران نیستم اصلش هم در دانشگاهم اینجاست میخوام ببینم ریزنمره داخل پاکت میده خود دانشگاه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره دانشگاه تبریز ریزنمره انگلیسی میده یا نه داخل پاکت منطورمه؟ من مدارکم رو ازاد کردم چند سال پیش فقط الان ایران نیستم اصلش هم در دانشگاهم اینجاست میخوام ببینم ریزنمره داخل پاکت میده خود دانشگاه؟
    سلام دوست گرامی

من یه ماه پیش ریزنمرات غیررسمی انگلیسی گرفتم چون لغو تعهد انجام نداده بودم. داخل پاکت اینام نبود همون روز مبلغ 50 هزار واریز کردم و چند دقیقه بعدش دستی بهم دادن.

موفق باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

من یه ماه پیش ریزنمرات غیررسمی انگلیسی گرفتم چون لغو تعهد انجام نداده بودم. داخل پاکت اینام نبود همون روز مبلغ 50 هزار واریز کردم و چند دقیقه بعدش دستی بهم دادن.

موفق باشید.
    ممنون

در اصل سوال من این بود. چون من مدارکم رو ازاد کردم ولی مدارک اصلیم در ایران نیست و اینجا در دانشگاه هست. میخوام ببینم برا کسی که ازاد کرده همون ریزنمره رو داخل پاکت دانشگاه میزارن مهر بزنن؟
    خیلی ضروریه جواب این سوال

سلام دوستان کسی میدونه که با برگ سبز مدرک رو میدن یا نه ؟ یعنی من دفترچه پست کنم و برگ سبزم که اومد مدرکمو آزاد کنم بعدش کارای پذیرش رو انجام بدم ؟ اینم بگم که من کارشناسی از دانشگاه دولتی روزانه گرفتم و طرحمم اختیاریه الانم توی فرجه ی یکساله ام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط callmesobhan نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه که با برگ سبز مدرک رو میدن یا نه ؟ یعنی من دفترچه پست کنم و برگ سبزم که اومد مدرکمو آزاد کنم بعدش کارای پذیرش رو انجام بدم ؟ اینم بگم که من کارشناسی از دانشگاه دولتی روزانه گرفتم و طرحمم اختیاریه الانم توی فرجه ی یکساله ام.
    سلام دوست گرامی

بله با برگه سبز میتونید مدارکتون رو بگیرید. توصیه من به شما اینه چون فرایند آزادسازی تا دریافت مدارک زمانبر است شما در ابتدا در سامانه سجاد ثبت نام کنید و وضعیت نظام وظیفه را بزنید "معرفی نامه به نظام وظیفه (فرجه یکساله)". سپس کارهای آزادسازی را انجام دهید و هنگامی که در سامانه سجاد پیغام "
    لغو تعهد شما تاييد گرديد، جهت کسب اطلاعات، در خصوص صدور مدارک تحصيلي از دانشگاه مربوطه پيگيري نماييد
    " را مشاهده کردید برید پلیس +10 و کارهای برگه سبز. و با برگه سبز برید دانشگاهتون که مدارک رو تحویل بگیرید.

شاد و موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)