صفحه 186 از 190 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام. اگر کسی جواب سوال من رو میدونه ممنون میشم پاسخ بده.

من در دوره دکتری پذیرفته شدم. می خواستم ببینم که امکانش هست که از دانشگاه ترکیه به من فرصت بدهند برای تحویل اصل مدارک یا حتما باید موقع ثبت نام همراهم باشه ؟؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من میخوام برای دوره اینترنشیب اقدام کنم درسمم هنوز تموم نشده و طبیعتا دانشگاه بهم ریز نمرات رسمی نمیده ولی اونا ریز نمرات رسمی میخوان و نمیدونم باید چکار کنم

Junior Member

سلام دوستان من جواب سوالمو هیچ جا پیدا نکردم. رتبه معدل کل من در رشته ورودی رو زده 8/1 میشه معنی این دوتا عددو بگین؟
    دوما اینکه تو ترجمه مدارک میتونم بگم ترجمه یه درسو تغییر بدن؟ مثل روش های اجرای ساختمان رو methods of implementing buildings ترجمه کردن ولی فکر کنم methods of building دقیقتر باشه.
    با تشکر

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط fisha نمایش پست ها
    سلام دوستان من جواب سوالمو هیچ جا پیدا نکردم. رتبه معدل کل من در رشته ورودی رو زده 8/1 میشه معنی این دوتا عددو بگین؟
    دوما اینکه تو ترجمه مدارک میتونم بگم ترجمه یه درسو تغییر بدن؟ مثل روش های اجرای ساختمان رو methods of implementing buildings ترجمه کردن ولی فکر کنم methods of building دقیقتر باشه.
    با تشکر
    سلام. سوال اول رو نمیدونم ولی سوال دوم ترجمه‌ی به قول خودتون دقیق‌ترش همونی هست که ترجمه شده دیگه. آلترناتیوش میشه Methods of Building Implementation

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elie2020 نمایش پست ها
    سلام. من اصل دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی و ارشد رو از این دانشگاهها دارم.
    پیراپزشکی بهشتی
    علامه طباطبایی
    حالا سوالم اینه خود دانشگاهها مدرک انگلیسی میدن واسه خارج یا باید مدارک فارسی رو ببرم سازمان مرکزی تایید کنم و بعد برای ترجمه؟
    سلام دوست گرامی

اگر دانشگاه های شما زیرمجموعه وزارت علوم باشند و شما مدارکتون رو از طریق سامانه سجاد آزاد کردید، در این صورت باید در همان سامانه سجاد درخواست تایید مدارک برای ترجمه بدید. سپس درخواست شما را ابتدا دانشگاه و سپس سازمان امور دانشجویان تایید می کنند و در سامانه یک فایل pdf تاییدیه تحصیلی به شما داده می شود که شما باید این فایل های پی دی اف (برای هر کدام از مقاطع یک فایل تایید مدرک) و مدارکتون رو ببرید یک دارالترجمه رسمی برای ترجمه.

شاد و سلامت و موفق باشید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

اگر دانشگاه های شما زیرمجموعه وزارت علوم باشند و شما مدارکتون رو از طریق سامانه سجاد آزاد کردید، در این صورت باید در همان سامانه سجاد درخواست تایید مدارک برای ترجمه بدید. سپس درخواست شما را ابتدا دانشگاه و سپس سازمان امور دانشجویان تایید می کنند و در سامانه یک فایل pdf تاییدیه تحصیلی به شما داده می شود که شما باید این فایل های پی دی اف (برای هر کدام از مقاطع یک فایل تایید مدرک) و مدارکتون رو ببرید یک دارالترجمه رسمی برای ترجمه.

سلام. من مدرک خودم رو بعد از شهریور ۹۸ گرفتم که مدارک از اون تاریخ دارای QR کد هست. وقتی با موبایل اون رو شناسایی میکنم خود به خود گواهی صحت در سایت سامانه وزارت علوم نمایش داده میشه. این مدرک نیاز به تایید سامانه سجاد داره؟‌ ریزنمراتم ولی ساده هست و فقط مهر و امضا داره در مورد ریزنمرات چطور؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام. من مدرک خودم رو بعد از شهریور ۹۸ گرفتم که مدارک از اون تاریخ دارای QR کد هست. وقتی با موبایل اون رو شناسایی میکنم خود به خود گواهی صحت در سایت سامانه وزارت علوم نمایش داده میشه. این مدرک نیاز به تایید سامانه سجاد داره؟‌ ریزنمراتم ولی ساده هست و فقط مهر و امضا داره در مورد ریزنمرات چطور؟
    سلام دوست گرامی

من مدارکم رو مرداد 98 گرفتم. بعد در سامانه سجاد که مربوط به وزارت علوم هست دو درخواست تایید مدارک برای ترجمه دادم. یک درخواست برای کارشناسی و ریزنمراتش و درخواست دیگر برای کارشناسی ارشد و ریزنمراتش. سپس در سامانه دو فایل pdf که مربوط به تایید تحصیلیه هر کدام از مقاطع بود، صادر می شود که این فایل های pdf همانطور که شما گفتید دارای QR هستند که نشان می دهد مدرک شما دارای صحت است.

اینطور که من متوجه شدم الان این QR روی خود دانشنامه است؟ اگر اینطور باشه پس احتمالا ریزنمرات هم باید داری این QR باشند.
    اگرم نه منظور شما اینه که مثه من اون فایل های تایید تحصیلی دارای QR هستند که این اوکیه و مشکلی نیست چون برای هر مقطع یک فایل تایید تحصیلی صادر میشه که اون فایل دارای دو QR است یکی برای دانشنامه و یکی برای ریزنمراتش. پس شما اگر یک مقطع رو آزاد کردید باید دو QR داشته باشید یکی برای دانشنامه و یکی برای ریزنمراتش.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

من مدارکم رو مرداد 98 گرفتم. بعد در سامانه سجاد که مربوط به وزارت علوم هست دو درخواست تایید مدارک برای ترجمه دادم. یک درخواست برای کارشناسی و ریزنمراتش و درخواست دیگر برای کارشناسی ارشد و ریزنمراتش. سپس در سامانه دو فایل pdf که مربوط به تایید تحصیلیه هر کدام از مقاطع بود، صادر می شود که این فایل های pdf همانطور که شما گفتید دارای QR هستند که نشان می دهد مدرک شما دارای صحت است.

اینطور که من متوجه شدم الان این QR روی خود دانشنامه است؟ اگر اینطور باشه پس احتمالا ریزنمرات هم باید داری این QR باشند.
    اگرم نه منظور شما اینه که مثه من اون فایل های تایید تحصیلی دارای QR هستند که این اوکیه و مشکلی نیست چون برای هر مقطع یک فایل تایید تحصیلی صادر میشه که اون فایل دارای دو QR است یکی برای دانشنامه و یکی برای ریزنمراتش. پس شما اگر یک مقطع رو آزاد کردید باید دو QR داشته باشید یکی برای دانشنامه و یکی برای ریزنمراتش.

QR روی خود دانشنامه من حک شده و من دانشگاه کارشناسیم غیرانتفاعی بوده (نیاز به لغو تعهد نداشتم و کارت پایان خدمت دارم). شما چون مرداد مدرک رو گرفتید فرق داره. دقیقا مسئول امور دانش آموختگان به من گفت از ۱۵ شهریور فکر میکنم دانشنامه ها دیجیتالی شده (همون QR کد) ولی خب ریزنمراتم یه کاغذ معمولی A4 پرینت شده هست که زیر مهر و امضای دانشگاهه و خبری از QR کد نیست.

سوالم اینه که آیا باید ریزنمرات رو جدا تاییدیه بگیرم؟ یا هر دو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    QR روی خود دانشنامه من حک شده و من دانشگاه کارشناسیم غیرانتفاعی بوده (نیاز به لغو تعهد نداشتم و کارت پایان خدمت دارم). شما چون مرداد مدرک رو گرفتید فرق داره. دقیقا مسئول امور دانش آموختگان به من گفت از ۱۵ شهریور فکر میکنم دانشنامه ها دیجیتالی شده (همون QR کد) ولی خب ریزنمراتم یه کاغذ معمولی A4 پرینت شده هست که زیر مهر و امضای دانشگاهه و خبری از QR کد نیست.

سوالم اینه که آیا باید ریزنمرات رو جدا تاییدیه بگیرم؟ یا هر دو؟
    هر دو را باید با هم تاییدیه بگیرید. در صورتی که درخواست تایید مدارک برای ترجمه می دهید باید در هز درخواست یک مقطع انتخاب شود و از شما خواسته میشود ریزنمرات و دانشنامه اون مقطع رو در سیستم آپلود کنید که تایید شوند. پس دانشنامه با ریزنمراتش با هم تایید می شوند.

سلام دوستان من یه سوالی داشتم اگه ما خودمون لیست نمراتمون رو داشته باشیم و خودمون ترجمه شون کنیم برا اپلای بفرستیم به دانشگاهی که میخوایم پذیرش بگیریم قبول میکنن؟ منظورم اینه که لازمه حتما دارالترجمه ترجمه کنه؟ و این که ریزنمرات برا اپلای میشه بدون مهر و یا ارم دانشگاه باشه؟ به لحاظ نداشتن اصل دانشنامه می پرسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)