صفحه 2 از 190 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

قانون كلي بر ارسال هم ريز نمرات كارشناسي و كارشناسي ارشد استوار است مگر اينكه شما با دانشكده يا دانشگاه تماس بگيريد و مورتون را بگيد
    بعضي ها بدون ارسال ريز نمرات پذيرش به صورت conditional مي گيرند و بعدا ارسال مي كنند
    HAPPINESS

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

آخه من هنوز كه دفاع نكردم تا ريز نمرات ارشدم رو در بيارم.

ريز نمرات ترم هاي قبل رو هم در بيارم قابل ترجمه و ارائه نمي شه؟!

شما ریز نمراتت رو ببر مترجم رسمی یه کم بچه مثبت بازی دربیار برات ترجمه می کنه روی کاغذ سربرگ دار و یه کم گیر بدی مهر خودش رو هم می زنه ولی دادگستری نمیره چون سند رسمی نیست ولی شاید همین هم کارت رو راه بندازه از grad office بپرس ببین چنین چیزی قابل قبوله یا نه. ریز نمرات هم فکر کنم از سیستم گلستان خودت می تونی بگیری
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

منظورت اینه که به وزارت علوم برای تایید نمرات نرم؟!!!

مستقیم برم دارالترجمه؟!

اگه نمره های شما روی یک کاغذ معمولی بدون هرگونه آرمی داده شده باید با منت خواهش از دارلترجمه بخواید که ترجمه کنه روی کاغذ سربرگ دار و با مهر خودش بدون تایید دادگستری البته. فکر نمی کنم وزارت علوم یه کاغذ بدون مهر وامضای دانشگاه رو تایید کنه
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    همون طور که وحید گفت دانشگاه‌ها برای ارائه‌ی اصل مدرک به شما فرصت می‌دهند. شما آخرین کارنامه‌اتون رو ترجمه رسمی کنید و بهشون بدهید و بعد بگید که اصل مدرک رو زمانی که آماده بشه براشون می‌برید. دانشگاه‌ها بعضا تا یک سال هم ممکنه برای ارائه‌ی اصل مدرک به شما زمان بدهند.
    ببخشید این آخرین کارنامه یعنی چی؟ یعنی ترم آخرم که معدل کل هم داره (برای دانشگاه های سوئد) کافیه؟ که اگه اینجوری باشه خوب فقط پول یک ترم رو مجبورم بدم!
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO
    اگه نمره های شما روی یک کاغذ معمولی بدون هرگونه آرمی داده شده باید با منت خواهش از دارلترجمه بخواید که ترجمه کنه روی کاغذ سربرگ دار و با مهر خودش بدون تایید دادگستری البته. فکر نمی کنم وزارت علوم یه کاغذ بدون مهر وامضای دانشگاه رو تایید کنه
    وقتی از توی سایت دانشگاه پرینت می گیری خوب آرم هم داره! همین کافیه برای دارالترجمه؟ (برای دانشگاه های سوئد)
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    وقتی از توی سایت دانشگاه پرینت می گیری خوب آرم هم داره! همین کافیه برای دارالترجمه؟ (برای دانشگاه های سوئد)
    فقط آرم كه مهم نيست مسئله اصلي اينه كه با مهر و امضاء دانشگاه و بعد از اون هم با تائيد وزارت علوم باشه كه بتونيد ترجمه رسمي با مهر دادگستري و وزارت امور خارجه بگيريد.
    ريز نمرات يعني تمام نمراتي كه تا اينجا پاس كرديد و وارد كارنامه اصلي شده و مهر امضاي دانشگاه و وزارت علوم رو داره؛ اين ريز نمرات رو بايد بديد ترجمه.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

when some universities want the original transcript beside the the translation,what shall I do? ,take the copy and then sealed in our university is enough or not?

because I cant give the original to any of them.

Thanks in advance
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ApplyAbroad Veteran

من که دوباره از دانشگاه upm(مالزی) در مورد ریزنمرات سوال کردم گفتند میتونم از روی سایت پرینت بگیرم ریزنمرات رو و اونا مهمر و امضا میکنن و میذارن توی پاکت.
    میخواستم بدونم از این لحاظ که روی کاغذ مخصوص نیست( توی ایران دانشگاه ریزنمرات اصلی رو روی کاعذی که پشتش آرم دانشگاه بود بهم داده بود) اشکال نداره، و این مدلی آفیشیال و رسمی حساب میاد؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)