صفحه 4 از 190 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط alihkhm
    سلام
    مرسی از راهنمایی هاتون. من به یه مشکل برخوردم. دانشگاه بهم ریز نمره انگلیسی داد ولی وقتی میخواست بذاره تو پاکت روش همراه با مهر دانشگاه یه مهر بزرگ Unofficial زد. لطفا بگید این بدرد اونور می خوره یا باید برم مدرکمو بخرم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
    مهر و امضای registar داره؟

ممکنه به این مهر گیر بدن (مطمئن نیستم). شریف روی کارنامه نوشته فقط برای apply اعتبار دارد.
    هم چین چیزی روش نوشته یا نه؟
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

بستگی داره به کجا بخاین بفرستین
    بعضی از دانشگاه ها بری پذیرش اولیه زیاد سخت نمی گیرن و غیر رسمیشو قبول میکنن اما برای ثبت نام نهایی میخانش
    بعضی ها هم همینکه میبینن غیر رسمیه بررسیش نمیکنن!
    به دانشگاه مقصد م ی ل بزنین و مراحل اداری و پولیشو اینجا توضیح بدین
    خیلی هاشون گویا قبول میکنن و میگن با این مشکلات آشنایی دارن

رو تک درخت خونه مون<br />یه گرگدن نشسته بود<br />به دونه هاش جوجه می داد!<br />این کرگدن...<br />چه خسته بود!

Junior Member

یه مهر انگلیسی Graduate Studies دانشگاه رو داره + یه مهر Unofficial . پایینشم بعد از نوشتن اینکه طرف به دولت ایران بدهکاره و تعهد داره و بدون اجازه دولت نمیتونه بیاد درس بخونه, نوشته که:

NOT VALID FOR OFFICIAL PURPOSES WITHOUT SIGNATURE AND SEAL OF REGISTER

روی پاکتم مهر زدن و بعدشم چسب. چیز دیگه ای نداره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alihkhm
    یه مهر انگلیسی Graduate Studies دانشگاه رو داره + یه مهر Unofficial . پایینشم بعد از نوشتن اینکه طرف به دولت ایران بدهکاره و تعهد داره و بدون اجازه دولت نمیتونه بیاد درس بخونه, نوشته که:

NOT VALID FOR OFFICIAL PURPOSES WITHOUT SIGNATURE AND SEAL OF REGISTER

روی پاکتم مهر زدن و بعدشم چسب. چیز دیگه ای نداره.
    منم پارسال دانشگاهم همچين مهري رو زده بود. همه جاها قبول کردن و مشکلي نبود. البته ميتونين واسه دل خودتونم با دانشگاه تماس بگيرين و توضيح بدين. ولي معمولا قبول ميکنن.

ElK
    Guest

سلام
    اول از همه تشکر کنم از همه اونایی که اینجا دارن کمک می کنن به بقیه بدون اینکه چشمداشتی داشته باشن و جدا آرزوی موفقیت می کنم واسه همه جوونای ایرانی که دارن برای موفقیت تلاش می کنن.
    من به یه مشکلی برخوردم که امیدوارم اینجا یکی کمکم کنه. من دانشجوی سال آخر تو گروه پزشکی دانشگاه شهید بهشتی ام. برای ریز نمره هام دانشگاه فرستادشون به وزارت بهداشت ولی اونجا میگن من یا باید فارغ التحصیل بشم یا انصراف بدم و بعدشم هزینه تحصیل رایگان و تعهد طرح رو بدم تا ریز نمره هامو تایید کنن. خیلی جالبه نه؟ میخوام ببینم با این شرایط چیکار باید بکنم. من حتی حاضر شدم چک بذارم و ... اما هیچ جور راه نیومدن. آخرشم ریز نمره هامو برگردوندن به دانشگاه. خواهش میکنم یکی بهم بگه چی کار بایس بکنم؟ ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElK
    سلام
    اول از همه تشکر کنم از همه اونایی که اینجا دارن کمک می کنن به بقیه بدون اینکه چشمداشتی داشته باشن و جدا آرزوی موفقیت می کنم واسه همه جوونای ایرانی که دارن برای موفقیت تلاش می کنن.
    من به یه مشکلی برخوردم که امیدوارم اینجا یکی کمکم کنه. من دانشجوی سال آخر تو گروه پزشکی دانشگاه شهید بهشتی ام. برای ریز نمره هام دانشگاه فرستادشون به وزارت بهداشت ولی اونجا میگن من یا باید فارغ التحصیل بشم یا انصراف بدم و بعدشم هزینه تحصیل رایگان و تعهد طرح رو بدم تا ریز نمره هامو تایید کنن. خیلی جالبه نه؟ میخوام ببینم با این شرایط چیکار باید بکنم. من حتی حاضر شدم چک بذارم و ... اما هیچ جور راه نیومدن. آخرشم ریز نمره هامو برگردوندن به دانشگاه. خواهش میکنم یکی بهم بگه چی کار بایس بکنم؟ ممنونم.
    ببین تو میتونی نمره هات رو تا همین ترمی که هستی رو بگیری. نمیخواد کاملش رو بگیری. مثلا من الآن دانشجوام ولی ریز نمراتم رو تا ترم دوم نیمسال 87-86 گرفتم. بعد که فارغ شدی، میتونی کل نمره هات رو بگیری. برای گرفتن ریزنمرات کل، باید فارغ التحصیل باشی.

ps: من نه دانشجوی پزشکی ام و نه دانشجوی بهشتی. ممکنه اونجا این کار رو نکنن. من فقط تجربه ی خودمو گفتم.

ElK
    Guest

خوب من که جز نمراتم تا آخر ترم قبلو نمیتونم بگیرم. چون برای بعد از اون که هنوز نمره ای وجود نداره (اگه منظور شمارو درست فهمیده باشم). مشکل اینه که اینا هیچ چیز رسمی نمیدن. حتی یه مهر روی کارنامه ترمهای قبلیم که آموزش به همه میده نمیزنن. واقعا نمیدونم چی کار کنم. کسی هست که یه راهی به من نشون بده؟

ApplyAbroad Veteran

کاری که دانشگاه برای من کرد این بود که نمرات تا الانم را کپی گرفت، بعد روی همه زد کپی برابر اصل . بعد هم seal کرد برام و دادن بهم. البته این نوع ریز نمره فقط برای apply کردن بدردتون میخوره.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

سلام ، می خواستم بپرسم آیا در ریزنمراتی که می گیرید نمرات درسهای افتاده ، یا تقلب تشخیص داده شده (0.25) هم هست ؟
    و آیا برای پذیرش گرفتن دردسرساز میشه ؟ (کسی با این مسـله بخورد کرده ؟ )

ApplyAbroad Veteran

توی ریز نمرات تمام درسها هست دیگه. نمرات درسهای افتاده هم جزو واحدهای گرفته شده توسط شما حساب میشه. در مورد درس تقلب تشخیص داده شده من که تا حالا اصلا" همچین چیزی به گوشم نخورده!!
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)