صفحه 54 از 190 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

من می خواستم برای چندتا دانشگاه اقدام کنم.الان ریزنمرات که می خوان باید برم دانشگاه و یک ریزنمره بگیرم بعد بدم دارلترجمه برای اون دانشگاه هایی که می خوام ترجمه بشه و توی هرکدوم جدا قید بشه واسه کدوم دانشگاه هست؟یا باید واسه هر دانشگاه یدونه ریزنمره جدا از دانشکده بگیرم و ببرم هرکدوم رو جدا جدا بدم ترجمه کنن؟مرسی.
    تو مرحله اپلای باز هم باید بدیم دارالترجمه یا خودمون هم می تونیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidkiani نمایش پست ها
    من می خواستم برای چندتا دانشگاه اقدام کنم.الان ریزنمرات که می خوان باید برم دانشگاه و یک ریزنمره بگیرم بعد بدم دارلترجمه برای اون دانشگاه هایی که می خوام ترجمه بشه و توی هرکدوم جدا قید بشه واسه کدوم دانشگاه هست؟یا باید واسه هر دانشگاه یدونه ریزنمره جدا از دانشکده بگیرم و ببرم هرکدوم رو جدا جدا بدم ترجمه کنن؟مرسی.
    تو مرحله اپلای باز هم باید بدیم دارالترجمه یا خودمون هم می تونیم؟
    شما یک ریز نمره رسمی و قابل ترجمه از دانشگاهتون میگیرید و میدید دارالترجمه و به هر تعدادی که خواستید براتون ترجمه میکنن. نه اصلا توی ریز نمره قید نمیشه واسه کجا. اونها براتون ترجمه رسمی میکنند و شما با اونها اپلای میکنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

خب من هنوز فارغ التحصیل نشدم همین ریزنمره غیررسمی بگیرم واسه اپلای کفایت می کنه دیگه؟حالا بعد از پذیرش باید ریز نمره رسمی رو ارسال کنم براشون و ...درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

کاملا درسته ... معمولا برای اپلای شما یه گواهی موقت (ریزنمرات کارنامه - مدرک و ...) می گیرید و بعد از ترجمه کردن براشون می فرستید اما بعد از پذیرفته شدن معمولا اصل این مدارک رو از شما می خوان که باید براشون بفرستید

موفق باشید
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidkiani نمایش پست ها
    خب من هنوز فارغ التحصیل نشدم همین ریزنمره غیررسمی بگیرم واسه اپلای کفایت می کنه دیگه؟حالا بعد از پذیرش باید ریز نمره رسمی رو ارسال کنم براشون و ...درسته؟
    خوب شما نگفتید که فارغ التحصیل نشدید. شما میتونید تا وقتی فارغ التحصیل نشدید درخواست ریز نمره تا اون درسی که پاس کردید رو بکنید و کاملا اون رو ترجمه رسمی کنید. و یک نامه از دانشگاهتون که تا فلان تاریخ فارغ میشید. بعدا ریز نمرات کامل و لیسانس رو ارائه میدید. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من از دانشگاه لیسانسم ریز نمرات فارسی و انگلیسی غیر رسمی رو میتونم بگیرم. ولی از اونجایی که مدرکم رو هنوز آزاد نکردم رسمیش رو نمیتونم بگیرم
    حالا چندتا تا سوال دارم
    اول اینکه واسه دانشگاه هایی که کارنامه unofficial میخوان همینا رو میتونم آپلود کنم دیگه؟ مهری چیزی که نمیخواد؟

دوم اینکه برای دانشگاه هایی که official میخوان دیگه لازم نیست فارسیش رو بدم ترجمه کنن که؟ میتونم همون انگلیسش رو بدم برام مهر بزنن فقط؟ دارالترجمه ها این کار رو میکنن که فقط مهر بزنن؟ یا اینکه کلا باید خودشون ترجمه کنن؟

یه سوال هم راجع به کارنامه فوق لیسانسم دارم
    از اونجایی که هنوز فارغ التحصیل نشدم آیا لازمه مدرکی بگیرم که نشون بده تا پایان سال فارغ التحصیل میشم؟ یا اینکه همین کارنامه تا الان رو بفرستم کافیه؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط sadi28 نمایش پست ها
    من از دانشگاه لیسانسم ریز نمرات فارسی و انگلیسی غیر رسمی رو میتونم بگیرم. ولی از اونجایی که مدرکم رو هنوز آزاد نکردم رسمیش رو نمیتونم بگیرم
    حالا چندتا تا سوال دارم
    اول اینکه واسه دانشگاه هایی که کارنامه unofficial میخوان همینا رو میتونم آپلود کنم دیگه؟ مهری چیزی که نمیخواد؟

دوم اینکه برای دانشگاه هایی که official میخوان دیگه لازم نیست فارسیش رو بدم ترجمه کنن که؟ میتونم همون انگلیسش رو بدم برام مهر بزنن فقط؟ دارالترجمه ها این کار رو میکنن که فقط مهر بزنن؟ یا اینکه کلا باید خودشون ترجمه کنن؟

یه سوال هم راجع به کارنامه فوق لیسانسم دارم
    از اونجایی که هنوز فارغ التحصیل نشدم آیا لازمه مدرکی بگیرم که نشون بده تا پایان سال فارغ التحصیل میشم؟ یا اینکه همین کارنامه تا الان رو بفرستم کافیه؟
    سلام

بلی همین رو آپلود کنین کافیه
    متاسفانه دارالترجمه ها احتمال زیاد این کار رو نمیکنن
    نه لازم نیست مدرک خاصی بگیرید
    من پاسخ سوالاتون رو به ترتیب دادم
    موفق باشید
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Eng, BTU Cottbus

سلام
    دوستان امروز مدیر آموزشمون گفت حتی اگه نمراتتو بخری هم تا وقتی مشکل سربازی داری ما ریز نمراتتو نمی دیم؟می خواستم بپرسم آیا همچین قانونی تو دانشگاههای دیگه هم هست چون دانشگاه ما جدیدالتاسیسه بعضی وقتا چرت می گن.یه سوال دیگه:
    دارالترجمه ها ریز نمراتی رو که مهر دانشگاه رو داشته باشه ولی روش قید شده باشه که ارزش قانونی ندارد و صرفا جهت اطلاع است رو ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خارجه می کنند؟؟من ترم بعد فارغ التحصیل می شم و ریز نمراتمو تا اینجا به فارسی با شرایطی که گفتم گرفتم.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط victorwam نمایش پست ها
    سلام
    دوستان امروز مدیر آموزشمون گفت حتی اگه نمراتتو بخری هم تا وقتی مشکل سربازی داری ما ریز نمراتتو نمی دیم؟می خواستم بپرسم آیا همچین قانونی تو دانشگاههای دیگه هم هست چون دانشگاه ما جدیدالتاسیسه بعضی وقتا چرت می گن.یه سوال دیگه:
    دارالترجمه ها ریز نمراتی رو که مهر دانشگاه رو داشته باشه ولی روش قید شده باشه که ارزش قانونی ندارد و صرفا جهت اطلاع است رو ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خارجه می کنند؟؟من ترم بعد فارغ التحصیل می شم و ریز نمراتمو تا اینجا به فارسی با شرایطی که گفتم گرفتم.
    مطئن باش اینبارم چرت گفته! اصلا یعنی چی بری بخری بعد ندن؟!!! نه ترجمه نمیکنن با این شرایط. برو بگو زنگ بزنه وزارت علوم با خانم محمدی صحبت کنه بپرسه یا اگر زحمتشون نمیشه بخش نامه هاشون رو از کمداشون دربیارن نگاه کنن! ریز نمرات رو باید بدن ولی مدرک میره تا کارت پایان/معافیت ببری براشون.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام احمد جان
    سوالی بود ممنون میشم کمکم کنی:
    من الان مدیر آموزشمون گفته بهت ریزنمره رسمی نمیدیم ولی اگه بخای زیر پرینت غیر رسمی امضا و مهر دانشگاه رو میزنیم و همچنین هر متنی که بگه من تا سال دیگه فارغ التحصیل میشم رو مهر میزنن.
    الان این ریز نمره رو میتونم ببرم وزارت علوم و بعدش دارالترجمه و مهر دادگستری و.....
    یه راه حلی بهم پیشنهاد میدی؟
    برای آمریکا میخام.ارشد
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)