صفحه 62 از 190 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member

Post پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

من دانشجوی پی اچ دی در دانشگاه چمران اهواز هستم که برای پی اچ دی در CCNY اپلای کردم. حالا ادمیشن آفیس از من official phd transcript خواسته. من براشون توضیح دادم که طبق قوانین من نمی تونم قبل از فارغ التحصیلی ریزنمرات رسمی بگیرم. اما اونا خواستن که به نحوی اونها رو در مورد ریزنمراتم convince کنم. ددلاین 31 دسامبر بوده. کسی میتونه توی این فرصت کم منو راهنمایی کنه؟ واقعا به بن بست خوردم

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

با سلام
    شما میتونید ریزنمره غیر رسمی بگیرید که در اون قید شده که این ریز نمرات صرفا جهت پروسه اپلای میباشد به عبارتی Unofficial transcripts که توی اون مینویسن
    The unofficial transcripts enclosed have been issued only for APPLICATION PURPOSE......
    باز هم منتظر نظر صاحب نظران باشید
    موفق باشید
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    دانشگاه ازادی ها نیازی به برگه سبز و ... برای ریز نمرات ندارن. ریز نمرات رو که باید سریع بهتون بدن!!!! طول کشیدن نداره! ولی معمولا فقط یه نسخه برای دانشجو صادر میکنن. مدرک موقتت هم اگر ننوشته "ارزش ترجمه ندارد" خیلی راحت میتونی ببری ترجمه کنی و اپلای کنی!
    کلا کار شما اصلا به سربازی ربطی نداره چون در طول تحصیل هزینه پرداخت کردین
    دوست عزیز
    سخت در اشتباهی
    خوب گوش کن
    من برگه سبز اعزام 1 آبان دارم
    باهاش درخواست دانشنامه و ریزنمرات دادم
    بعد اعزام رو لغو کردم دارم معافی پزشکی می گیرم
    حالا که ریزنمرات آماده شده دانشگاه نمیده
    می گه تاریخ برگ سبزت گذشته
    اگر سربازی برو گواهی اشتغال سربازی بیار!!!

حالا اگر من اشتباه می کنم... لطفاً بگو چی کار کنم که بد کارم گیره

Senior Member ahmadlove آواتار ها

تا حالا اینجوری بود. دوتا از دوستای خود من بعد از اتمام تحصیلات ریز نمراتشون رو گرفتن. دلیل اینکه ریز نمرات رو دانشگاها نمیدن به دلیل اینه که میگن چون تحصیلات رایگان داشتین باید به جاش خدمت وظیفه و کاری بدین به مملکت بعد بیاین بگیرین. داشجوی شبانه و ازاد چون هزینه رو در طول تحصیل پرداخت کرده میتونه ریز نمرات رو بگیره. برای گرفتن اصل مدرک حتما باید کارت پایان/معافیت خدمت داشته باشید ولی ریز نمرات ربطی به سربازی و برگه سبز و ... نداره. فقط میتونین با برگ سبز مدرک موقت بگیرین که شما گرفتین. چند ماه پیش این پروسه رو طی کردم.
    حالا نمیدونم من در اشتباهم یا دانشگاه شما! مثل خیلی از دانشگاهای دیگه این مملکت که از هیچی خبر ندارن. اگر من دارم به دلیل کمبود احتمالی اطلاعات اشتباه میکنم از دوستان دیگه میخوام تصحیح کنن تا شما زودتر کارت راه بیفته. اگر دانشگاهت داره اشتباه میکنه باید به سازمان مرکزی مراجعه کنی.
    در ضمن شما خیلی بد صحبت میکنی !
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

تا حالا اینجوری بود. دوتا از دوستای خود من بعد از اتمام تحصیلات ریز نمراتشون رو گرفتن. دلیل اینکه ریز نمرات رو دانشگاها نمیدن به دلیل اینه که میگن چون تحصیلات رایگان داشتین باید به جاش خدمت وظیفه و کاری بدین به مملکت بعد بیاین بگیرین. داشجوی شبانه و ازاد چون هزینه رو در طول تحصیل پرداخت کرده میتونه ریز نمرات رو بگیره. برای گرفتن اصل مدرک حتما باید کارت پایان/معافیت خدمت داشته باشید ولی ریز نمرات ربطی به سربازی و برگه سبز و ... نداره. فقط میتونین با برگ سبز مدرک موقت بگیرین که شما گرفتین. چند ماه پیش این پروسه رو طی کردم.
    حالا نمیدونم من در اشتباهم یا دانشگاه شما! مثل خیلی از دانشگاهای دیگه این مملکت که از هیچی خبر ندارن. اگر من دارم به دلیل کمبود احتمالی اطلاعات اشتباه میکنم از دوستان دیگه میخوام تصحیح کنن تا شما زودتر کارت راه بیفته. اگر دانشگاهت داره اشتباه میکنه باید به سازمان مرکزی مراجعه کنی.
    باور کن هر کاری کردم نمی دن می گن صادر کردیم آمادست
    اما چون تاریخ برگ سبزت گذشته نمی دیم
    مدرک و دانشنامه رو اصلاً نمی خواهم
    فقط ریز نمره می خوام
    میرم دنبالش

Junior Member

سایت دانشگاه:
    مدارك مورد نياز جهت صدور ريز نمرات :

1- كپي و اصل فيش به حساب سيبا 0104460446004 بانك ملي به مبلغ 5500 تومان

2- درخواست ريز نمره با تاييد معاونت دانشجويي

3-فتوكپي مدرك تحصيلي (دانشنامه تحصيلي )

متقاضيان ريز نمرات دو دسته اند:

1- مشمول هستند يعني برادراني كه كارت پايان خدمت ندارند و چون مدرك تحصيلي براي آنان صادر نگرديده ريز نمرات صادر نمي شود مگر اينكه از اداره يا سازماني نامه رسمي كتبي ارائه نمايند.

2- كسانيكه كارت پايان خدمت دارند و دانشنامه تحصيلي آنان صادر گرديده است و پس از صدور دانشنامه (اصل مدرك ) مي توانند براي ريز نمرات اقدام نمايند.

Senior Member nima_AA آواتار ها

ریز نمره کاردانی دانشگاه ازاد

من اصل مدرک کارشناسی رو گرفتم همینطور کاردانی پایان خدمتم دارم........واحد من گفته ریز نمره نمیدم...این کارشون قانونیه؟.....به استناد چه قانونی ازشون بگیرم ریز نمراتمو؟
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

سلام دوستان

من ترم ۷ هستم و برای پروسه پذیرش نیاز به ریز نمرات دارم یا حداقل گواهی اشتغال به تحصیل قابل ترجمه که دانشگاه بهم این ها را نمی‌ده .من چه کار کنم ؟ کسی قوانین وزارت علوم را داره که من ببرم دانشگاه بشون استناد بمکنم؟ تا اون جا که فهمیدم حتی غیر رسمی هم نمی‌دن.

ممنون
    ویرایش توسط snima : January 15th, 2012 در ساعت 05:17 PM

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ترم ۷ هستم و برای پروسه پذیرش نیاز به ریز نمرات دارم یا حداقل گواهی اشتغال به تحصیل قابل ترجمه که دانشگاه بهم این ها را نمی‌ده .من چه کار کنم ؟ کسی قوانین وزارت علوم را داره که من ببرم دانشگاه بشون استناد بمکنم؟ تا اون جا که فهمیدم حتی غیر رسمی هم نمی‌دن.

ممنون
    اگر دولتی روزانه هستی باید هزینه تحصیلات رایگان رو بدی و بعدش ریزنمرات تا حالا هرچی خوندی رو میتونی بگیری. اگر شبانه و ازاد هستی میتونی هروقت خواستی ریز نمراتت رو بگیری. مدرک باید کارت خدمت رو داشته باشی. گواهی اشتغال به تحصیل هم باید بهت بدن فقط برای ترجمه دیگه تایید دادگستری و وزارت رو نمیتونی بگیری فقط مهر مترجم میخوره روش.
    خودشون تمام بخش نامه رو دارن . فقط باید مصر باشی!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

من که هنوز درسام کامل نشدن می‌تونم پول این هایی را که گذروندم بدم و ریز نمرات شون را بگیرم ؟
    ویرایش توسط snima : January 17th, 2012 در ساعت 01:26 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)