صفحه 63 از 190 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ترم ۷ هستم و برای پروسه پذیرش نیاز به ریز نمرات دارم یا حداقل گواهی اشتغال به تحصیل قابل ترجمه که دانشگاه بهم این ها را نمی‌ده .من چه کار کنم ؟ کسی قوانین وزارت علوم را داره که من ببرم دانشگاه بشون استناد بمکنم؟ تا اون جا که فهمیدم حتی غیر رسمی هم نمی‌دن.

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    اگر دولتی روزانه هستی باید هزینه تحصیلات رایگان رو بدی و بعدش ریزنمرات تا حالا هرچی خوندی رو میتونی بگیری. اگر شبانه و ازاد هستی میتونی هروقت خواستی ریز نمراتت رو بگیری. مدرک باید کارت خدمت رو داشته باشی. گواهی اشتغال به تحصیل هم باید بهت بدن فقط برای ترجمه دیگه تایید دادگستری و وزارت رو نمیتونی بگیری فقط مهر مترجم میخوره روش.
    خودشون تمام بخش نامه رو دارن . فقط باید مصر باشی!
    درود
    دوستان یه چیزی تو سایت نشا دیدم دال بر انتقال تعهد خدمت دوستانی که میخوان ادامه تحصل در خارح بدن به بعد ار اتمام تخثیلشون. تصور من این هست که یه پروسه ای براش در نظر گرفتن ولی هنوز اعلام نشده یا همچین چیزی. چون در واقع با دادن پول تعهد رو میخرید!خرید تعهد دیگه همچیتن امکانیو بی معنی مبکنه چون تا نخرید ریزنمره نمیدن تا ندن پذیرش نمیشه گرفت!
    رفرنس : سایت نشا ماده دو بند 3!
    پیشنهاد : تماس بگیرید وزارت!-ایمیل نزنید مثل بنده تشریف میبرید سرکار!زنگ بزنید یا اگه تهرانید مراجه کتید-
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    دوستان یه چیزی تو سایت نشا دیدم دال بر انتقال تعهد خدمت دوستانی که میخوان ادامه تحصل در خارح بدن به بعد ار اتمام تخثیلشون. تصور من این هست که یه پروسه ای براش در نظر گرفتن ولی هنوز اعلام نشده یا همچین چیزی. چون در واقع با دادن پول تعهد رو میخرید!خرید تعهد دیگه همچیتن امکانیو بی معنی مبکنه چون تا نخرید ریزنمره نمیدن تا ندن پذیرش نمیشه گرفت!
    رفرنس : سایت نشا ماده دو بند 3!
    پیشنهاد : تماس بگیرید وزارت!-ایمیل نزنید مثل بنده تشریف میبرید سرکار!زنگ بزنید یا اگه تهرانید مراجه کتید-
    تبصر3: متقاضيان استفاده از بند دو تسهيلات مزبور بايد معادل پنجاه ميليون ريال وثيقه ملكي يا تضمين معتبر به عنوان ضمانت ( ايفاي تعهدات مربوط به استفاده از تحصيل رايگان پس از پايان تحصيلات « نزد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري » بسپارند.

یعنی میتونیم 5میلیون گرو بذاریم و دیگه پول آزاد کردن مدرکو ندیم؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    تبصر3: متقاضيان استفاده از بند دو تسهيلات مزبور بايد معادل پنجاه ميليون ريال وثيقه ملكي يا تضمين معتبر به عنوان ضمانت ( ايفاي تعهدات مربوط به استفاده از تحصيل رايگان پس از پايان تحصيلات « نزد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري » بسپارند.

یعنی میتونیم 5میلیون گرو بذاریم و دیگه پول آزاد کردن مدرکو ندیم؟
    برادر دقت نفرمودی بند دو!بند دو مال نظام وظیفست!برا بند مورد نظر ما =بند 3=تبصره نزده!گنگ هست!ولی ممکنه موقتی هم باشخ در هر صورت فعلن هستش حتکا با پیگیری میشه ازش استفاده کرد!
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee نمایش پست ها
    من دانشجوی پی اچ دی در دانشگاه چمران اهواز هستم که برای پی اچ دی در CCNY اپلای کردم. حالا ادمیشن آفیس از من official phd transcript خواسته. من براشون توضیح دادم که طبق قوانین من نمی تونم قبل از فارغ التحصیلی ریزنمرات رسمی بگیرم. اما اونا خواستن که به نحوی اونها رو در مورد ریزنمراتم convince کنم. ددلاین 31 دسامبر بوده. کسی میتونه توی این فرصت کم منو راهنمایی کنه؟ واقعا به بن بست خوردم
    درود
    از خانم بهزاد توی آموزش و یا آقای سجودی تو ساختمون مرکزی بپرسید اگه بشه جتما سجودی کارتون رو رامیندازه یه آدم درست تو ساختمون مرکزی باشه خودشه!ممکنه یه قانونی تبصرخ ای چیزی بدونه!از این حرکتا زیاد میزنه
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس روزانه بودم و ارشد شبانه. کلا 5 میلیون بدهکارم به صندوق رفاه. میشه کاری کرد این پول رو بعد گرفتن دکترا از خارج از کشور پرداخت کرد؟
    شنیدم تسهیلاتی رو براش گذاشتن. کسی خبر داره؟ من نشا رو نگاه کردم درست مشخص نکرده برای چه کسانی هست.
    هر دوتای دانشنامه های من الان صادر شده و لای پرونده منه!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس روزانه بودم و ارشد شبانه. کلا 5 میلیون بدهکارم به صندوق رفاه. میشه کاری کرد این پول رو بعد گرفتن دکترا از خارج از کشور پرداخت کرد؟
    شنیدم تسهیلاتی رو براش گذاشتن. کسی خبر داره؟ من نشا رو نگاه کردم درست مشخص نکرده برای چه کسانی هست.
    هر دوتای دانشنامه های من الان صادر شده و لای پرونده منه!!!
    کسی جواب ما رو نداد که؟!!! از یکی از دوستانم یه چیزی شنیدم. اینکه اگه کسی تعهدنامه یا ضمانتنامه بانکی از طرف یک کارمند دولت بیاره که طرف تعهد بده تا 5 سال دیگه ما پول دانشگاه را میدیم مدرک آزاد میشه.
    چقدر این مطلب صحت داره؟

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    کسی جواب ما رو نداد که؟!!! از یکی از دوستانم یه چیزی شنیدم. اینکه اگه کسی تعهدنامه یا ضمانتنامه بانکی از طرف یک کارمند دولت بیاره که طرف تعهد بده تا 5 سال دیگه ما پول دانشگاه را میدیم مدرک آزاد میشه.
    چقدر این مطلب صحت داره؟
    والا دوست عزیز من اطلاع دقیق ندارم نشا گقته میدیم لابد میدن این امکانو. شما یه تماسی سعی کن با خود وزارت بگیری یا تو موضوع ارز دانشجویی ببین از کسایی که رفتن وزارت کسی اطلاعاتی داره که بتونه کمکتون کنه؟!البته برای ارشدتون که در هر صورت تعهدی ندارید.بدهکاری البته منظورتون همون هزینه تخصیل رایگان هست یا وامی چیزی منظورتونه؟!چون اگه وام باشه من که از دانشگاه پرسیدم گفتن وزارت گفته تا صفر نکنید ریز نمره بی ریز نمره!-البته به شخصه اعتماد به حرفش ندرام زیاد-
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

دوستان نمیدونم سوالم مربوط به این بخش میشه یا نه؟! ولی ممنون میشم اگه بشه راهنماییم کنید. من transcript آن آفیشال به علاوه یه گواهی اشتغال به تحصیل ترجمه شده مهر خورده آفیشال دارم میفرستم و این نامه رو دارم میذارم تو پاکت همراهشون، به نظرتون خوبه؟ لازمه؟ کافیه؟ اضافه نیست؟ ممنون

To whom it may concern
    In this envelop there are a transcript of my M.Sc. program and a sealed and signed official certificate by .... University to certify that my last status is "Engaged in Studying" and I do not have access to the official transcript before completing the M.Sc. program. This certificate is provided as evidence to indicate my statues officially and ensure the Concordia to look at my current transcript and to assess it as an official document. In this transcript the grades of thesis and seminar courses are not taken into account in GPA yet. The official transcript definitely will be send as soon as the M.Sc. program is completed.
    Regards,

سلام
    برای اینکه مدرکمون رو نخریم و اپلای کنیم باید از سیستم نشا ی وزارت علوم استفاده کنیم. برای استفاده از این سیستم باید حتمن پذیرش بگیریم تا موافقت کنن که هزینه ی تحصیل رایگان رو پرداخت نکنیم اما از طرفی برای گرفتن پذیرش ظاهرن باید ریز نمرات رو داشته باشیم که باز ظاهرن برای گرفتنش باید مدرک ازاد بشه !!!
    دوستان این که یه پارادوکس میشه؟ درسته یا نه؟
    راه حل برای گرفتن ریز نمرات بدون خرید مدرک چیه؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    برای اینکه مدرکمون رو نخریم و اپلای کنیم باید از سیستم نشا ی وزارت علوم استفاده کنیم. برای استفاده از این سیستم باید حتمن پذیرش بگیریم تا موافقت کنن که هزینه ی تحصیل رایگان رو پرداخت نکنیم اما از طرفی برای گرفتن پذیرش ظاهرن باید ریز نمرات رو داشته باشیم که باز ظاهرن برای گرفتنش باید مدرک ازاد بشه !!!
    دوستان این که یه پارادوکس میشه؟ درسته یا نه؟
    راه حل برای گرفتن ریز نمرات بدون خرید مدرک چیه؟
    این سوال خیلی وقت پیش برای منم پیش اومد...
    هیچ راهی نیست! باید هزینه تحصیل رایگان رو بپردازی! خیلی ها البته میگن اینکارو بکن و اون کارو بکن! اما باید بخری! بعضی ها میگن بعضی از دانشگاها با مدارک ان افیشل هم پذیرش میدن! ما که ندیدیم...
    هزینه تحصیل رایگان رو میدی و ریزنمرات رو تحویل میدن همون روز. اما اصل مدرک میمونه وقتی کارت پایان خدمت ببری براشون. اما اگر با همون ریز نمرات پذیرش بگیری میتونی با نامه پذیرش بری و مدرک رو هم بگیری!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)