صفحه 64 از 190 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    این سوال خیلی وقت پیش برای منم پیش اومد...
    هیچ راهی نیست! باید هزینه تحصیل رایگان رو بپردازی! خیلی ها البته میگن اینکارو بکن و اون کارو بکن! اما باید بخری! بعضی ها میگن بعضی از دانشگاها با مدارک ان افیشل هم پذیرش میدن! ما که ندیدیم...
    هزینه تحصیل رایگان رو میدی و ریزنمرات رو تحویل میدن همون روز. اما اصل مدرک میمونه وقتی کارت پایان خدمت ببری براشون. اما اگر با همون ریز نمرات پذیرش بگیری میتونی با نامه پذیرش بری و مدرک رو هم بگیری!
    پس اونوقت فلسفه ی وجود سیستم نشا چی هست؟ اخه همه که نمی تونن این همه پول پرداخت کنن. من که ورودی ارشد 89 فیزیک هستم باید 7 میلیون و 280 هزار تومن بدم.
    کس دیگه ای نظری نداره؟

سلام دوستان من نمیدونم جای دقیق سوالم کجاس
    اما سوالم اینه:
    من همه واحدای کارشناسیمو پاس کردم و فرم تسویه حسابم امروز با کارتم تحویل دادم به دانشگاه ! و گفتن چون سربازی نرفتی هفته دیگه یه مدرک فقط بهت میدیم ک لغو معافی ؟!
    من تو این 6 ماه ک فرصت دارم میخوام واسه چند کشور اقدام کنم ؟! ولی موندم چه مدرکی از دانشگاه باید بگیرم واسه اینکه برای ارشد اقدام کنم؟! من دانشنامه کاردانی و ریزنمراتمو دارم ! اما چون برای ارشد اقدام میخوام بکنم سوالم درمورد مدرک کارشناسیمه ؟! کسی اگه وضعیت مشابه منو داشته یا اطلاعی داره راهنماییم کنه؟ لطفا

Junior Member

سلام
    از من ریز نمرهی تایید شده و گواهی آن رو خواستن. درسم یک ترم مونده تا همین جا هر چی واحد پاس کردم ریز نمره بگیرم ببرم ترجمه؟ وزارت علوم هم لازمه ببرم ؟ گواهی آن چیه؟

گواهی تحصیلی در ترم جاری و ریزنمرات را باید به تایید وزارت علوم برسانید تا قابل ترجمه رسمی و مهر زدن دادگستری و وزارت خارجه شود.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    كسي ميدونه هزينه تقريبي آزاد كردن مدرك ليسانس چقدر هست؟من سال 86 فارغ التحصيل شدم و الان تقريبا 1 سال سابقه كار در شركت دولتي دارم البته سربازي هم رفتم
    دانشگاه تهران
    خوب این مدتی که رفتید سربازی + مدت زمانی که اشتغال داشتید، از مدت تعهد خدمت شما کم میشه، بقیه اش رو هم حساب می کنند طبق فایلی که در زیر میتونید پیداش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط far_lost نمایش پست ها

3-ریز نمرات رو دانشگاه آزاد مجانی بهم میده؟آخه شنیدم یه پولی باید پرداخت کنم؟

دانشگاه آزاد مگه میشه واسه کاری پول نگیره از ملت؟! به ازای هر سری ریز نمراتی که برات صادر می کنند، اگه اشتباه نکنم حدود 10 هزار تومان می گیرند....البته اگه الان تورم و... بهش نخورده باشه!
    اینکه گفتم برای ابتدای سال 90 (تا شهریور) بود

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دانشگاه آزاد مگه میشه واسه کاری پول نگیره از ملت؟! به ازای هر سری ریز نمراتی که برات صادر می کنند، اگه اشتباه نکنم حدود 10 هزار تومان می گیرند....البته اگه الان تورم و... بهش نخورده باشه!
    اینکه گفتم برای ابتدای سال 90 (تا شهریور) بود
    دوست عزیز من نمی دونم شما از کجا این مطلب را با این اطمینان می فرمایید!
    من و کلیه دوستام 4000 تومان دادیم برای ریز نمرات لیسانس و ریختیم به شماره حساب زبرجد تهران! سال 1388
    برای فوق لیسانس هم آزاد مشهد گفت هر چقدر ریز نمره می خواهید کافی است که فقط یکبار 2500 تومان بریزید به حسال زبرجد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی دوستان ... قسمت اول سوالم این بود که از کدوم قسمت دانشگاه تهران بایدبرم ریز نمره لاتین بگیرم ؟؟!!
    خوب جدیدن (در حد یکی - دو ماهه) باید درخواست ریز نمرات لاتین رو توی سامانه آموزشی دانشگاه تهران ثبت کنید...
    http://srm.ut.ac.ir/login.php
    در این سامانه با شماره دانشجویی و کد ملی که دارید وارد می شوید، برای بقیه مراحل هم میتونید به راهنمای همون سایت مراجعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    راستی این موارد رو فراموش نکنید تا وارد کنید:
    1- آپلود فرم درخواست کارنامه لاتین (رسمی/غیر رسمی)
    2-آدرس محل سکونت (چون دیگه نمیدن دست دانشجو)
    3-از همه مهمتر!!!! آپلود فیش پرداختی!!! 5000 تومان برای غیررسمی - 10000 تومان برای نسخه اول رسمی و 5000 تومان هر نسخه رسمی اضافی...

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    دوست عزیز من نمی دونم شما از کجا این مطلب را با این اطمینان می فرمایید!
    من و کلیه دوستام 4000 تومان دادیم برای ریز نمرات لیسانس و ریختیم به شماره حساب زبرجد تهران! سال 1388
    برای فوق لیسانس هم آزاد مشهد گفت هر چقدر ریز نمره می خواهید کافی است که فقط یکبار 2500 تومان بریزید به حسال زبرجد!
    دوست عزیزم، همسر من فوق لیسانسش رو از دانشگاه آزاد کرج گرفتن...از ایشون 10000 تومان گرفتن...ولی 2 تا ریز نمره قابل ترجمه و با مهر دانشگاه دادند...پس من در محاسبه اشتباه کردم واسه هر کدوم 5000 تومان گرفتن (شهریور 90)

و چون دوباره درخواست ریزنمره دادند، گفتن دوباره باید 5000 تومان بریزید به حساب دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)