صفحه 67 از 190 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

برای کلمه های زیر ترجمه صحیح چیه؟
    نوع درس
    عمومی
    پایه
    تخصصی
    اختیاری
    به این فروم مراجعه کنید
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member louna آواتار ها

ببخشید اگه این مطلبی که میگم تکراریه، اما میخواستم مطمئن بشم.
    این طور که فهمیدم برای اپلای فقط ریز نمره رسمی لازمه و نمی خواهد مدرک آزاد کنیم، بعد وقتی پذیرش گرفتیم و رفتیم خارج! واسه ثبت نام توی دانشگاه، مدرک اصلی نیازه که باید آزادش کنیم.
    درست فهمیدم آیا؟؟

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط louna نمایش پست ها
    ببخشید اگه این مطلبی که میگم تکراریه، اما میخواستم مطمئن بشم.
    این طور که فهمیدم برای اپلای فقط ریز نمره رسمی لازمه و نمی خواهد مدرک آزاد کنیم، بعد وقتی پذیرش گرفتیم و رفتیم خارج! واسه ثبت نام توی دانشگاه، مدرک اصلی نیازه که باید آزادش کنیم.
    درست فهمیدم آیا؟؟
    تا حدی همینجوره که می فرمایید ولی بستگی به دانشگاه داره. اکثر دانشگاه ها ریزنمره رسمی رو برای اپلای کافی میدونن . این دانشگاه ها بعد از اینکه به شما پذیرش دادن ممکنه ازتون بخوان قبل از ارسال مدارکی مثل I20 مدرک دانشنامه رو هم براشون بفرستید یا اینکه همونجوری که گفتید برای ثبت نام همراه خودتون ببرید . ولی تک و توک هستن دانشگاه هایی که من خودمم باهاشون برخورد داشتم، حتی برای همون مرحله اپلای هم ریزنمرات رسمی هم ترجمه دانشنامه رو نیاز دارن.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

من برای دکترا میخام اقدام کنم. من که هتوز دفاع نکردم نه دانشنامه دارم و نه ریزنمره.
    دانشگاه الان به من ریز نمره قابل ترجمه نمیده. من چه ریزنمره ای باید بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    من برای دکترا میخام اقدام کنم. من که هتوز دفاع نکردم نه دانشنامه دارم و نه ریزنمره.
    دانشگاه الان به من ریز نمره قابل ترجمه نمیده. من چه ریزنمره ای باید بفرستم؟
    منم قبل از فارغ التحصیلی ریز نمراتمو ترجمه کردم. دانشگاه الان به شما ریز نمره نمی ده ولی خودتون می تونید از سایتتون بگیرید و بدید ترجمه ی غیر رسمی کنند و همین رو برای دانشگاه ها بفرستید.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    منم قبل از فارغ التحصیلی ریز نمراتمو ترجمه کردم. دانشگاه الان به شما ریز نمره نمی ده ولی خودتون می تونید از سایتتون بگیرید و بدید ترجمه ی غیر رسمی کنند و همین رو برای دانشگاه ها بفرستید.
    اون ریزنمره ی غیر رسمی که دانشگاه به من می ده یا می تونم از توی سایت بگیرم روش نوشته غیر قابل ترجمه. چی کارش باید بکنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    اون ریزنمره ی غیر رسمی که دانشگاه به من می ده یا می تونم از توی سایت بگیرم روش نوشته غیر قابل ترجمه. چی کارش باید بکنم؟
    درمورد کارشناسی ارشد نمی دونم ولی واسه کارشناسی دانشگاهها حتی قبل از فارغ التحصیلی واسه اپلای میدن، درخواست کنید که واسه اپلای لازم دارید حتما باهاتون راه میان!
    ولی اگر در سایت نوشته غیر قابل ترجمه مسلما با پرینتش و بردنش به دارالترجمه نتیجه ای نخواهید گرفت. فقط از آموزش دانشگاه اصرار کنید که بدن.

Senior Member

دوستان یک سوالی برام پیش اومده،
    توی ریزنمرات دوران کارشناسی، کارآموزی که گذروندیم مگه نباید ذکر بشه؟
    من الان که نگاه میکنم می بینم توی ریزنمراتم اثری از کارآموزی نیست! این طبیعیه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست جواب بده؟
    اگر کارآموزی رو تابستان سال سوم گذراندید در دروس ترم 7 ذکر میشه. درس 2 واحدی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini_m نمایش پست ها
    اگر کارآموزی رو تابستان سال سوم گذراندید در دروس ترم 7 ذکر میشه. درس 2 واحدی
    مرسی که توجه کردین
    من در تابستون بعد از فارغ التحصیلیم گذروندمش ولی الان که ریزنمرات رو می بینم اسمی ازش نیست! میدونم ۲ واحدیه ولی نمره داشته؟ چون یادم رفته.
    میگید اشتباهی شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)