صفحه 69 از 190 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline نمایش پست ها
    من اینجا مراحل گرفتن ریزنمرات از دانشگاه خودم(دانشگاه شیراز)و نحوه ی تائیدش رو گذاشتم. امیدوارم اگر کسی اینجا دانشگاه شیراز این مراحل به دردش بخوره:

http://egoft.com/index.php?topic=403.msg2625#msg2625
    من نتونستم لینک رو باز کنم. امکان داره توضیحات بیشتری بدین؟

سلام کسی هست که جدیدا ریز نمراتشو(لاتین) از دانشگاه فردوسی گرفته باشه؟ البته فارغ التحصیل باشه- مراحلش چیه؟ گواهی موقت لازمه؟ (مال من دست دانشگاه فعلیمه ) چقد ظول می کشه تا ریز نمرات و بگیریم و دانشنامه راستی دانشنامه لاتین هم میدن؟ مرسی

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6464 نمایش پست ها
    سلام
    دانشچوی ارشدم و الان ریز نمرات لیسانسم را می خواهم...لیسانس توی دانشگاه آزاد بودم. میگن باید گواهی موقت را ببرم تا بهم ریز نمرات را بدهند، ولی من پایان خدمت ندارم و الان هم ترم 6 ارشدم.
    چه جوری میشه ریز نمراتو گرفت برای ترجمه، منظورم ریز نمرات لیسانسمه...مرسی از دوستان که کمک می کنند.
    ریزنمرات لیسانس دانشگاه ازاد به هیچ مدرکی احتیاج نداره. باید بهتون بدن. مدرک موقت چیو میخوان؟
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

من ریز نمرات فارسی از دانشکده دارم (ارشد ) که مهر دانشکده و دانشگاه هم خورده همین بدم ترجمه خوبه؟
    دادگستری و وزارت علوم و وزارت خارجه هم مهر می زنه یعنی؟
    ولی واسه لیسانس ریز نمرات غیر رسمی از دانشگاه دارم (دانشگاه پیام نور) راهنمایی کنید. ممنونم.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان هر چقدر گشتم تاپیکی پیدا نکردم که این سوالم مستقلا به اون ربط داشته باشه. خواهش میکنم ازتون لطف کنین و جوابم رو بدین. من دانشجوی ترم دوم روزانه ارشد هستم. میخوام از طریق سامانه نشا تعهد آموزش رایگانم رو واسه دکترا پنج سال به تعویق بندازم. برای ثبت نام تو نشا پذیرش لازمه. و برای پذیرش حداقل ریز نمرات غیر رسمی ترجمه شده. چطوری میتونم این ریز نمرات غیر رسمی رو واسه اپلای بگیرم؟

Junior Member

درود دوستان,
    من در دانشگاه سراسری مقطع کاردانی ترم آخر مشغول تحصیل هستم, برای پذیرش به یه ریزنمراتی احتیاج دارم اما به من میگن برای تهیه ریزنمرات باید وضعیت خودتو با دانشکده مشخص کنی (انصراف, فارغ التحصیل و...) تا بهت مدرک بدیم! حالا من یه ریز نمرات تونستم از استادم بگیرم اما مهر نداره, یه برگه ست فقط که پرینت شده و آرم دانشگاه رو داره! میشه از این استفاده کرد؟ میتونم خودم اونو ترجمه ی غیر رسمی بکنم؟ و برای پذیرش به دانشگاه بفرستم؟
    بسیار متشکرم.

Junior Member m&k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط dashakol نمایش پست ها
    درود دوستان,
    من در دانشگاه سراسری مقطع کاردانی ترم آخر مشغول تحصیل هستم, برای پذیرش به یه ریزنمراتی احتیاج دارم اما به من میگن برای تهیه ریزنمرات باید وضعیت خودتو با دانشکده مشخص کنی (انصراف, فارغ التحصیل و...) تا بهت مدرک بدیم! حالا من یه ریز نمرات تونستم از استادم بگیرم اما مهر نداره, یه برگه ست فقط که پرینت شده و آرم دانشگاه رو داره! میشه از این استفاده کرد؟ میتونم خودم اونو ترجمه ی غیر رسمی بکنم؟ و برای پذیرش به دانشگاه بفرستم؟
    بسیار متشکرم.
    برای اینکه ترجمه ریز نمرات مورد تائید دانشگاه مقصد باشه نیاز به مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه و گاهی مهر سفارت دارد.
    گرفتن ریز نمراتی که توسط مدیر کل آموزش مهر شده فقط نیز به تصویه حساب مالی تا اون تاریخ گرفتن ریز نمرات داره.

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhatami نمایش پست ها
    سلام دوستان هر چقدر گشتم تاپیکی پیدا نکردم که این سوالم مستقلا به اون ربط داشته باشه. خواهش میکنم ازتون لطف کنین و جوابم رو بدین. من دانشجوی ترم دوم روزانه ارشد هستم. میخوام از طریق سامانه نشا تعهد آموزش رایگانم رو واسه دکترا پنج سال به تعویق بندازم. برای ثبت نام تو نشا پذیرش لازمه. و برای پذیرش حداقل ریز نمرات غیر رسمی ترجمه شده. چطوری میتونم این ریز نمرات غیر رسمی رو واسه اپلای بگیرم؟
    از آموزش دانشگاه. معمولا مشکلی نداره و ریزنمرات ما مهر مدیر کل آموزش اکثر دانشگاهها میدن.

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    من ریز نمرات فارسی از دانشکده دارم (ارشد ) که مهر دانشکده و دانشگاه هم خورده همین بدم ترجمه خوبه؟
    دادگستری و وزارت علوم و وزارت خارجه هم مهر می زنه یعنی؟
    ولی واسه لیسانس ریز نمرات غیر رسمی از دانشگاه دارم (دانشگاه پیام نور) راهنمایی کنید. ممنونم.
    ریزنمرات با مهر و امضای مدیرکل دانشگاه رو میبرید وزارت علوم. بهد از تائید میدید دارلترجمه اونا بقیه کارارو انجام میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m&k نمایش پست ها
    از آموزش دانشگاه. معمولا مشکلی نداره و ریزنمرات ما مهر مدیر کل آموزش اکثر دانشگاهها میدن.
    یعنی واسه اپلای کردن مشکلی ندارم؟ ببین من روزانم ها. ریز نمره هامو میزارن ترجمه کنم؟ مهرم میزنه آموزش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)