صفحه 7 از 190 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

برای ثبت نام در دانشگاه اصل فارسی ریز نمرات هم لازمه؟ من اصلشو که مهر برجسته داره گم کردم اما یک نسخه به انگلیسی دارم که خود دانشگاه صادر کرده با مهر. همین کافیه؟ مدارک تحصیلی استعلام میشن یا همین که مهردار باشن کافیه؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt نمایش پست ها
    برای ثبت نام در دانشگاه اصل فارسی ریز نمرات هم لازمه؟ من اصلشو که مهر برجسته داره گم کردم اما یک نسخه به انگلیسی دارم که خود دانشگاه صادر کرده با مهر. همین کافیه؟ مدارک تحصیلی استعلام میشن یا همین که مهردار باشن کافیه؟
    معمولا دانشگاهها نیازی به اصل فارسی مدارک ندارند. به جای آن، دانشگاهها ترجمه رسمی اصل مدارک رو برای ثبت نام لازم دارند. بعضی از دانشگاهها هم (مثل دانشگاه من) فقط ترجمه رسمی اصل دانشنامه لیسانس رو ازم گرفتند و ثبت نام با همون ریز نمرات انگلیسی آفیشال لیسانس و فوق لیسانس که موقع پذیرش ارسال کرده بودم نهایی شد.

وقتی شما مدارکتون از جمله دانشنامه و ریزنمرات رو برای ترجمه رسمی می دید اولا باید مهر رسمی وزارت علوم داشته باشه، بعد هم که ترجمه شد امضا کننده و مهر وزارت علوم هم ترجمه می شه. در آخر هم که خود ترجمه توسط دادگستری و وزارت امور خارجه تایید می شه. بنابراین دیگه استعلامی لازم نیست و همون کافیه. (مگر در شرایط خیلی خیلی خاص)

من چند تا سوال دارم. ممکنه یه کم تکراری باشه اما توی این همه پست گیج شدم گفتم دوباره بپرسم.
    من فوقمو از صنعتی اصفهان گرفتم. صنعتی میگه تا وقتی تعهد خدمت را ندهیم ریز نمره نمیده (با مهر). حالا برای اپلای اولیه باید ظرف یه ماه مدارکو بفرستم که یکیش ریز نمره است. راهی هست که فعلا لازم نباشه مدرک را بخرم؟ لیسانس امیرکبیر بودم. امیرکبیر چطور؟ بدون تعهد خدمت ریز نمره میده؟؟
    یه سوال دیگه: ریز نمره انگلیسی دانشگاه با مهر کافیه یا باید داد دارالترجمه؟؟ تایید وزارت علوم دیگه چیه؟؟

کسی کمکی نمیکنه؟

Junior Member kmfavl آواتار ها

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید . من سال دو رو تموم کردم تو دوره ی شبانه . حالا می خوام انصراف بدم تصویه حساب کنم بعد اقدام کنم برای نروژ . دانشکده به من ریز نمرات معتبر و مهر شده نمی ده تا ترجمه کنم . من چه جوری نمراتم رو بگیرم برا ترجمه ؟ اصلا قضیه ی خرید مدرک چیه ؟ یا آزاد کردن مدرک چه صیغه ایه ؟ از کدوم روش من استفاده کنم . لطفا منو راهنمایی کنید حسابی گیر کردم ))=
    A dream you dream alone is only a dream . A dream you dream together is reality . John Lennon

Junior Member Mohsen N آواتار ها

سلام ،
    لطفا راهنمایی کنید.
    من دانشجوی فوق روزانه فیزیک بودم و الان مدرکم رو بهم نمیدن. ریز نمره معتبر ممهور شده هم نمیتونم بگیرم که بتونم ترجمه کنم. 3 سال قبل فارغ التحصیل شدم. اداره کار هم تا حالا نرفتم. شاغل هم هستم. گواهی موقت دارم و میخوام اپلای کنم. ممنون میشم راه حلی پیشنهاد بدین که یه جوری بتونم اپلای کنم. اگر هم پذیرفته شدم مدرکم رو ازاد میکنم؟

Junior Member Mohsen N آواتار ها

كمك.........................
    ویرایش توسط Mohsen N : October 1st, 2009 در ساعت 01:11 PM

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    من چند تا سوال دارم. ممکنه یه کم تکراری باشه اما توی این همه پست گیج شدم گفتم دوباره بپرسم.
    من فوقمو از صنعتی اصفهان گرفتم. صنعتی میگه تا وقتی تعهد خدمت را ندهیم ریز نمره نمیده (با مهر). حالا برای اپلای اولیه باید ظرف یه ماه مدارکو بفرستم که یکیش ریز نمره است. راهی هست که فعلا لازم نباشه مدرک را بخرم؟ لیسانس امیرکبیر بودم. امیرکبیر چطور؟ بدون تعهد خدمت ریز نمره میده؟؟
    یه سوال دیگه: ریز نمره انگلیسی دانشگاه با مهر کافیه یا باید داد دارالترجمه؟؟ تایید وزارت علوم دیگه چیه؟؟
    سلام
    متاسفانه هیچ راهی نیست که بدون خرید مدرک، ریز نمره بهتون بدن. فرقی نمی کنه لیسانس یا فوقی که روازانه بوده باشید. اگه تا سال دیگه برای پذیرش وقت دارید، آزاد کردن مدرک با روش کاریابی توسط اداره کار را دنبال کنید که 6 ماه وقت می گیره و هر دو تا مدرکتون با هم آزاد میشه

بعد از گرفتن اصل مدرک باید توسط وزارت علوم تاییدش کنید. بعد می برید دارالترجمه..راستی دانشگاه مگه ریز نمره انگلیسی هم می ده؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mnasseri نمایش پست ها
    سلام ،
    لطفا راهنمایی کنید.
    من دانشجوی فوق روزانه فیزیک بودم و الان مدرکم رو بهم نمیدن. ریز نمره معتبر ممهور شده هم نمیتونم بگیرم که بتونم ترجمه کنم. 3 سال قبل فارغ التحصیل شدم. اداره کار هم تا حالا نرفتم. شاغل هم هستم. گواهی موقت دارم و میخوام اپلای کنم. ممنون میشم راه حلی پیشنهاد بدین که یه جوری بتونم اپلای کنم. اگر هم پذیرفته شدم مدرکم رو ازاد میکنم؟
    جواب شما را هم اینجا نوشتم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...&postcount=158

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط kmfavl نمایش پست ها
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید . من سال دو رو تموم کردم تو دوره ی شبانه . حالا می خوام انصراف بدم تصویه حساب کنم بعد اقدام کنم برای نروژ . دانشکده به من ریز نمرات معتبر و مهر شده نمی ده تا ترجمه کنم . من چه جوری نمراتم رو بگیرم برا ترجمه ؟ اصلا قضیه ی خرید مدرک چیه ؟ یا آزاد کردن مدرک چه صیغه ایه ؟ از کدوم روش من استفاده کنم . لطفا منو راهنمایی کنید حسابی گیر کردم ))=
    سلام
    شما که شبانه بودید و شهریه پرداخت کردید. مشکلی ندارید. هر وقت بخواین دانشگاه بهتون ریز نمره می ده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه هیچ راهی نیست که بدون خرید مدرک، ریز نمره بهتون بدن. فرقی نمی کنه لیسانس یا فوقی که روازانه بوده باشید. اگه تا سال دیگه برای پذیرش وقت دارید، آزاد کردن مدرک با روش کاریابی توسط اداره کار را دنبال کنید که 6 ماه وقت می گیره و هر دو تا مدرکتون با هم آزاد میشه
    بعد از گرفتن اصل مدرک باید توسط وزارت علوم تاییدش کنید. بعد می برید دارالترجمه..راستی دانشگاه مگه ریز نمره انگلیسی هم می ده؟؟؟
    بله. من رفته بودم امیرکبیر و دیدم ریز نمره انگلیسی هم میدن. به درد نمیخوره؟
    در مورد قست بندی کردن تعهد خدمت چیزی شنیدین؟؟ چطور این کار را میشه کرد و چقدر طول میکشه پروسه آزاد کردن مدرک؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)