صفحه 70 از 190 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام بر همگی دوستان. پیشاپیش اگه سوالم تکراری بود، عذرخواهی می کنم.
    من برای یکی از دانشگاه های استرالیا می خوام اپلای کنم. تو فرم اپلیکیشنش گفته که
    Please attach certified copies of academic records and degree certificates for all previous tertiary studies, complete and incomplete. an academic record. Photocopies must be certified as true copies of the original documents.
    خوب، الان سوالی که من دارم اینه که من اگه بخوام ریزنمراتمو بخرم، حدود 4 ملیونی پام میفته (2 تومن برای ارشد و 2 تومن برای لیسانس) ، بعدشم که فرمو فرستادم، دانشگاه ممکنه منو ریجکت کنه، یعنی پول محترم بپره.
    لطفا اگه کسی چیزی درین مورد میدونه و اینکه باید چکار کنم، هرچه زودتر راهنمایی کنه. خیلی ممنون میشم.
    (تو پرانتز بگم که تاریخ اعزامم هم شهریور ماهه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

سلام دوستان
    بنده قصد دارم برای یکی از دانشگاههای استرالیا اپلای کنم و قبل از اون با یکی از اساتید انجا مکاتبه نمایم. چون سربازیم تا 3 ماه دیگه تموم میشه ریزنمراتی که از دانشکده گرفتم بدون مهر و امضا است و بالاش نوشته فاقد اعتبار قانونی می باشد. بنظر شما برای مکاتبه با استاد و اپلای، میشه فعلا این ریزتمرات رو بدم ترجمه بشه؟ بدون مهر دانشگاه و وزارتخونه مشکل نداره؟

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. یکی از دوستانم گفت که من اگر خواسته باشم ریزنمرات را برای اپلای بفرستم، باید اول برگ سبز سربازی را داشته باشم وگرنه دانشگاه لیسانس به من ریز نمرات نمیده و دانشگاه ارشد هم تا وقتی ریز نمرات لیسانس را نداشته باشم، به من ریز نمرات نمیده. این درسته؟ چون من نمیخوام فعلا درگیر سربازی بشم و معافیت تحصیلی دارم. نمیشه بدون اقدام برای سربازی یه جوری این ریز نمرات را از دانشگاه بگیریم؟
    مرسی

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. یکی از دوستانم گفت که من اگر خواسته باشم ریزنمرات را برای اپلای بفرستم، باید اول برگ سبز سربازی را داشته باشم وگرنه دانشگاه لیسانس به من ریز نمرات نمیده و دانشگاه ارشد هم تا وقتی ریز نمرات لیسانس را نداشته باشم، به من ریز نمرات نمیده. این درسته؟ چون من نمیخوام فعلا درگیر سربازی بشم و معافیت تحصیلی دارم. نمیشه بدون اقدام برای سربازی یه جوری این ریز نمرات را از دانشگاه بگیریم؟
    مرسی
    باید هزینه تحصیل رایگان رو پرداخت کنی و دراینصورت فقط میتونی ریزنمرات رسمی رو بگیری. ارشد و لیسانس کاری به هم ندارن.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    باید هزینه تحصیل رایگان رو پرداخت کنی و دراینصورت فقط میتونی ریزنمرات رسمی رو بگیری. ارشد و لیسانس کاری به هم ندارن.
    دادن هزینه ی تحصیل و آزاد کردن مدرک ربطی به سربازی و برگ سبز گرفتن نداره؟ میشه بدون اقدام برای سربازی همین الان برم و مدرک هام را بخرم.

دادن هزینه ی تحصیل و آزاد کردن مدرک ربطی به سربازی و برگ سبز گرفتن نداره؟ میشه بدون اقدام برای سربازی همین الان برم و مدرک هام را بخرم.
    همونطور که گفتم فقط ریزنمرات رو میتونی بخری. دانشنامه رو بعد از نشون دادن کارت پایان/معافیت بهت میدن.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

همونطور که گفتم فقط ریزنمرات رو میتونی بخری. دانشنامه رو بعد از نشون دادن کارت پایان/معافیت بهت میدن.
    خب برای اپلای کردن نیاز به دانشنامه نیست؟ همون ریز نمرات کافیه؟ اخه من قبل از پایان سربازی ام میخوام برم اون ور.

خب برای اپلای کردن نیاز به دانشنامه نیست؟ همون ریز نمرات کافیه؟ اخه من قبل از پایان سربازی ام میخوام برم اون ور.
    بله کافیه در اکثر مواقع. شما به دانشگاه یه نامه مینوسی و توضیح میدی که دانشنامه نمیدن بهت و اگر پذیرش بگیری دانشنامه رو میبری براشون. همین الانم برای اون دانشگاهی که میخوای اپلای کنی میتونی ایمیل بزنی یا شرایطشون رو از سایتشون بخونی ببینی همچین وضعی رو قبول میکنن یا نه. اکثرا قبول میکنن. موقع فرستادن مدارک هم تو کارو لتر توضیح میدی دوباره همین مورد رو.
    اگر میخوای بری سربازی و وسطش اگر پذیرش گرفتی بری اینجوری میتونی با برگ سبز گواهی موقت قابل ترجمه رسمی هم از دانشگاه بگیری!

سلام
    من در دانشگاه هند لیسانس خوندم و ریزنمراتم خیلی دیر اماده میشه شاید نزدیک ژانویه .. من هنوز 1 واخد درسی دارم که مهر ماه باید برم امتحان بدم یعنی هنوز دانشجو محسوب میشم
    نمیدونم اگر بخوام برای چند دانشگاه در آمریکا اقدام کنم باید چطور کپی برابر اصل کارنامه های 3 ترمی که در دست دارم رو آماده کنم ؟
    اصلا این کارنامه هایی که تو دست منه قابل قبوله؟ یا باید دانشگاه نمرات رو بفرسته؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

...اگر میخوای بری سربازی و وسطش اگر پذیرش گرفتی بری اینجوری میتونی با برگ سبز گواهی موقت قابل ترجمه رسمی هم از دانشگاه بگیری!
    دوست من، من یک مورد اضافه کنم، در گواهی موقت ذکر شده است که:
    "این مدرک قابل ترجمه نبوده و فقط جهت ارائه به منظور استخدام نامبرده در جمهوری اسلامی ایران صادر شده است"...حالا گواهی موقت قابل ترجمه نمیدونم چیه؟!
    ولی با برگه سبز بدون غیبت، همون جور که گفتید میشه، مدارک تحصیلی رو دریافت کرد (به شرط اینکه هزینه تعهد خدمت رایگان رو پرداخت کرده باشید)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)