صفحه 76 از 190 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام
    من لیسانس امیرکبیر می خونم، امروز که رفتم برای گرفتن ریز نمرات گفتن که فقط لاتین می دن اونم تازه غیررسمی و فقط چون میره تو پاکت مهر شده دانشگاه اعتبار داره، برای ریز نمرات فارسی هم باید حتما فارغ التحصیل شده باشی وگرنه بهت نمیدن ، اما همه دانشگاه هایی که من می خوام apply کنم ریز نمرات فارسی هم می خوان، حالا من چی کار کنم؟؟ می تونم همون زیر نمرات غیررسمی را که تو پورتال دانشجویی هست و فارسی هم هست را بذارم تو همون پاکتی که دانشگاه انگلیسی را می ذاره توش؟؟؟؟ یا باید با خود دانشگاه ها مشکل را مطرح کنم؟؟ ببینم اونا چی می گن؟؟؟؟؟

ممنون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس امیرکبیر می خونم، امروز که رفتم برای گرفتن ریز نمرات گفتن که فقط لاتین می دن اونم تازه غیررسمی و فقط چون میره تو پاکت مهر شده دانشگاه اعتبار داره، برای ریز نمرات فارسی هم باید حتما فارغ التحصیل شده باشی وگرنه بهت نمیدن ، اما همه دانشگاه هایی که من می خوام apply کنم ریز نمرات فارسی هم می خوان، حالا من چی کار کنم؟؟ می تونم همون زیر نمرات غیررسمی را که تو پورتال دانشجویی هست و فارسی هم هست را بذارم تو همون پاکتی که دانشگاه انگلیسی را می ذاره توش؟؟؟؟ یا باید با خود دانشگاه ها مشکل را مطرح کنم؟؟ ببینم اونا چی می گن؟؟؟؟؟
    ممنون
    دوست من، معمولا دانشگاه های مقصد (جاهایی که میخواهید برای پذیرش اقدام کنید) برای طی کردن مراحل پذیرش همون ریزنمرات لاتین غیررسمی رو از شما قبول میکنند ولی بعد از دریافت پذیرش و جهت ثبت نام، حتما باید ریزنمرات فارسی تون رو هم ارائه بدهید.
    به نظرم به دانشگاه های مقصد ایمیل بزنید و موضوع رو باهاشون در میون بگذارید، در اکثر موارد کنار میان با این مسائل
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام.واقعا دیگه کلافه شدم.بعد از یه عمر یه استاد توی کانادا به من قول فاند داده و گفته اپلای کن.من هم هنگام اپلای گفتم بدلیل مشکل خدمت سربازی توی ایران فقط می تونم ریز نمرات غیر رسمی رو واستون ارسال کنم و شما بعد از دادن پذیرش کاندیشنال،من می تونم اصل مدرکم رو آزاد کنم و بفرستم.حالا این ایمیل رو واسم فرستادن:

I am sorry, but we will need the official transcripts at the time of your application. A decision on your file can not be processed until that time.

Regards,
    رفتم دانشگاه خودمون می گه ما اصلا نامه هم نمی دیم که اینجا درس خوندی.برو خدمتتو بکن برگرد.

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

با سلام من خیلی وضعیتم گیج کننده شده. تو روخدا یکی راهنماییم کنه.
    من لیسانس دانشگاه سراسری شبانه بودم مدرک موقتم از شهریور دادم که دانشنامه کنن چون اسم دانشگاه عوض شده کاغذ ندارن الان دانشنامه بهم نمی دن از طرفی برای ارشدم که دانشگاه آزاد تا این دانشنامه نباشه کارهای فارغ تحصیلیم انجام نمی شه در ضمن منتظر نمره ی مقاله هم هستم تا بیاد و نمره پایان نامه ام ثبت شه الان بر فرض دانشنامه لیسانسم بگیرم و برم دانشگاه ارشدم می تون ریزنمرات غیر رسمی بگیرم و همونو برای اپلای بفرستم؟ چون پروسه گرفتن ریزنمرات و دانشنامه ار آزاد خودش قصه ای . توروخدا راهنمایی کنید گیج شدم تا اآخر آذرم بیشتر وقت ندارم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    سلام

نگران نباش، تقریبا همه دانشگاه های اونور همون ریزنمره لاتین رو برای اپلای قبول دارند. تجربه ای که من خودم داشتم تقریبا 5-10 درصد دانشگاه ها ممکنه قبول نکنن که اونم معمولا به صورت مشروط قبول می کنن و با مکاتبه می شه قضیه رو حل کرد. ریزنمره فارسی رو لازم نیست فعلا بفرستید، با خود اونا مکاتبه کنید معمولا می دونن شرایط شما رو.

یه پیشنهاد هم بهتون بکنم اینکه چون دانشگاه خودش ریزنمره رو پست می کنه، می تونید بقیه مدارکتون رو هم بدید بهشون که یجا پست بشن و هزینه های پستتون بیاد پایین (من ارشد بودم، مطمئن نیستم واسه لیسانس هم اینکار رو می کنن یا نه، ولی امتحانش ضرر نداره)

موفق باشی

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    با سلام من خیلی وضعیتم گیج کننده شده. تو روخدا یکی راهنماییم کنه.
    من لیسانس دانشگاه سراسری شبانه بودم مدرک موقتم از شهریور دادم که دانشنامه کنن چون اسم دانشگاه عوض شده کاغذ ندارن الان دانشنامه بهم نمی دن از طرفی برای ارشدم که دانشگاه آزاد تا این دانشنامه نباشه کارهای فارغ تحصیلیم انجام نمی شه در ضمن منتظر نمره ی مقاله هم هستم تا بیاد و نمره پایان نامه ام ثبت شه الان بر فرض دانشنامه لیسانسم بگیرم و برم دانشگاه ارشدم می تون ریزنمرات غیر رسمی بگیرم و همونو برای اپلای بفرستم؟ چون پروسه گرفتن ریزنمرات و دانشنامه ار آزاد خودش قصه ای . توروخدا راهنمایی کنید گیج شدم تا اآخر آذرم بیشتر وقت ندارم
    سلام

برای اپلای نیازی نیست شما فارق التحصیل بشید و اصلا نیازی به دانشنامه نیست! اگه ریزنمره رسمی لیسانس رو داری، با همون اقدام کن. دانشگاه آزاد هم که فکر کنم هر وقت بخوای می تونی ازشون ریزنمه رسمی بگیری، نباید مشکلی باشه. نگران نباش و با همین مدارک واسه پذیرش اقدام کن.

موفق باشی

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    سلام.واقعا دیگه کلافه شدم.بعد از یه عمر یه استاد توی کانادا به من قول فاند داده و گفته اپلای کن.من هم هنگام اپلای گفتم بدلیل مشکل خدمت سربازی توی ایران فقط می تونم ریز نمرات غیر رسمی رو واستون ارسال کنم و شما بعد از دادن پذیرش کاندیشنال،من می تونم اصل مدرکم رو آزاد کنم و بفرستم.حالا این ایمیل رو واسم فرستادن:

I am sorry, but we will need the official transcripts at the time of your application. A decision on your file can not be processed until that time.

Regards,
    رفتم دانشگاه خودمون می گه ما اصلا نامه هم نمی دیم که اینجا درس خوندی.برو خدمتتو بکن برگرد.
    یعنی دانشگاهتون هیچ ریزنمره ای به هیچ صورتی نمیده؟! چه دانشگاهی هست اونجا؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    یعنی دانشگاهتون هیچ ریزنمره ای به هیچ صورتی نمیده؟! چه دانشگاهی هست اونجا؟!
    چرا... اما فقط ریز نمره می ده واسه اطلاع خودت.مهرش نمی کنه.اون دانشگاه مقصد هم گفته فقط و فقط باید آفیشال بفرستی.
    من الان یه ایمیل واسشون فرستادم.نوشتم من هنوز فارغ التحصیل نشدم.چجوری آفیشال بفرستم وقتی دانشنامم آماده نیست؟یعنی دانشگاه شما اینقدر بی در و پیکره که یه قانون واسه این چیزا نداره؟بهش گفتم من با مسئول ثبت نام دانشگاه ساسکاچوان که صحبت کردم گفت ما وقت می دیم دانشنامتونو آفیشال بفرستین اما شما نه؟؟فعلا که جواب نداده

Junior Member

فقط چند تا صفحه آخرو خوندم و اصلا با این وضعیتی که من باهاش مواجه شدم برخورد نکردم. امروز صبح رفتم دانشگاه واسه گرفتن ریز نمراتم. گفتن واسه کجا می خوای ؟ گفتم واسه دانشگاه خارج از کشور. بهم یه برگه درخواست دادن که مدارک مورد نیازش تصویر دانشنامه و فیش پرداختی 5500 تومن به حساب بانک ملی بود.
    گفتن که حدود یه 45 روزی طول می کشه که بره تهران و تایید شه و برگرده.منم گفتم جلل خالق . خانوم این چه کاریه آخه ؟ گفتم خود دانشگاه نمی تونه 4 تا ریز نمره رو مهر و موم کنه و به دانشجو بده ؟ بعدش دیدم اینطوریه بهش گفتم که همون غیر رسمی شو بده و مهرش کن. به نظر شما همینو بدم دارالترجمه قبول می کنن ؟
    عجب مکافاتیه ها.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    چرا... اما فقط ریز نمره می ده واسه اطلاع خودت.مهرش نمی کنه.اون دانشگاه مقصد هم گفته فقط و فقط باید آفیشال بفرستی.
    من الان یه ایمیل واسشون فرستادم.نوشتم من هنوز فارغ التحصیل نشدم.چجوری آفیشال بفرستم وقتی دانشنامم آماده نیست؟یعنی دانشگاه شما اینقدر بی در و پیکره که یه قانون واسه این چیزا نداره؟بهش گفتم من با مسئول ثبت نام دانشگاه ساسکاچوان که صحبت کردم گفت ما وقت می دیم دانشنامتونو آفیشال بفرستین اما شما نه؟؟فعلا که جواب نداده
    ای بابا. یه امتحان کن ببین همونو نمیتونی یه جا بدی ترجمه کنن بدون مهر؟ با آشنا حل می شه. البته صبر کن ببین استاده چی می گه. سعی کن با coordinator هم تماس بگیری، استاد ممکنه ندونه این چیزا رو، اما مسئول پذیرش بگه مشکلی نیست. کدوم دانشگاهه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)