صفحه 8 از 190 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Junior Member Mohsen N آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    شما که شبانه بودید و شهریه پرداخت کردید. مشکلی ندارید. هر وقت بخواین دانشگاه بهتون ریز نمره می ده.
    من هم با نظر Archi موافقم. باید ریز نمره بهتون بدن.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم، اگه بخوایم برای چندتا دانشگاه اپلای کنیم ریزنمرات رو چطور باید به دانشگاه های مختلف بفرستیم؟ یعنی باید چندتا ریزنمره از داشگاه بگیریم؟ مخصوصا اینکه نمرات رو داشگاه خودش بصورت انگلیسی بده
    ممنون

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط aliba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم، اگه بخوایم برای چندتا دانشگاه اپلای کنیم ریزنمرات رو چطور باید به دانشگاه های مختلف بفرستیم؟ یعنی باید چندتا ریزنمره از داشگاه بگیریم؟ مخصوصا اینکه نمرات رو داشگاه خودش بصورت انگلیسی بده
    ممنون
    بله. و حتما هم باید آفیشال (رسمی) باشد.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام. من دانشگاه فردوسي هستم و رفتم ريز نمراتمو بگيرم. گفتن يه ريز نمره انگليسي مي ديم كه مخصوص application هست. مهر دانشگاه و امضاي مديريت آموزشي رو هم داره. آرم دانشگاه هم پشت زمينه برگه هست. بهم گفتن براي Application كافيه و رسميه. ولي زيرش نوشته:
    The unofficial transcripts enclosed have been issued only for application process, in order for applicants to be considered for"Unconditional Admission" status.This applicant is ought to submit Official transcripts to the university wich he/she has applied, once student loans and other account have been settled with Ferdowsi University of Mashhad.Any assistance toward processing this applicant request is highly appreciated.
    حالا با اين كه نوشته Unofficial، ولي مهر و امضاي دانشگاه رو داره، كافيه؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    سلام. من دانشگاه فردوسي هستم و رفتم ريز نمراتمو بگيرم. گفتن يه ريز نمره انگليسي مي ديم كه مخصوص application هست. مهر دانشگاه و امضاي مديريت آموزشي رو هم داره. آرم دانشگاه هم پشت زمينه برگه هست. بهم گفتن براي Application كافيه و رسميه. ولي زيرش نوشته:
    The unofficial transcripts enclosed have been issued only for application process, in order for applicants to be considered for"Unconditional Admission" status.This applicant is ought to submit Official transcripts to the university wich he/she has applied, once student loans and other account have been settled with Ferdowsi University of Mashhad.Any assistance toward processing this applicant request is highly appreciated.
    حالا با اين كه نوشته Unofficial، ولي مهر و امضاي دانشگاه رو داره، كافيه؟
    اگر توی پاکت مهر و موم شده دانشگاه باشه بله رسمی حساب می شه.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

با سلام به همه،

همونطور که خیلیا میدونید، طبق قانون جدید وزارت علوم، ریزنمرات انگلیسی مهردار فقط در صورتی داده میشه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی که لغو تعهد کرده باشند!! (هم کارشناسی، هم ارشد!!!حدود 2 میلیون میشه!) اما چون این قانون جدیده، من این پول رو ندارم! حالا به نظر شما چیکار میشه کرد؟

-فارسی مهردار میدن، اما دارالترجمه، مهر دادگستری نمیزنه چون مهر وزارت علوم پای کارنامه نیست! و فقط مهر خود دارالترجمه رو میزنه! به نظر شما این کافیه؟

از هر کمک و پیشنهادی استقبال می کنم!!

Junior Member

سلام. من یه ساله از خواجه نصیر فارغ التحصیل شدم. الان به من ریز نمرات میدن؟یا باید حتما مدرک رو بخرم؟

ApplyAbroad Hero

Exclamation فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

من فوقم شبانه است، و از وام شهريه استفاده كردم و حدود يك چهارمش رو هم خودم پرداخت كردم. براي دريافت ريز نمرات 4 ترم اول (رشته من تو فوق حدود 60 واحد داره و اين ترم هم 10 واحدي دارم) به آموزش مراجعه كردم؛ گفتند حتما بايد تمام بدهي ها رو تسويه كني تا ريز نمراتت رو به صورت رسمي بديم، وگر نه به صورت معمولي مي تونيم بديم. و گفتن كه حتي يك ترم يا يك درس رو هم تا قبل از تسويه حساب نمي تونيم رسمي بديم
    من هم گفتم كه هنوز واحد دارم و فقط نمرات 2 سال قبل رو مي خوام اما گفتن نميشه تا قبل از تسويه .....
    حالا به نظر شما جز تسويه راهي داره؟ حدود 4-5 ميليونه .... dead-line ها هم نزديك...

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    من فوقم شبانه است، و از وام شهريه استفاده كردم و حدود يك چهارمش رو هم خودم پرداخت كردم. براي دريافت ريز نمرات 4 ترم اول (رشته من تو فوق حدود 60 واحد داره و اين ترم هم 10 واحدي دارم) به آموزش مراجعه كردم؛ گفتند حتما بايد تمام بدهي ها رو تسويه كني تا ريز نمراتت رو به صورت رسمي بديم، وگر نه به صورت معمولي مي تونيم بديم. و گفتن كه حتي يك ترم يا يك درس رو هم تا قبل از تسويه حساب نمي تونيم رسمي بديم
    من هم گفتم كه هنوز واحد دارم و فقط نمرات 2 سال قبل رو مي خوام اما گفتن نميشه تا قبل از تسويه .....
    حالا به نظر شما جز تسويه راهي داره؟ حدود 4-5 ميليونه .... dead-line ها هم نزديك...
    متاسفانه این قضیه در مورد همه ی شبانه ها صادقه!.... مگر اینکه ریز نمره ی غیر رسمی بگیری و بتونی به طریقی مهر آموزش رو بزنی زیر ریز نمراتت... که اون کار رو هم در 90% مواقع نمیکنن در مورد شبانه ها و تازه اگر هم بکنن باید ببری وزارت علوم برای تایید که اونها هم تا نامه ی تسویه حساب نداشته باشی برات تایید نمیکنند.... باز اگر دانشگاهتون ریز نمره ی انگلیسی بده برای دوره ی فوق لیسانس این مانع دوم رو میتونی رد کنی ولی اون مانع اول همچنان پابرجاست
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    متاسفانه این قضیه در مورد همه ی شبانه ها صادقه!.... مگر اینکه ریز نمره ی غیر رسمی بگیری و بتونی به طریقی مهر آموزش رو بزنی زیر ریز نمراتت... که اون کار رو هم در 90% مواقع نمیکنن در مورد شبانه ها و تازه اگر هم بکنن باید ببری وزارت علوم برای تایید که اونها هم تا نامه ی تسویه حساب نداشته باشی برات تایید نمیکنند.... باز اگر دانشگاهتون ریز نمره ی انگلیسی بده برای دوره ی فوق لیسانس این مانع دوم رو میتونی رد کنی ولی اون مانع اول همچنان پابرجاست
    ضمن سلام خدمت بيسكويت پلو گرامي
    (بابا يه نگاهي به پ.خ ها بنداز)
    خيلي عجيبه آخه؛ من كه در نميرم، ريز نمره همه درس ها هم كه نيست، چي ميشه مثلا تسويه نكنم؛ من هنوز پايان نامه دارم ....
    البته كارمند آموزش گفت حالا يه مهري مي تونم بزنم زيرش، البته نه مهر رسمي، ولي وزارت علوم قبول نميكنه ....
    حالا اينجوري كه گفتي پس برم ببينم انگليسي مي دن .... از لحاظ دانشگاه هاي خارج مشكلي پيش نمياد رسمي نباشه؟ يعني تأييد مي كنه وزارت علوم كارنامه انگليسي رو و رسميه؟؟
    وگر نه كه بايد قرض و غوله ها رو تسويه كنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)