صفحه 8 از 173 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    همین قابل قبول. شریف هم همین کار رو میکنه.
    اصلا اگه مهر و موم نشده باشه قبول نیست فقط باید مهر و امضا registar رو کارنامه باشه.
    این که میگن باید مهر دادگستری داشته باشه مال مدارکی هست که خودت شخصا ترجمه میکنی نه مدرکی که اصلش انگلیسی هست.
    سلام
    من ریز نمراتمو از دانشگاه گرفتم(کارنامه دانش آموختگی)
    مهر وزارت علوم هم پایینش خورده اما همین رو بدم ترجمه؟ بعد باید دوباره ببرم دانشگاه مهرو موم کنن؟
    ممنون

Junior Member

مرسی. غصه ام گرفته بود که بایس برم دادگستری. ممنون.

سلام
    من یه ریز نممرات می خاما
    هنوزم تصفیه نکردم با دانشگا
    میگن برای مهر و امضاش باید هزینه ی تحصیل رایگانتو بری
    که گویا میشه 500000 تومن شایدم بیشتر!!!
    اما به یه سری مثل دانشگاه تهران و امیرکبیر و ... با 5000 تومن ترجمه شده شو مدن!
    آخه این انصافه؟؟
    اگه قانونه چرا کلیت نداره
    اگه قانون نیس و پول مفته چرا کسی چیزی نمیگه؟؟
    به کی باید شکایت کرد؟؟؟
    :-X
    رو تک درخت خونه مون<br />یه گرگدن نشسته بود<br />به دونه هاش جوجه می داد!<br />این کرگدن...<br />چه خسته بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط kebritforoosh

سلام
    من یه ریز نممرات می خاما
    هنوزم تصفیه نکردم با دانشگا
    میگن برای مهر و امضاش باید هزینه ی تحصیل رایگانتو بری
    که گویا میشه 500000 تومن شایدم بیشتر!!!
    اما به یه سری مثل دانشگاه تهران و امیرکبیر و ... با 5000 تومن ترجمه شده شو مدن!
    آخه این انصافه؟؟
    اگه قانونه چرا کلیت نداره
    اگه قانون نیس و پول مفته چرا کسی چیزی نمیگه؟؟
    به کی باید شکایت کرد؟؟؟
    :-X
    در هیچ کجای ایران، اگر شما دانشجوی دوره روزانه بوده اید؛ بدون تسویه حساب با وزارت علوم بهتون ریزنمرات رسمی نمیدن.
    اون هزینه تحصیل رایگان رو دانشگاه نمیگیره که وزارت علوم میگیره و طرف حسابتون وزارتخونه هست و نه دانشگاه.

بدون ریز نمرات همراه با مهر و امضا دانشگاه ، نه وزارت علوم نمراتتون رو تائید میکنه، نه دادگستری و نه وزارت امور خارجه.

حالا اگر دانشگاهی که اقدام میکنید نیازی به تائید هیچکدوم از این مراجع نداره !!!! میتونید از سایت پیرینت بگیرید و -شاید- دارالترجمه به صورت غیر رسمی ترجمه کرد(بعید میدونم همچین کاری کنن، چون برگه دارالترجمه شماره سریال داره و انجام چنین کاری براشون مسئولیت حقوقی داره. به خاطر اینکه یک نسخه از این ترجمه میره در دادگستری بایگانی میشه. میدونم ایران خر تو خره ولی هیچ دارالترجمه ایی نمیاد خودشو به خاطر مشتری به خطر بندازه)

Junior Member

سلام
    مرسی از راهنمایی هاتون. من به یه مشکل برخوردم. دانشگاه بهم ریز نمره انگلیسی داد ولی وقتی میخواست بذاره تو پاکت روش همراه با مهر دانشگاه یه مهر بزرگ Unofficial زد. لطفا بگید این بدرد اونور می خوره یا باید برم مدرکمو بخرم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

تا اونجایی که من فهمیدم اون مهرو دقیقا برای این میزنن مجبور شین برین مدرکو بخرین تا رسمی شه ;D
    رو تک درخت خونه مون<br />یه گرگدن نشسته بود<br />به دونه هاش جوجه می داد!<br />این کرگدن...<br />چه خسته بود!

Junior Member

خوب با این حساب این مدارک رو بفرستم ؟ نشه بعدن مشکل پیش بیاد؟ دوستانی که با تجربه هستن لطفا راهنمایی کنن...

Junior Member

سلام نمیدونم این مطلبی که میگم تکراری هست یا نه !من از دانشگاه آزاد مدرک موقتمو گرفتم ولی هنوز دانشنامم نیومده.وقتی برای گرفتن ریز نمراتم رفتم دانشگاه بهم گفت باید حتما دانشنامت بیاد و بامدرک موقت ریز نمره نمیدیم.کسی با این موضوع برخوردی نداشته ؟آیا راه دیگه ای نیست ومن باید تا2 ماه دیگه صبر کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GHAZZZALE نمایش پست ها
    سلام نمیدونم این مطلبی که میگم تکراری هست یا نه !من از دانشگاه آزاد مدرک موقتمو گرفتم ولی هنوز دانشنامم نیومده.وقتی برای گرفتن ریز نمراتم رفتم دانشگاه بهم گفت باید حتما دانشنامت بیاد و بامدرک موقت ریز نمره نمیدیم.کسی با این موضوع برخوردی نداشته ؟آیا راه دیگه ای نیست ومن باید تا2 ماه دیگه صبر کنم؟
    منظورت ريز نمرات انگليسي هست يا فارسي؟
    اگه منظورت انگليسي هست، من خودم دانشگاه آزادي نيستم، ولي در دانشگاه تهران كه براي ريز نمرات رسمي لاتين حتما لازم نيست كه دانشنامه اومده باشه... حتي بدون مدرك موقت هم ريز نمرات رسمي لاتين را صادر مي كنند.... (اما تا وقتي كه پول واحدها را نداده باشيم ، ريز نمرات رسمي لاتين را دست خودمون نمي دهند و خودشون براي اون دانشگاهي كه مي خواهيم مي فرستند)
    لطفا بچه هاي دانشگاه آزادي بيشتر راهنمايي كنند....

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GHAZZZALE نمایش پست ها
    منم دانشگه آزادیم،،،،تاا اونجا که میدونم وقتی‌ دنبال کارای فارغ تحصیلی‌ رفتین دیگه ریز نمره نمیدن،،،تا دانشنامه بیاد،،که بعدش یه ریز نمرهٔ فارغ تحصیلی‌ میدن،،،شما باید آخرین نمرتون که ثبت شد یعنی‌ قبل اینکه درگیر قسمت فارغ تحصیلی‌ میشدین یه ریز نمر واسه ترجمه میگرفتین،،،،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)